Jump to content
Dogomania

Spotkania grzywek w Warszawie


Ilka21

Recommended Posts

  • Replies 251
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nesjanko oj jak to nie dasz rady.Chociaż jednego pod pachę i do Wawy na spotkanko.;) No uważaj bo skorzystamy tylko muszę dowiedzieć się czym tam do ciebie dojechać:evil_lol: Zalerzy mi jak największej socjalizacji mojej Molly. A twoje psiaki nie będą złe jak obcy pies do nich przyjedzie?


A tak na marginesie to w następnym tyg jedziemy do stadka malamutów(ok 15) to Molly tam porządzi:evil_lol: .NA szczęście mają jednego yorka i pudla

Link to comment
Share on other sites

no to zapraszam !

no moja zgraja to różnie reaguje na obce psy ...........ale można zorganizować spotkanko nad samą Pilicą - jakieś ognisko, kiełbaski, piweczko itp - miejsce super, a to tylko godzinę od Warszawki

no ja niestety nie dam rady przyjechać - bo szczeniorkami muszę się zająć .........

Link to comment
Share on other sites

Fajnie by było tylko właśnie sprawdziłam i z Wołomina bezpośrednio samochodem byłoby ok., nawt szybko-tylko ja nie mam samochodu i ja do Wawy mam ok.1h a potem do ciebie jeszcze 1h.Dlaczego jest tak blisko a tak na okrągło musiałabym jechać:placz: . Ale może mój luby miałby ochotkę mnie przynajmniej odebrać. Kurcze napewno nie w tym tyg. bo mam już zawalony ale trzeba będzie to przemyśleć:cool3: :lol:
ps ostatnio doba ma zamało godzin a tydzień dni:mad:

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny - Wy mnie chyba zamordujecie:shake: czy możemy się [B]godzinę, dwie wcześniej spotkać???[/B] (tak 12.00-13.00) please - dowiedzialam się, że jestem zaproszona do mojej cioci na urodziny (co prawda po południu, ale trzeba jeszcze dojechać na jej działkę:roll:)

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie był mój post z pytankiem o zmianę terminu z jutra na środę i znikł. Więc nie wiem czy zmieniamy czy się spotykamy mimo pogody chociaż na chwilę.Może te poprzednie posty się pokarzą ale proszę o odp jak dacie radę bo ja muszę specjalnie z Wołomina do Warszawy jechać na to spotkanko a nie chciałabym przyjechać i nikogo nie spotkać.

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie to ja też nie jadę czyli dzisiaj się nie spotykamy. Ja jutro mogę a w czwartek nie, więc jak coś to nie wiem kiedy bo mogę jutro a w piątek znowu ma padać.Ten weekend odpada i weekend za tydzień raczej też.

Link to comment
Share on other sites

Lothia spotkałam twoją koleżankę ostatnio:evil_lol: Zatrzymała nas na spacerku dziewczyna i mówi że jej koleżanka ma podobny zestaw kolorystyczny grzywków. Demonek jest biały a Perla taka Jagodowa:razz: i odrazu skojarzyłam....

Mieszkamy tak blisko siebie, że może wyskoczymy na jakiś spacerek. Może w poniedziałek koło 18?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...