Jump to content
Dogomania

Spotkania grzywek w Warszawie


Ilka21

Recommended Posts

No my narazie nic nie odwołujemy.Zobaczę jeszcze jutro przed wyjazdem na spotkanko czy będzie padać,bo ja mam najdalej i ok.9.30 zadecydujemy-napiszę na forum więc jak ktoś byłby zainteresowany to niech zerknie i będzie o tej godz.
Dudek ja byłam z Toffikiem kiedyś na SGGW ale tam niby ogrodzone ale jeżdzą samochody i tam jak coś nie ma gdzie się schować jak lunie a na Polach to można się do jakiejś knajpy schować, no i jest dość daleko a Ajcka po spotkanku idzie na szkolenie. To weź kilka "sztuk" i przyjeżdzaj do nas jak coś a następne zrobimy tak żeby tobie pasowało.A przy Polach też blisko metro,jeszcze spytam się Ajcki
Dajcie znać jak wy się na to zapatrujecie

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 251
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

można spróbować - wezmę może 2 szczeniaki bo nad większą ilocią trudno będzie mi zapanować. Pola też są ok booooooo mieszkam b. blisko:multi:
tylko moja rodzina stwierdziła że w życiu już tam nie pójdzie ze mną (po tym jak szczeniaki znalazły rozkładającego się szczura):cool3:

Byłam kilka razy na SGGW - w okresie letnim tam nikogo nie ma - zero ruchu na drogach wewnętrznych - ja zwykle chodziłam koło budynku Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu (w końcu jestem absolwentką:evil_lol: ) myślę, że jakby lunęło - to można by się było schować w budynku... już kiedyś tak zrobiłam

to gdzie się spotykacie??
w razie czego mój nr. kom. jest na mojej stronie;)

Link to comment
Share on other sites

no to my już wróciliśmy do domku - było suuuuper:) Ilka:loveu: , Ajcka:loveu: dziękuję za spotkanie - było cudownie!:multi:
podczas powrotu złapała nas ulewa - ale udało nam się wsiąść do autobusu w ostatniej chwili - inaczej było by już po nas:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

no u mnie było oberwanie chmury i woda po kostki na niektórych ulicach, grzmiało tak,że nie wiedziałam czy mam iść do domu i jak już weszlam do domu to światła nie było:mad:

Spotkanie było super:loveu: Niedługo wstawię zdjęcia do galerii.

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze raz dziękuję dziewczyny:loveu:również za rady :loveu:
Jestem oczarowana obiema siostrzyczkami i jak super już bniegają, wystawiają się:loveu::multi:

Ilka - chyba coś mi się psuje komp. Bo fotosik mi się nie otwiera - tzn. jak już się ściągnie to... wystakuje błąd i wszystko mi się zamyka:placz: nawet nie mogę wybrać zdjęć:-(

Link to comment
Share on other sites

kurcze to ja nie wiem o jest nie tak, a spróbuj samego fotosika stronę główną otworzyć przez wpisanie adresu a nie link ode mnie, bo może coś z linkiem jest a swoją drogą to fotosik ma różne dziwne zagrania.Daj znać mi czy normalnie dało radę bo jak tak to jeszcze pokombinujemy z tym linkiem.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 8 months later...

Bede jezeli tylko mi ''pozwolą'' ;-) , nie obiecuje ze bede z psem , najwyzej przyjde sama:cool3:

Aga a tak ogolnie to moze kiedys Młociny tam mozna zrobic ognisko czy grilla dodatkowo, oczywiscie lasek Bielanski jest super ale tak tylko ''rzucam'' wolna propozycje ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...