Jump to content
Dogomania

Konkurs Krakvet-Bernardyny znów startują czerwiec 2014


oska1983

Recommended Posts

  • Replies 317
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='oska1983']Jeszcze tylko troszkę czasu i trochę głosów. To chyba najbardziej zacięta walka w historii krakvetu. I Benki i Kotki maja ponad 1000 głosów - krakvet chyba ma rekordową ilość odsłon.[/QUOTE]

w tej chwili 1 glos roznicy na korzysc kotkow ,niesamowite...

a teraz ...1135 do 1135 remis

Link to comment
Share on other sites

no niestety, mam nadzieję że w tym miesiącu wygrają benki, bo przyjęły ostatnio sporo nowych bardzo potrzebującyh psów. Poza tym byłam kilka razy w Fundacji i wiem że są tam super ludzie, którzy niosa niesamowitą pomoc. Taki "zastrzyk " karmy jest dla nich ważny. Obiecuję że jak wygrają to w przyszłym miesiącu głosuję na koty :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='oska1983']no niestety, mam nadzieję że w tym miesiącu wygrają benki, bo przyjęły ostatnio sporo nowych bardzo potrzebującyh psów. Poza tym byłam kilka razy w Fundacji i wiem że są tam super ludzie, którzy niosa niesamowitą pomoc. Taki "zastrzyk " karmy jest dla nich ważny. [U]Obiecuję że jak wygrają to w przyszłym miesiącu głosuję na koty [/U]:D[/QUOTE]
Ooo...i to jest zdrowe podejście...
Ja w Fundacji nie byłam i pewnie nie będę z racji choćby odległości,ale potrafię sobie wyobrazić potrzeby...

Link to comment
Share on other sites

a się wkurzyłam. Wysyłam pw do różnych osób w sprawie głosowania, wsyzscy odpisują bardzo miło albo nie odpisują wcale, a tu mi jedna napisała że to niezgodne z regulaminem i że spamuję. No owszem ale to chyba po to jest to forum, żeby dotrzeć do jak największej liczby osób zainteresowanych zwierzętami. I chyba ta pani będąc dogomaniaczką też powinna to rozumieć...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sharka']podobnie jest z zaproszeniami na bazarki :/ może napisz do osób które są na liście bazarkowej - myślę że one nie będą krzyczeć[/QUOTE]

A tak , od tych osób zaczęłąm :) a potem pojechałam dalej do wszystkich po kolei :D Teraz bombarduję facebook. Najgorsze że niedługo idę do pracy na noc i dopiero rano się dowiem jak poszło głosowanie. W pracy mamy założony program szpiegowski na internet i nie można sobie tak podglądać :(

tak czy inaczej dobrze jest tak pospamować, bo dużo Osób dzięki temu tu się znalazło, dużo zagłosowało :* i wielkie dzięki za to

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...