Jump to content
Dogomania

Znaleziony pies - czarny, kudłaty, młody, nieduży


pucka69

Recommended Posts

Znajoma znajomej znalazła psa. W obroży, bez adresówki, bez chipa. Leżał w trawie, na łące, oczy miał taaakie wielkie. Ze strachu. Tam gdzie Trasa Toruńska łączy się z ul. Mickiewicza, zaraz przy ekranach, przy osiedlu domków jednorodzinnych. Bardzo żywiołowy, młody, 10.5 kg żywej wagi, z masą kleszczy.Dziś śpi u mnie w łazience. Mój pies strasznie się awanturuje. Szukamy DT oczywiście, ale bardziej właścicieli. Może zgubił się?

[IMG]http://www.zabowisko.pl/foty/psiak1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

no i niestety jest problem
Sprawa wygląda tak że dziewczyny co go wzięły mają też królika. I królik się go panicznie boi. Biega jak szalony po klatce, nie je i dostał biegunki. Ze strachu chyba. Pies w ogóle się nim nie interesował, przeszedł tylko koło klatki. Zdaje się że wylądował na kroplówce ( królik), a pies został odwieziony do lecznicy. Pies wcześniej był u Karoliny przez parę dni, ona ma koszatniczki. Popatrzył na nie, podszedł, powąchał, za bardzo się nie interesował. Jak mu powiedziała że nie wolno to poszedł sobie. Zresztą - jej krwiożercze kosze natychmiast zażądały żeby je wypuścić to mu pokażą kto tu jest szefem [IMG]http://www.swinkimorskie.eu/forum/images/smilies/laie_67.gif[/IMG]
Na razie maluch został umieszczony u kolejnej znajomej, gdzie z suką właścicielki zapałali do siebie uczuciem silnym, przytulali się , bawili razem itd.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

No i jesteśmy w kropce bo pies na spacerze kilka razy dziewczynę u której jest na DT złapał za nogę i Agata pisze że się go boi i że ... właściwie nie wiem co teraz. Karolina z koleżanką co psa znalazły wyjechane, Karo wraca sobota-niedziela. Ja nie wezmę go bo Ryś. Karolina usiłuje coś znaleźć ... Kurcze no nie chcemy dawać go na Paluch ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[COLOR=#000000][FONT=Lucida Grande]Karolina u której był ostatnio pies pisze:

"Pilnie potrzebny dom tymczasowy dla niewielkiego sympatycznego psiaka po przejściach. Dłużej niestety u mnie być nie może u nie, gdyż gryzie się ostro z moim psem (moja sunia rzuca się na niego stając w mojej obronie, gdy ten zaczyna na mnie warczeć podczas lękowych ataków agresji). Wczoraj w nocy doszło do kolejnej awantury - skończyło się to niestety mocnym pogryzieniem moich rąk podczas próby rozdzielenia ich. Jeśli nie znajdę dla niego jakiegoś domu tymczasowego w ciągu dwóch, maksimum trzech dni, to będę zmuszona oddać go do schroniska. Bardzo nie chciałabym tego robić. Bardzo proszę o pomoc lub przynajmniej udostępnienie.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Lucida Grande]Znalazłam hotel z behawiorystą, który go przyjmie za niewielką opłatą do czasu znalezienia tymczasu. Jeśli ktoś mógłby wspomóc mnie finansowo, to będę bardzo wdzięczna, bo mimo zniżek i tak koszt jest 15 zł dziennie. Będę bardzo wdzięczna za wszelka pomoc. Z góry bardzo dziękuję! :)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Lucida Grande]Nadal pilnie bardzo potrzebny odpowiedzialny dom tymczasowy!!!"[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...