Jump to content
Dogomania

Spotkania grzywek w Warszawie


Ilka21

Recommended Posts

To ja proponuję pt 23.05 jak będzie ciepło i zastanawiam się czy niechciałoby wam się wpaść do mnie i byśmy jakiegoś grilla sobie zrobiły.Ja mam spory ogrodzony plac i możliwość odseparowania moich gryzących burków od reszty towarzystwa więc my mogłybyśmy sobie gadać ile wlezie i niemusiałybyśmy zwracać uwagi na nasze psy bo nigdzie by nie zwiewały.Co wy na to?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 251
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ilka21']To ja proponuję pt 23.05 jak będzie ciepło i zastanawiam się czy niechciałoby wam się wpaść do mnie i byśmy jakiegoś grilla sobie zrobiły.Ja mam spory ogrodzony plac i możliwość odseparowania moich gryzących burków od reszty towarzystwa więc my mogłybyśmy sobie gadać ile wlezie i niemusiałybyśmy zwracać uwagi na nasze psy bo nigdzie by nie zwiewały.Co wy na to?[/quote]


Ja niestety odpadam.... W najbliższym czasie większość spotkań muszę sobie odpuścić:p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

No to w takim razie jakby co to spotykamy się u mnie.Godzinka taka jaka wam będzie pasowała a ja bym zaproponowała ok. południa bo wtedy powinno być już ładnie a i dłużej potem posiedziec można, grila zrobić;)
Zobaczymy kto będzie jeszcze chętny to możecie się zorganizować w grupe bo będzie wam raźniej do mnie dojechać a można na dwa sposoby:
pociągiem z wileńskiego do mnie(Wołomin)- 25min i dojść z 10min albo autobusem lini A,W,Z które jeżdzą z Centrum,Bankowego i Wileńskiego i jest ok.45min do 1 h ale 5 min i jest się u mnie pod domem.

Link to comment
Share on other sites

Ilka a Placusiowa Pańcia nie majówkuje teraz? Bo cos mi sie tak zdawało, ale fajnie ze bedzie Placek :)
No tak napewno zorganizowaną grupą, juz widze jak moj tata ''kawalarz'' troszku słyszy ze corka sama jedzie do Wołomina:evil_lol:

A ktory z twoich rozbojnikow to taka Pirania:crazyeye:?

Link to comment
Share on other sites

Aga a liczyłam,że jednak wpadniesz,szkoda:-(
Kate Placusiowa pańcia majówkuje ale powinna wrócić i tu prośba żebyś dała jej mamie znać albo mi bo ona się pyta jak jedziecie czy samochodem czy komunikacją ale z tego co rozumiem to komunikacją wiec ja dzisiaj jej mamie wszystko wytłumaczę dokładnie i umówicie się i pojedziecie razem.Daj mi na pw gg swoje.

Link to comment
Share on other sites

Ilka masz pw :)
Ja jeszcze musze rozdzicow urobic :) bo narazie maja tyle na głowie pracy ze nie maja czasu :(
ale nie powinno byc z tym wiekszych problemow,
Aga szkoda ze cie nie ma
Ania a mozeby tak weekendzik w stolicy:cool3: jak szalec to szalec
Ale mi chodziło o to ze Placusiowa Pani czyt. młodsza jest na zielonej szkole cały tydzien albo 5 dni wiec pytam czy ma te majowa zielona szkołe i czy jest, ale z jej mama tez juz telefonicznie rozmawiałam mi wszytsko jendo z ktora z nich w sumie :)
Raczej komunikacja jeszcze zbyt wiele nie wiem bo byc moze tatus podrzuci jak sie ładnie łądnie naprawde ładnie usmiechne dzisiaj bede znac szczegoły.

Link to comment
Share on other sites

Aniu jakie tam daleko 3 h drogi pociągiem i ogień a tak swoja drogą to możesz powiedzieć że naprawdę musisz przyjechac odwiedzic chora koleżankę a że psa jakiegoś zabierzesz że soba to jako terapeutę a Zuzia i tak daleko by nie uciekła bo teren ogrodzony:evil_lol:;).A wogóle to mam nadzieję,że uda nam się wreszcie na gg spotkać bo już stęskniłam sie za Tobą.

Link to comment
Share on other sites

Kate ,ja nie wiedziałam ,ze Wera na zielonej szkole jest .Wiem ,ze byli gdzies na weekend wyjazdowo ,i ze Placek w drodze powrotnej dyszał i wpadli w panike czy aby coś mu nie dolega ;)

Ilka! No niby mało 3 godzinki ,ale co z psami moimi?:evil_lol:chyba nie chcesz zebym Ci sie z całą gromadką zwaliła :evil_lol:
GG mi fiksuje :-(

Link to comment
Share on other sites

dawaj, byśmy pogrupowały tak co by się nie pozabijali ale może Bodzio z Harysiem by sie dogadali bo obydwa takie dziwolągi maksymalne tylko nie wiem co Pasia na to bo ostatnio było ciężko obrażona na Molly,która rządziła w jej domu:evil_lol: ale może po takim czasie to zapomniała;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...