Jump to content
Dogomania

Stary pies nie trafi do Wojtyszek ..bez deklaracji na hotelik co dalej.....


paulina02

Recommended Posts

  • Replies 160
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='paulina02']Tylko skąd konto musi być fundacja chyba tak...[/QUOTE]

jeżeli bazarek cegiełkowy na dogo to wystarczy konto prywatne, chyba że miałaby to być aukcja na allegro to powinno być konto fundacyjne

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulina02']Co do konta to nie chciała bym żeby dane były podane publicznie ....[/QUOTE]

jasne, konto jest wysyłane osobom, które kupią cegiełki wyłącznie na priva

to zapraszam na bazarek cegiełkowy dla staruszka
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243342-Stary-owczarek-wyrzucony-jak-%C5%9Bmie%C4%87-uratowany-przed-obozem-w-Wojtyszkach-do-31-05?p=20844857#post20844857[/url]

jeżeli coś zmienić/dodać piszcie:lol:

Link to comment
Share on other sites

Obserwując i przebywając na co dzień z Poldkiem moge powiedziec że to bardzo żwawy pies daleko mu do leciwego staruszka.Myślę że trzeba próbować z tymi ogłoszeniami,wiadomo nie może być wzięty do pilnowania posesji w tym wieku,ale do domu z ogrodem jak najbardziej.

Link to comment
Share on other sites

Paulina podaj mi proszę nr konta - porozsyłam do osób, które zadeklarowały wpłaty na bazarku

Ogłoszenia mogę zrobić lub wykupić na jakimś bazarku - potrzebny jest tekst i fajne zdjęcia, Amadorko mogłabyś zrobić Poldkowi jakąś specjalną sesyjkę do ogłoszeń;) i poprosiłabym o tekst lub wszelkie info, które powinny być w ogłoszeniach

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...