Jump to content
Dogomania

Wspaniała sunia Paura o wielkim psi sercu - po 7 latach w schronie znalazła DS!!!


__Lara

Recommended Posts

[quote name='__Lara']Ok kochani, wymyślę coś specjalnie dla Paury :) zajęła już mocno moje serce...

Miałam się wybrać z mężem do schronu w ostatni weekend i zaś nie wyszło :( Mam nadzieję, że ktoś wychodzi z Paurunią....[/QUOTE]

szkoda że nie przyjechaliście bo sam łaziłem..........a z paurą chyba nikt nie był niestety......

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ten temat już był podejmowany i w sumie po doświadczeniach z innymi schroniskowymi weteranami to bardzo mało z nich znajduje domy, a trzeba mieć na to wszystko fundusze...

Ja to bym chętnie widziała Paurę poza schronem, gdziekolwiek, tylko nie za tymi kratami :(

Jak z Paurą nikt nie wychodził to się chyba załamie :(

Link to comment
Share on other sites

Olu jak będzie nowy tekst to zamówię jej nowe ogłoszenia :) Paurze zostało jeszcze 43zł na koncie więc mamy troszkę kasy żeby zainwestować w reklamę Paury :)

[quote name='Sara2011']Często zaglądam do Pauruni, chociaż nigdy nic nie pisałam. Czy nie warto byłoby spróbować wyciągnąć ją do hoteliku/DT ? Stamtąd szybciej znajdzie dom a i zaznałaby opieki człowieka, a tak siedzi za tymi kratami.[/QUOTE]

Ciocia już raz o tym pisałam..akurat wszystkie psiaki z naszego schronu(Zabrze) a jest ich powyciąganych około 10 jak nie więcej do hotelików siedzą i żaden się do domu nie wybiera...deklaracje sie wykruszają...i później ledwo wiążemy koniec z końcem :( Gdyby to byłoby inaczej to Paura już dawno byłaby w hoteliku....jestem załamana :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra Bytom']zaznaczam :) zareklamuje ją dzisiaj we wszystkie strony i oby się udało :)[/QUOTE]


reklamuj reklamuj kochana!!! :cool1: dziękujemy:loveu:

[quote name='pina_collie']Zrobiłam banerek:
[IMG]http://imgh.us/txg.png[/IMG]
szczęścia Paurunia![/QUOTE]

wrzuciłam na pierwszą stronę do banerków :) dzięki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...