Jump to content
Dogomania

Lira,Inka,Figa, Tajga - LIF-e galeria + T :-)


Od-Nowa

Recommended Posts

  • Replies 7.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

szyć nauczyłam się sama i w sumie to całkiem nieźle bo naszyłam już sporo ubrań. Najpierw z wykrojów a potem łączyłam kilka ze sobą a od roku już bez wykrojów z czego najbardziej się cieszę ;)
tylko moja maszyna delikatna i takich grubych rzeczy jak przy tych obrożach nie łapie i trzeba ręcznie wykańczać :roll: :cool1:

jak uda mi się uszyć kolekcję "zaprzęgową" to się pochwalę ... sama jestem ciekawa efektu... :razz:


a dziś z powodu mrozu - czyli wolny spacerek odpada :cool3: zrobiłyśmy sobie krótki trening. Dziś biegałam z dwoma naraz. Od kilku dni tak ćwiczymy bo jest z Tajgulem mały problem. Gdy biegnie razem z Lirą strasznie się ekscytuje, podgryza, szczeka, zaczepia. No i Lira się denerwuje bo ona szanuje swoją przestrzeń :evil_lol:
dlatego biegam z 2 żeby opanować kontrolę nad Tajgą w czasie biegu.
Dziś było świetnie!! biegły równo i z wielką chęcią!! :multi::multi:

ale powiem Wam ,że mam cykora przed tą chwilą która pewnie niedługo nastąpi tj próby już z biegówkami! Tajga ma taką siłę,że chyba będę za nimi frunęła nie jechała :diabloti:
chyba,że się wgryzę zębami w podłoże :diabloti::diabloti::diabloti:

ale jeszcze do zimy trochę czasu, mam nadzieję,że wszystko dopracujemy i będzie dobrze :p

Link to comment
Share on other sites

[B]Mudik[/B] - dziękuję :loveu: a co do Misi to nie wiem dokładnie gdzie. Mogę zapytać się o ulicę jej własicieli bo mają wątek na dogo ;)

[B]groszek83[/B] - malutko! oj za malutko :evil_lol: ale z psami nie mam wyboru! jakbym przestała ruszać nogami to po mnie! nie mamy opanowanej komendy zwolnij :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ale Lirut do mamy podobna :crazyeye: a czarakterki jak?Tez takie same?
Podziwiam talent,obrozki sliczne,szyj i otwieraj bazar.Kasy bedzie,ze hoho!!!
Ciekawa jestem najnowszego Twojego dziela.
A figurke po tych biegach bedziesz miala,ze tylko pozostanie zazdroscic.

Niech Ci TZ-et zrobi zdjecie jak wgyziesz sie zebami w podloze :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[B]anitaaa i bartis - [/B]biegać na początek bedziemy w mieście. Mam już upatrzone dwa miejsca które się świetnie do tego celu nadają - tj nie ma drzew. Wpaść można jedynie z żywopłot albo na glebę :diabloti:
a jak będzie szło lepiej to dalsze wyprawy w kotlinę Jeleniogórską mile widziane ;)

[B] Dobcia - [/B]Lirut do mamy podobny w pewnych minach jak dwie krople wody. Do perfekcji obie opanowały proszenie w wydaniu aniołka :diabloti:
szycie fajna sprawa. nigdy nie jest na nie za późno!

[B]*zaba*[/B] - charakterki inne bo Misia to przylepa a Lirutek wielki cykor do ludzi. Chociaż w niektórych sprawach na pewno. Nie mam możliwości porównać. Ale marzy mi się takie spotkanie Misi z Lirą... ciekawe czy się poznają...;)
co do bazarku to pisałam już kiedyś,że nie jest to możliwe. z wielu powodów zresztą...

