Jump to content
Dogomania

Spotkania grzywek w Warszawie


Ilka21

Recommended Posts

  • Replies 251
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ilka21']ja bym się z chęcią spotkała ale narazie mam egzaminyny w tym tygodniu i w weekend tak więc ja może w następnym tygodniu. Trzymaj za mne kciuki;) O a ja mogę dodawać je.[/quote]

jasne,kciuki trzymam i w takim razie czekam na spotkanie w przyszłym tygodniu
Ilka dzięki za płytę właśnie obejżałam ,super foty

Link to comment
Share on other sites

Spotykamy się w sobotę albo w niedzielę po południu ok.16.00-jakby było gorąco w weekend a jak tak chłodniej to myslę,że dogadamy się na troche wczesniejszą godz. Tylko kto teraz woli sobotę a kto niedzielę? I jeszcze spotkanko gdzie ma się odbyć-ja nie ukrywam,że wolałabym Pola Mokotowskie-bo tym razem miałabym szybciej, ale jak będzie goraco to pewnie duzo ludzi będzie ale to tez lepsza socjalizacja dla naszych psiaków. No to jak robimy?

Link to comment
Share on other sites

hahaha to ja coś do picia, ad.parówek to te nasze są lepsze na zimno bo na gorąco to nie bardzo;) Odnosnie dnia to chyba ja zarządzę bo widzę że chętnego nie ma:evil_lol: ale o wieczorem jak będę wiedziała co z sobotą u mnie.

Link to comment
Share on other sites

Ilonko badz organizatorem spotkania ,ustalajcie z Aga szczegoly ja sie dostosuje
dzisiaj Kiki po raz pierwszy musiala spedzic kilka godzin w innym obcym domku,inaczej by wyla jak oszalala-efekt tej wizyty,ze przyjaciolka chce naguske,a najlepiej ja-ona jednak nie jest agresywna do obcych psow-w domku wizytowym byl maltanczyk
Ilonka mialas racje dziewczynka na wystawkach pilnuje mnie i torby ze smakolykami,Smoczy robi to samo-czyli mam bojowe burki
przepraszam za skroty myslowe ,ale dzisiaj inaczej nie potrafie

Link to comment
Share on other sites

Ilona to przyjedź do mnie i zrób coś z Tasią bo wariatka zachowuje się jakby się amfy najadła. Biega po całym domu, skacze na wysokość 1,5 m i szczeka:shake::shake::shake:Dureń przebiegł po mnie i nawet się nie zorientował, że ta nierówna powierzchnia pod spodem to ja:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Nadmiar energii dziewczę ma:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='miniaga']Ilona to przyjedź do mnie i zrób coś z Tasią bo wariatka zachowuje się jakby się amfy najadła. Biega po całym domu, skacze na wysokość 1,5 m i szczeka:shake::shake::shake:Dureń przebiegł po mnie i nawet się nie zorientował, że ta nierówna powierzchnia pod spodem to ja:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Nadmiar energii dziewczę ma:evil_lol:[/quote]


haha bo mała jesteś i pies nie zauważył:evil_lol: ;) no musi się kobieta wybiegać, jakbym zamknęła moje dwa oszołomy w mieszkaniu to też bym tak miała ale na szczęście otwieram drzwi i lądują na dworzu.A mam pomysła na to jak Jagę nauczyc podawać łapę-przypomnij mi że mam to zrobić.

Link to comment
Share on other sites

tak przy stawiku od tej strony jak ta woda tak wylatuje przy górce. Aga mozemy się 15.50 umówić przy metrze Pola Mokotowskie po tej stronie co jest knajpa z ogródkiem- nie wiem jak to wytłumaczyć ale na pewno wiesz gdzie

Dudek a ty jak zawsze...będę lać :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...