Jump to content
Dogomania

Zakopane 5.08.2007


czikot

Recommended Posts

[U][U][URL="http://www.zkwp.zakopane.biz.pl/wystawa_2007.html"][B][COLOR=#800080]JUBILEUSZOWA 40
KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH W ZAKOPANEM
05-08-2007 [/COLOR][/B][/URL][/U][/U]
[SIZE=2][COLOR=#005633][B]Potwierdzona Obsada Sędziowska [/B][/COLOR][/SIZE]Grupa I ANNA DOMINIAK LESZEK SALAMON owczarki niemieckie JADWIGA NICIEWICZ
owczarki podhalańskie Grupa II JANUSZ OPARA molosy długowłose ANDRZEJ KOT molosy krótkowłose
ANDRZEJ MANIA pinczery, sznaucery [SIZE=1][SIZE=2]ALEKSANDER WASZKOWSKI[/SIZE] [/SIZE][I]boksery[/I] Grupa III VIVA MARIA SOLECKYJ SZPUNARniskonożne ZDZISŁAW KITLIŃSKI wysokonożne Grupa IV KRYSTYNA OPARA Grupa V KATARZYNA BORYCZKO Grupa VI, VI ANDRZEJ BRABLETZ Grupa VIII JOANNA SZCZEPAŃSKA-KORPETTAretrivery STANISŁAW FIRLIK Grupa IX WIESŁAW BORYCZKO GRUPA X KRYSTYNA OPARA

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 317
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[U][U][URL="http://www.zkwp.zakopane.biz.pl/wystawa_2007.html"][B][COLOR=#800080]JUBILEUSZOWA 40
KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH W ZAKOPANEM
05-08-2007 [/COLOR][/B][/URL][/U][/U][SIZE=2][COLOR=#005633][B]Informacje[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=#005633][URL="http://www.zkwp.pl/oddzialy/kluby_w.html"][/URL][/COLOR][/SIZE]Zgłoszenia, wraz z kserokopią rodowodu i wpłaty, prosimy przesłać do dnia [B]15.07.2007[/B] .
Do tego dnia przyjmujemy również wszelkie przeniesienia i zmiany.
[LEFT]Po tym terminie oraz w dniu wystawy wnioski takie nie będą uwzględniane.
[B]Opłaty[/B] za zgłoszenie wynoszą: [/LEFT]
[LIST]<LI class=style13>pierwszy pies [B]70 [/B]zł. wraz z katalogiem, następne po [B]55 [/B]zł. <LI class=style13>szczenięta oraz klasa Interchampionów i weteranów [B]30 [/B]zł. bez katalogów <LI class=style13>rasy polskie - [B]bezpłatnie[/B]. <LI class=style13>opłata dla wystawców zagranicznych:
- [B]25 [/B]euro za pierwszego psa, z katalogiem
- [B]20[/B] euro za drugiego psa bez katalogu
[*]opłaty wnoszone w dniu wystawy[B]100[/B] zł. lub [B]30[/B] euro dla wszystkich psów.[/LIST]Numer konta dla wpłat w PLN: [B]08 8821 0009 0000 0000 0345 0001[/B]
Numer konta dla wpłat w euro: [B]POLUPLPR PL 08 8821 0009 0000 0000 0345 0001[/B]
[LEFT][B]Reklama[/B] w katalogu: [/LEFT]
[LIST]<LI class=style13>dla hodowców - biało-czarna cała strona [B]80[/B] zł., pół strony [B]40 [/B]zł
[*]reklama kolorowa i reklama dla firm do uzgodnienia.[/LIST][LEFT]Organizator prześle wystawcom potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, które uprawnia do wprowadzenia psa na teren wystawy, wolnego wstępu dla jednej osoby /przewodnika psa/ oraz odbioru katalogu.
Przy wejściu na teren wystawy należy przedstawić aktualne świadectwo szczepienia psa przeciw wściekliźnie.
Wystawca jest zobowiązany przedstawić psa do oceny w odpowiednim czasie i ringu, w przeciwnym razie traci prawo do oceny.
W razie odwołania wystawy z przyczyn niezależnych od organizatora opłata za zgłoszenie zostanie zwrócona po potrąceniu części kwoty, na opłacenie powstałych kosztów.W razie odwołania wystawy z przyczyn niezależnych od organizatora opłata za zgłoszenie zostanie zwrócona po potrąceniu części kwoty, na opłacenie powstałych kosztów. [/LEFT]

[B]TYTUŁY, WYRÓŻNIENIA I KONKURENCJE FINAŁOWE [/B]
[LIST]<LI class=style13>Wniosek na Championa Polski /CWC/ <LI class=style13>Zwycięzca Młodzieży <LI class=style13>Najlepszy Pies /Suka/ w Rasie <LI class=style13>Zwycięzca Rasy <LI class=style13>Zwycięzca Grupy FCI <LI class=style13>BEST IN JUNIOR <LI class=style13>BEST IN SENIOR <LI class=style13>BEST IN SHOW
[*]Najlepszy pies /suka/ Oddziału Zakopiańskiego.[/LIST]
[LEFT]Wypełniając zgłoszenie wystawca wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych - to jest na umieszczenie ich w Katalogu Wystawowym. [/LEFT]
[CENTER] [/CENTER]
Wystawa odbędzie się zgodnie z Regulaminem Wystaw. [LEFT] [/LEFT]
[RIGHT]Komitet Organizacyjny. [/RIGHT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermanka'] zależy od tego,gdzie będzie wystawa...[/quote]
Wedle mapki na stronie oddziału to wystawa będzie na Stadionie Sportowym na ulicy Orkana.
MAPKA:
[URL]http://www.zkwp.zakopane.biz.pl/images/mapa-wystawa_2.gif[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='warg2003warg']Przeczytałam wykaz konkurencji finałowych na ich stronie, nie ma Bis szczeniąt. Powiedzcie czy oddział zakopiański nie na tej konkurencji finałowej ? Czy była ona np. w zeszłym roku ?[/quote]
W Zakopanem są tylko obowiązkowe konkurencje finałowe...

[B]Florka_xyz[/B] - nie jestem pewna,czy w Zakopcu jest MP ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulinka18']No to ja wysłałam zgłoszenie w sobotę. Mam nadzieję, że jeszcze je przyjmą :niewiem: :czytaj:

My będziemy w Zakopanem już od 2 sierpnia. Ktoś jeszcze będzie tam wcześniej? Może jakiś wspólny spacer z psiakami?[/quote]
my będziemy najprawdopodobniej od rana w sobotę - więc też piszemy się na wspólny przedwystawowy spacer:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Han Sharn']Ja jestem cały czas :lol:i chętnie Was poznamy.[/quote]



Han Sharn ja też jestem chętna na spacer w sobotę, będę nocowała chyba na ulicy Zwierzynieckiej, daleko stamtąd na wystawę? może masz jakieś namiary na niedrogi nolceg (z parkingiem) w pobliżu miejsca wystawy?:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...