Jump to content
Dogomania

Wspaniała sunia Paura o wielkim psi sercu - po 7 latach w schronie znalazła DS!!!


__Lara

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Takie zdjecie miała też w DZ, w ogłoszeniach i to nieraz. Ode mnie 10 zł stałej, choć już żadnej, miałam nie robić.Wolę te jednorazowe, nawet razy 2.[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-qKhNfh1MyRs/TuzPSSXVoxI/AAAAAAAAa38/CCdcZaJJHHo/s640/DSC_7969.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Od tego można zacząć, a jak by się dalej zaobserwowało tycie no to już specjalna karma lub od razu odchudzanie.
Przerabiałam to przy mojej suni, która ze względu na wiek jest aktywna. Przeszłam na karmę na light, wzrost wagi tylko zastopował. Wkurzyłam się i kupiłam karmę Trovet WRD i w ciągu miesiąca przy tej samej aktywności schudła na 12,8, a ważyła 13,5. Musi jeszcze kilo w dół puścić i będzie cacy :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='naszkaarek']
stałej deklaracji nie mogę dać , ale jednorazowo zawsze coś pomogę
na początek 30,00
śliczna suńka
nigdzie nie widziałam na jakie konto wpłacić[/QUOTE]

Konta dziewczyny jeszcze nie podają - na razie zbierają tylko deklaracje - ja też czekam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='phase']Jejku jak zobaczyłam to zdjęcie..... :(:(:( [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-qKhNfh1MyRs/TuzPSSXVoxI/AAAAAAAAa38/CCdcZaJJHHo/s640/DSC_7969.JPG[/URL][/QUOTE]

Mnie też to zdjęcie powaliło i jest tak :(:( ilekroć na nie spojrzę...., jest przepiękne :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...