[B]wiq [/B]- zdecydowanie z biegówek jest bliżej do ziemi i mniej Cie przygniecie jak upadniesz :evil_lol: może się wkręcisz znowu? pośmigamy razem;)
będzie race race!! :evil_lol:

[B]betel[/B] - taak, ręki na pewno nie owinę, i psa do siebie nie przywiążę....
przypnę do pasa za to 3 linami :diabloti: będę na począku na kopnym śniegu trenować,żeby nie miały tak łatwo :evil_lol:

ale cykorka mam mam... trzeba się będzie porządnie znieczulić

Link to comment
Share on other sites

takie mam marzenie,żeby to pogłębiło więź z Tajgusią. W oczach Liruta nie wiem czy mogę urosnąć, bo już jestem większa niż cały świat :lol::loveu:
ale w oczach Tajgusi by się przydało.
a poza tym Lira ma już swoje pasje. Najwyższa pora stworzyć Tajgusi możliwość odnalezienia swojej :p

zwłaszcza,że ciągle coś staje na przeszkodzie. Przez pierwsze 2 miesiące pobytu zupełnie nie kontaktowała. Jak już się otworzyła to zaczęła się cieczka, więc znowu odlot. po cieczce chwila spokoju a teraz urojona :diabloti:
jak już się to wszystko skończy przyjdzie doskonały czas na aktywny sezon zimowy :lol: tylko muszę jakoś sterylke zaplanować... może jednak na początku grudnia... muszę się skonsultować z wetem.

a z jakim psem Twoja znajoma biega?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Od-Nowa']takie mam marzenie,żeby to pogłębiło więź z Tajgusią. W oczach Liruta nie wiem czy mogę urosnąć, bo już jestem większa niż cały świat :lol::loveu:
ale w oczach Tajgusi by się przydało.
a poza tym Lira ma już swoje pasje. Najwyższa pora stworzyć Tajgusi możliwość odnalezienia swojej :p

zwłaszcza,że ciągle coś staje na przeszkodzie. Przez pierwsze 2 miesiące pobytu zupełnie nie kontaktowała. Jak już się otworzyła to zaczęła się cieczka, więc znowu odlot. po cieczce chwila spokoju a teraz urojona :diabloti:
jak już się to wszystko skończy przyjdzie doskonały czas na aktywny sezon zimowy :lol: tylko muszę jakoś sterylke zaplanować... może jednak na początku grudnia... muszę się skonsultować z wetem.

a z jakim psem Twoja znajoma biega?[/quote]

ja naszczęście też już chyba dla gassuli jestem całym światem:multi:ale zawsze moge się nauczyć śmigać na tych biegówkach,a co:evil_lol:

z jakim psem:diabloti:a jak myślisz...........................................:diabloti:

sznaucer średni czarny(samiec):evil_lol:;):diabloti:

Link to comment
Share on other sites

ooo, ze sznaucerkiem :crazyeye: super! ( no tak, zadałam głupie pytanie .... przecież tylko jedna rasa istnieje :evil_lol: )
to ciekawy temat biegania z psami które nia mają tego w "genach" od razu załapał, czy kosztowało to dużo pracy?

co do bycia całym światem to myślę, że i Lira i Gasska są dla nas całym światem również :lol::diabloti:

groszku83 (:cool3:) serdecznie zapraszamy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Od-Nowa']ooo, ze sznaucerkiem :crazyeye: super! ( no tak, zadałam głupie pytanie .... przecież tylko jedna rasa istnieje :evil_lol: )
to ciekawy temat biegania z psami które nia mają tego w "genach" od razu załapał, czy kosztowało to dużo pracy?

co do bycia całym światem to myślę, że i Lira i Gasska są dla nas całym światem również :lol::diabloti:

[/quote]

dużo pracy:crazyeye:hahaha...jak on tylko zobaczył,że paniusia śmiga tak szybko i nie może jej dogonić to mu się spodabało:multi:nauczył się dosłownie w 3 sekundy:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

no ale jak z cięgnieciem?jak z komendami prawo lewo zwolnij itd?
Tajga lepiej biegnie za kimś nie w parze ale z kolei Lira na czołowego się nie nadaje. Więc będą obok siebie. Komendy na skręcanie ćwiczymy też na spacerach zwykłych. Na razie nie jest najlepiej :cool3:

no dobra, obiad zjedzony. lecimy do lasu :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...