Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
Femme Fatale

Właściciele wyżłów weimarskich-proszę o małą podpowiedź

Recommended Posts

[I][B]Drodzy wyżłomaniacy,[/B][/I][I][B]

Mam doga niemieckiego-Femme, za jakiś czas planujemy budowę. Bardzo chcemy tam kupić jeszcze wyżła weimarskiego ( to niepewne, ale może... ) [IMG]http://www.forum.molosy.pl/images/smilies/biggrinvb.gif[/IMG]

Są tam piękne miejsca do [/B][/I][I][B]gonienia[/B][/I][I][B]. I ciekawe pieski[/B][/I][I][B] do wspólnej zabawy[/B][/I][I][B] , więc myślę, że miałby się tam gdzie wygonić [IMG]http://www.forum.molosy.pl/images/smilies/hugonwings.gif[/IMG] [IMG]http://www.forum.molosy.pl/images/smilies/chihuahua.gif[/IMG] [IMG]http://www.forum.molosy.pl/images/smilies/nowe-mix/whistling.gif[/IMG]

Bardzo Was proszę może znacie jakieś hodowlę srebrnych weimarów na [COLOR=DarkOrange]Śląsku lub blisko Bielska-Białej[/COLOR], które będą jeszcze istniały przez najbliższe 2/3 lata [IMG]http://www.forum.molosy.pl/images/smilies/veryhappy.gif[/IMG]

Albo ktoś z Was ma wyżła weimarskiego [IMG]http://www.forum.molosy.pl/images/smilies/hyper.gif[/IMG]

Napiszcie jakie są do wychowania i czy trawią się z dogami :p

Plissssss podpowiedzcie, bardzo marzy nam się srebrny chłopczyk Weimara :oops: :roll: :eviltong: :cool1:

Miałby tam Femme ( moją dożynkę ), Oscara ( doga niemieckiego ), Pati (seterkę irlandzką ) i Sarkę ( shih tzu ) :evil_lol: :multi: :razz:

[/B][/I][B][I]PS. Te ostatnie trzy psy to nie moje :) [/I][/B][I][B][IMG]http://www.forum.molosy.pl/images/smilies/biggrinvb.gif[/IMG][/B][/I]

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na Śląsku i w BB krucho z weimarami. Jest pod Cieszynem hodowla "Dworek w Słońcu", ale po dwóch miotach nie słyszałam, żeby kontynuowali hodowlę weimarów.
W Jaworzu jest hodowla "Silver Andera". Mieli miot zimą, być może będą kryli w kolejnych latach - tel. 0504-961-019, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] .
Najwięcej hodowli weimarów jest w pasie Polski zachodniej : woj. wielkopolskie, lubuskie, dolnośląskie, ostatnio też w Łodzi, poza tym Warszawie oraz na Mazurach i ich okolicach.

Weimary są psami dominującymi, ale NIE agresywnymi. Przy właściwym prowadzeniu ze strony domowników powinny dogadać się z dogiem. Samiec weimara dogada się z suką prawie każdej rasy. Moim zdaniem posiadanie psa weimara i suki dożycy to będzie bardzo duży kłopot w okresie cieczki (chyba, że suka jest sterylizowana). Nie polecam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli interesują Cię wyżły weimarskie i szczenięta ale nie w najbliższym czasie, tj. w przeciągu roku, to z przyjemnościa możemy porozmawiać na interesujący Cię temat. Podam Ci adres strony mojej Elby. Mieszkamy w województwie śląskim. Jeśli chcesz to możesz bliżej przyjżeć się weimarowi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
No a u mnie trzech srebrnych kawalerów do wzięcia. Jeszcze wprawdzie nie otworzyli oczek, ale do cysia juz się dopchac umieją:loveu: Zapraszam na stronę [URL="http://www.greyfellow.pl"]www.greyfellow.pl[/URL] - a zdjęcia są też w fotoblogu "Wyżłowe opowieści"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

Announcements

×