Jump to content
Dogomania

2 z 23 żyć jedzie do radysów - 20 już jest bezpiecznych, mamy czas do 27.05.13 r


longue

Recommended Posts

  • Replies 632
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tu link do bazarku.Dla dwoch psiakow,napiszcie ze ode mnie.

[h=3][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239327-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-du%C5%BCo-mo%C5%BCliwo%C5%9Bci-%29-Zamkni%C4%99ty-w-trakcie-realizacji-zam%C3%B3wie%C5%84"]Bazarek ogłoszeniowy dużo możliwości :) Zamknięty w trakcie realizacji zamówień[/URL][/h]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='longue']pikola bardzo dziękuję.

Kochani mam dobrą wiadomość Florek jest w DT natomiast Żabka pojechała do nowego domu. Do nowego domu ma iść również Stefan i jest osoba zainteresowana adopcją Kory trzymajcie kciuki.[/QUOTE]
Wiadomośc najlepsza ,ale niestey,to tylko trzy życia.Chociaż wierzę że będzie dużo więcej...

Link to comment
Share on other sites

jestem i ja, czy cos sie zmienilo od pierwszego postu bo jak urosnie ilosc stron nie damy rady przewertowac:(.
czemu kazde schronisko to mordownia, przeraza mnie to, ze porzucany pies trafia do piekla...
Najgorsze ze to nie ratunek dla 2-3 psow, a 23, ilosc i koszty niesamowite, moze uderzyc do fundacji jakiejs, a moze jakies inne przytulisko nie tak napchane przyjelo by choc polowe psow...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']jestem i ja, czy cos sie zmienilo od pierwszego postu bo jak urosnie ilosc stron nie damy rady przewertowac:(.
czemu kazde schronisko to mordownia, przeraza mnie to, ze porzucany pies trafia do piekla...
Najgorsze ze to nie ratunek dla 2-3 psow, a 23, ilosc i koszty niesamowite, moze uderzyc do fundacji jakiejs, a moze jakies inne przytulisko nie tak napchane przyjelo by choc polowe psow...[/QUOTE]
Może po kilka wsadzić do różnych schronisk....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='longue']Jest to według mnie dobre rozwiązanie ale nie wiem jak to tam dokładnie wygląda na miejscu.[/QUOTE]
Gdyby wyszukać niezłe schrony i ludzie z dogo załatwiliby po cichu miejsca to by mogło się udać.
Trzeba tylko niestety teatr odegrać....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='longue']pikola bardzo dziękuję.

Kochani mam dobrą wiadomość Florek jest w DT natomiast Żabka pojechała do nowego domu. Do nowego domu ma iść również Stefan i jest osoba zainteresowana adopcją Kory trzymajcie kciuki.[/QUOTE]

trzymam kciuki z całych sił!!!

Link to comment
Share on other sites

Bardzo przepraszam że nie ma wieści ale miałam problem z komputerem zaraz postaram się wszystko nadrobić. Co do 24 psów wpadł mi niedobry błąd cały czas byłam przekonana że napisałam 23 a teraz widzę że są 24 bardzo przepraszam za błąd.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='longue']Bardzo przepraszam że nie ma wieści ale miałam problem z komputerem zaraz postaram się wszystko nadrobić. Co do 24 psów wpadł mi niedobry błąd cały czas byłam przekonana że napisałam 23 a teraz widzę że są 24 bardzo przepraszam za błąd.[/QUOTE]

Szybka adopcja;)

Link to comment
Share on other sites

Oj żeby ona taka była :)

Wrzucam aktualne wieści.

W nowym domku są:
Benek
Żabka teraz Lola
Śnieżek
Stefan
Beny
W DT przebywa:
Florek.

Oby wszystkie psiaki znalazły nowe domki.

Na FB powstałą strona Człowiek i Pies. Grupa ta zajmuję się tam kwestią prawną w sprawie przytuliska.

[URL]https://www.facebook.com/czlowiekipies[/URL]


Wrzucam jeszcze sobotni raport ogłoszeniowy:

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Kochani w te sobotnie popołudnie z ogromną przyjemnością przedstawiam wam raport ogłoszeniowy: [/FONT][/COLOR]

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Z 23 psów, które pilnie poszukują domu mamy gotowe ogłoszenia dla 14 psów a są nimi: [/FONT][/COLOR]

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Nela - którą ogłosiła Patrycja Forysiak[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Żabka - którą ogłosiła Urszula Ha[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Alf - którego ogłosiła Kamila Kozicka.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Śnieżek - którego ogłosiła paula_t dogomania [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Hela - którą ja ogłaszałam[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Dziadek - którego ogłaszała Lucky Luka[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Stefan - którego ogłaszała Ula Ha[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Leon - którego ogłaszała Aga Sawicka[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Kora - którą ogłaszała Aleksandra Janowska[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Dyzio - którego ogłaszała Aga Sawicka[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Roko - którego ja ogłaszałam[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Beny - którego ogłaszała Ula Ha[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Miodek - którego ogłaszała Ula Ha[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Aslan - którego ogłaszała Lucky Luka[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]W takcie ogłaszania jest 9 psiaków a są to:[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Sulina - dla której ogłoszenia robi lunarmermaid z dogomani[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Stefcio - dla którego ogłoszenia robi Aleksandra Schymura[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Miśka - dla której ogłoszenia robi Patrycja Forysiak [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Dżek - dla którego ogłoszenia robi magdyska25 z dogomani[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Benek - dla którego ogłoszenia robi magdyska25 z dogomani[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Cygan - dla którego ogłoszenia robi Justyna Śliwińska[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Roxi - dla której ogłoszenia robi Justyna Śliwińska [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Tila - dla której ogłoszenia robi paula_t z dogomania[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Florek - dla którego ogłoszenia robi Angelika Zabłocka[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Kochani dzięki wam mamy ogarnięte ogłoszeniami 23 psy. Jesteście[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]wspaniali. Nie potrafię swojej wdzięczności wyrazić słowami.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Cały czas wierzę że uda się znaleźć domy dla tych wszystkich psiaków i [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]nie będą one musiały doznać tego co czeka je w Radysach. A z takimi [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]dobrymi ludźmi jak wy na pewno się nam uda.[/FONT][/COLOR]

Edited by longue
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...