Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
Femme Fatale

Właściciele wyżłów weimarskich-proszę o małą podpowiedź

Recommended Posts

[I][B]Drodzy wyżłomaniacy,[/B][/I][I][B]

Mam doga niemieckiego-Femme, za jakiś czas planujemy budowę. Bardzo chcemy tam kupić jeszcze wyżła weimarskiego ( to niepewne, ale może... ) [IMG]http://www.forum.molosy.pl/images/smilies/biggrinvb.gif[/IMG]

Są tam piękne miejsca do [/B][/I][I][B]gonienia[/B][/I][I][B]. I ciekawe pieski[/B][/I][I][B] do wspólnej zabawy[/B][/I][I][B] , więc myślę, że miałby się tam gdzie wygonić [IMG]http://www.forum.molosy.pl/images/smilies/hugonwings.gif[/IMG] [IMG]http://www.forum.molosy.pl/images/smilies/chihuahua.gif[/IMG] [IMG]http://www.forum.molosy.pl/images/smilies/nowe-mix/whistling.gif[/IMG]

Bardzo Was proszę może znacie jakieś hodowlę srebrnych weimarów na [COLOR=DarkOrange]Śląsku lub blisko Bielska-Białej[/COLOR], które będą jeszcze istniały przez najbliższe 2/3 lata [IMG]http://www.forum.molosy.pl/images/smilies/veryhappy.gif[/IMG]

Albo ktoś z Was ma wyżła weimarskiego [IMG]http://www.forum.molosy.pl/images/smilies/hyper.gif[/IMG]

Napiszcie jakie są do wychowania i czy trawią się z dogami :p

Plissssss podpowiedzcie, bardzo marzy nam się srebrny chłopczyk Weimara :oops: :roll: :eviltong: :cool1:

Miałby tam Femme ( moją dożynkę ), Oscara ( doga niemieckiego ), Pati (seterkę irlandzką ) i Sarkę ( shih tzu ) :evil_lol: :multi: :razz:

[/B][/I][B][I]PS. Te ostatnie trzy psy to nie moje :) [/I][/B][I][B][IMG]http://www.forum.molosy.pl/images/smilies/biggrinvb.gif[/IMG][/B][/I]

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na Śląsku i w BB krucho z weimarami. Jest pod Cieszynem hodowla "Dworek w Słońcu", ale po dwóch miotach nie słyszałam, żeby kontynuowali hodowlę weimarów.
W Jaworzu jest hodowla "Silver Andera". Mieli miot zimą, być może będą kryli w kolejnych latach - tel. 0504-961-019, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] .
Najwięcej hodowli weimarów jest w pasie Polski zachodniej : woj. wielkopolskie, lubuskie, dolnośląskie, ostatnio też w Łodzi, poza tym Warszawie oraz na Mazurach i ich okolicach.

Weimary są psami dominującymi, ale NIE agresywnymi. Przy właściwym prowadzeniu ze strony domowników powinny dogadać się z dogiem. Samiec weimara dogada się z suką prawie każdej rasy. Moim zdaniem posiadanie psa weimara i suki dożycy to będzie bardzo duży kłopot w okresie cieczki (chyba, że suka jest sterylizowana). Nie polecam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
[I][B]Dzięki Soniu za info :cool3: :loveu:

Widziałm twoje pieski piękna gromadka :loveu: :loveu: :loveu: :diabloti: :evil_lol:
[/B][/I]

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli interesują Cię wyżły weimarskie i szczenięta ale nie w najbliższym czasie, tj. w przeciągu roku, to z przyjemnościa możemy porozmawiać na interesujący Cię temat. Podam Ci adres strony mojej Elby. Mieszkamy w województwie śląskim. Jeśli chcesz to możesz bliżej przyjżeć się weimarowi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
No a u mnie trzech srebrnych kawalerów do wzięcia. Jeszcze wprawdzie nie otworzyli oczek, ale do cysia juz się dopchac umieją:loveu: Zapraszam na stronę [URL="http://www.greyfellow.pl"]www.greyfellow.pl[/URL] - a zdjęcia są też w fotoblogu "Wyżłowe opowieści"

Share this post


Link to post
Share on other sites
[B][I]Dzięki Wam kochane za informacje :cool3:

Wyżełki piękne tak bym je wszyściutkie wytuliła :loveu: :loveu: :loveu:
[/I][/B]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

Announcements

×
×
  • Create New...