Jump to content
Dogomania

Spotkania grzywek w Warszawie


Ilka21

Recommended Posts

hahaha Iza myślała że mi psy ukradłaś[choć Perla ma zupełnie inny kolor niż Jagódka],Demona zostawię bo on różnie reaguje na psy ale Perli socjalizacja się przyda
Aga nie dam rady przed czwartkiem,latam po szkołach,bo Matyś idzie do I klasy

dzisiaj mają przyjśc spece od netu , mam nadzieję że już będzie ok i uda nam się umówić,bo na razie cały czas mnie wywala

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 251
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Słuchajcie od soboty ma być już ładnie to może spotkamy się na Polach, bo podobno niektóte psiaki dobrze się zsocjalizowały po naszym spotkanku:lol: Proponuje niedzielę 20.05 ok. 13.30. Koto chce sięspotkać???:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Agama ja wiem ,że są wystawy tylko, że mam takiego farta z miniagą,że już zaczynam się śmiać- no bo co płakać będę.
Tak jadę do Krakowa, Molly zgłoszona, opłacona i zgłoszenie przyjęte.

Miniaga a za tydzień to ja nie mogę:eviltong: Mam komunię chrześniaka i Międzynarodową Konferencję

To spotykam się jak narazie w niedzielę z Lothiną, może Ajckę jeszcze zwerbuję.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='miniaga']Na szczęście długo nie bedziesz musiała czekać.... jeszcze 6 dni. Hahahah i spotkamy się w powiększonym składzie:loveu:[/quote]Miniaga i Ress mam nadzieje że nie zapomnicie przyjść pokibicowac Neci i Patrysi:loveu:;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...