Jump to content
Dogomania

Zakopane 5.08.2007


czikot

Recommended Posts

  • Replies 317
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja się tez pochwale
Mamy pierwsze Zwycięstwo Młodzieży, pokonaliśmy konkurencję, udało się.
a ogólne wrażenia z wystawy super, gdyby nie rozrywkowy DJ - który jak tylko dorwał sie do mikrofonu, to albo śpiewał albo coś krzyczał, ogólnie na BIS-ach zrobił kupę zamieszania, aż mu jakas Pani organizatorka mikrofon zabrała i sama dalej prowadziła :mad: DJ Zakopane był do kitu:shake: :shake: :shake:
chyba wypił za dużo coca-coli;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja pana DJ-a miło wspominam, bo słuchałam go tylko na początku i mnie się podobały jego przyśpiewki.:loveu:
A sucz dziś ok. Wczoraj zrobiłam jej wcierkę z olejku mentholowego, żelu przeciwzapalnego stosowanego przy kontuzjach a na koniec była wcierka z heparyny. Dziś biega jakby nigdy nic. Kamień z serca..... :multi: Bo mi już mi w głowie wyrosły myśli o odpryskach kostnych:crazyeye: :evil_lol: a najwyraźniej upadek nie był tak groźny w skutkach jak wyglądał.

Jeszcze raz gratulacje!!!!

Śnieżynko - dziękuję za wprowadzenie moich gryzwek do bazy danych :Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonpak']Ja się tez pochwale
Mamy pierwsze Zwycięstwo Młodzieży, pokonaliśmy konkurencję, udało się.
a ogólne wrażenia z wystawy super, gdyby nie rozrywkowy DJ - który jak tylko dorwał sie do mikrofonu, to albo śpiewał albo coś krzyczał, ogólnie na BIS-ach zrobił kupę zamieszania, aż mu jakas Pani organizatorka mikrofon zabrała i sama dalej prowadziła :mad: DJ Zakopane był do kitu:shake: :shake: :shake:
chyba wypił za dużo coca-coli;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)[/quote]
najlepiej jak na BIS Puppy nie potrafił wymówic "american staffordshire terrier" to powiedział jakos tak ze "oto pies z drugiej strony atlantyku" xD

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermanka']A myśmy poznały [B]Nugatową :multi:[/B]
A nasze piesy przywiozły;
Bassco - CWC i NDPwR:cool3:
Arabellka - CWC,NDSwR,BOB,BOG II :multi:

Pogoda była super,tylko pan konferansjer w pewnym momencie ,że tak powiem, przestał nadawać się do użytku...:evil_lol:dawno takich głupot nie słyszałam - kto był,ten wiem o czym mówię :evil_lol:[/quote]
Otóz to! szybkie i jakże sympatyczne spotkanie :razz: :lol: :multi: Było mi bardzo miło.


Ja również z sukcesami Angol
CWC,BOB,BOG II :razz: :lol:
[IMG]http://i50.photobucket.com/albums/f309/Nugatowa/tn_velurezakopane.jpg[/IMG]
Ojej Pan konferansjer przyprawiał mnie o ból głowy :angryy: :angryy:
Na pamiątke .............

[U][IMG]http://i50.photobucket.com/albums/f309/Nugatowa/tn_velurezkaopane.jpg[/IMG][/U][URL="http://i50.photobucket.com/albums/f309/Nugatowa/tn_velurezkaopane.jpg"][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alutka']Jamnik na kolczatce ? i bat ! Nie do wiary !!!!!! Biedny jamnik !
Babsko trzeba ukarać............

Sniezynko masz rację ! Pies musi chodzić po wystawach, a bez motywacji
to już nie to.[/quote]

Zgadza sie jamnik był bity i to dość powarznie, nie wiem czy na kolczatce, ale bat to był lepszy niz na konia a z daleka to wyglądało jak kij dość duzy.

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote name='Śnieżynka']Zgadza sie jamnik był bity i to dość powarznie, nie wiem czy na kolczatce, ale bat to był lepszy niz na konia a z daleka to wyglądało jak kij dość duzy.[/quote]
No obroży rękami nie zbadałam możliwe że po prostu zwykła metolowa... Chcecie, to pamiętam chyba numer babki :shake:
I the best : [B]TO BYł HODOWCA!![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reyes']No obroży rękami nie zbadałam możliwe że po prostu zwykła metolowa... Chcecie, to pamiętam chyba numer babki :shake:
I the best : [B]TO BYł HODOWCA!![/B][/quote]

Ta hodowczyni szortkowłosych jamników , na prawie kazdej wystawie daje takie popisy niestety.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermanka']I - golden retriever
II - cocker spaniel angielski - ARABELLA Royal Antidotum :cool3:
III - springer spaniel angielski - URX z Lovparku[/quote]
no proszę - widzę że Ebro Marakita zaszalał i wziął wszystko co mógł w Zakopcu!!:cool3: gratulacje dla wszystkich na podium:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga616']no proszę - widzę że Ebro Marakita zaszalał i wziął wszystko co mógł w Zakopcu!!:cool3: gratulacje dla wszystkich na podium:p[/quote]
A, to przynajmniej wiem,jak się nazywał ten piękny goldenek :cool3: - był ,o ile dobrze pamiętam na II lokacie na BIS :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...