Jump to content
Dogomania

Fant-11 lat w schronisku, 7 lat na Dogo. Idealny pies ma idealny DOM.


brazowa1

Recommended Posts

Noo, to to można rzec, że Ma farta ten Fant. Myślę, że on się w domu jednak trochę rozkręci. Moja Pynia też była taka grzeczna. Na poczatku.
Sopocka pamięć mi dopisuje, to fakt. Zaglądam na stronę schronu i na FB. Zryczę się czasem, bo tyle lat minęło a wciąż widzę znajome ślepia. Sławek ostatnio powiedział, że mam nie ryczeć, bo sopociaki mają lepiej niż większość naszych wsiowych psów. Pewnie tak jest, ale chciałoby się, żeby schronów nie było. I tych spojrzeń zza kraty.
Zawsze mówiłam, że w Sopocie są najfajniejsze wolontariuszki i Fant to może potwierdzić :lol:
Pan kierownik dalej pracuje?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 363
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ciesze sie,ze o nim pamietałyście,tym bardziej,że teraz jest sie z kim podzielic radością:)

Tez uważam, że w Sopocie sa najfajniejsi wolontariusze. Niekonwencjonalni i z zacięciem.

Akuszko, kierownik jest :) i niech będzie choćby dalsze 100 lat.

Garyjello,widziałam kilka tygodni temu Koko,ale nie miałam aparatu. Ma bombkę na głowie i wygląda jak ufryzowany, wycacany pudel.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabryjella']Akucha jeszcze mloda to i pamiec u niej dobra ;-) ja nie pamietam juz kto tam na tej choince byl .[/QUOTE]

Gabi, nie wyzłośliwiaj się nad starszymi, zarazo jedna :cool3:

[quote name='brazowa1']

Akuszko, kierownik jest :) i niech będzie choćby dalsze 100 lat.
[/QUOTE]

Pozdrawiam p. kierownika, miło było z nim współpracować. To najlepszy kiero o jakim słyszałam. W którym schronie maja jeszcze rezydentów z kilkunastoletnimi stażami? Na swój sposób szczęśliwych i zaopiekowanych.

[COLOR=#ffa07a]A co u pani prezes słychać?[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Spotkałam dziś Fanta :) jest zakochany. Gdy Pańcia się porusza, pies jest jej cieniem, gdy siada, pies kładzie sie u stóp. Modli się do Pańci.Chodzi za nia nawet po schodach,których się boi. Był u weta,wyniki ma idealne,jak na psa w tym wieku,idealna waga,jedynie zęby do czyszczenia. Jakim cudem on ma dobre wyniki na schroniskowej karmie??? tyle lat??? a nasze wychuchane co i raz, a to podwyższony mocznik,a to aspat,alat...Czyli jednak o tym decydują geny.
Fajnie go było zobaczyć w takich okolicznościach :)))))))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

OKazało się,że Fant ma bardzo sterane serce,zrobiła mu sie jakas blokada,serce biło mu juz 30 uderzen na minutę. Schorzenie, którego sie nie leczy, bo leki nie pomogą.

Ale Fant żyje. Dzis miał wszyty rozrusznik serca, już nosi ogonek do góry. Pojechał do Wrocławia,dam znać,jak wrócą. Operacja się udała.

Link to comment
Share on other sites

Jesteśmy trzeci dzień po operacji. Fant miał znowu farta. Czujna Fanciara nieco ponad tydzień temu zobaczyła, że psiak jest osowiały i zbyt wolno chodzi. Podejrzenie-stawy. Zrobiliśmy jednak najpierw EKG i wyrok. Blok 3-ego stopnia w serduszku. To bardzo rzadko spotykane schorzenie, nie wiadomo czym wywołane. Nie przeżyłby kolejnych dni więc trzeba było działać ekspresowo. Na szczęście ratunek czekał na Fanta we Wrocławiu. Zniósł wszystko wyjątkowo dzielnie i teraz kuruje się w domku. Musi również bardzo uważać na siebie dopóki nie zagoi się rana, żeby niczego nie uszkodzić. Obchodzimy się z nim jak z jajkiem więc z pewnością wszystko będzie dobrze. Dzięki rozrusznikowi wróci do formy, może lepszej niż z dnia kiedy go adoptowałam. Każdy kolejny dzień, który spędzamy z naszym przyjacielem to dla nas dar od losu i wielkie szczęście <3

Przy okazji pozdrawiam i dziękuję wszystkim, którzy trzymali kciuki i pomagali w znalezieniu domu dla Fanta :) Być może czekał na swojego człowieka aż tyle lat właśnie po to, by ten dał mu nie tylko kochający dom, ale i dłuższe życie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...