Jump to content
Dogomania

czy jeszcze kiedykolwiek ktoś mnie pokocha,czy odejdę w Olkuskiej mordowni


Recommended Posts

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Gabi79']Gosiu, porozsyłałam trochę wątek, nie wiem z czego tu wynika, że tu takie pustki.

Dzisiaj miałam tel. o Stefcię, która wstępnie ma "zaklepany" domek i wysłałam Pani na maila link do tego wątku.[/QUOTE]

Ja chyba się nie nadaje do wątków i dlatego nikt tu nie zagląda

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosiaczek1984']Wysłałam Ci na pw wiadomość,ta osoba wyciągała te 2 husky[/QUOTE]
Bardzo dziękuję. Przekazałam wiadomość zainteresowanej osobie.
Na zdjęciach z wątku Pani nie rozpoznala swojej suczki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Bardzo dziękuję. Przekazałam wiadomość zainteresowanej osobie.
Na zdjęciach z wątku Pani nie rozpoznala swojej suczki.[/QUOTE]

Cytuję mail Pani ; "Nie tam jej nie ma, ona jest troszku nie typowa bo czubek mordki tak do polowy ma czarny jak w smole umaczany, a reszte ma biszkoptową, jaśniejszą bądź ciemniejszą zależy od miejsca, a szyję i brzuszek biały. dziękuję Pani bardzo, dodaje mi to otuchy, że ktoś chce pomóc. Tych psiaków zaginionych jest strasznie dużo, nigdy sobie z tego sprawy nie zdawałam, dopoki tych ogloszen nie zobaczylam jak moja zaginela"

Link to comment
Share on other sites

a ten schron w Olkuszu, to co to w ogole jest? Wszyscy wiedza, że tam sie zneca na zwierzetami i nikt nic nie robi oficjalnie?! Oczywiście psiaki trzeba wyciagac, ile sie da, ale to nie jest rozwiazanie problemu złego schroniska. Trzeba zmienic schronisko. Były Kielce, teraz jest Olkusz... w kielcach sie dalo, to i w Olkuszu sie da.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beta ata']a ten schron w Olkuszu, to co to w ogole jest? Wszyscy wiedza, że tam sie zneca na zwierzetami i nikt nic nie robi oficjalnie?! Oczywiście psiaki trzeba wyciagac, ile sie da, ale to nie jest rozwiazanie problemu złego schroniska. Trzeba zmienic schronisko. Były Kielce, teraz jest Olkusz... w kielcach sie dalo, to i w Olkuszu sie da.[/QUOTE]

Z tego co wiem to koles ma plecy w gminie,zalozone sprawy i,ze niby do czerwca ma zniknac ta mordownia i na pewno tez znikna..te wszystkie psy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosiaczek1984']Z tego co wiem to koles ma plecy w gminie,zalozone sprawy i,ze niby do czerwca ma zniknac ta mordownia i na pewno tez znikna..te wszystkie psy[/QUOTE]

Boże, w jakim my kraju zyjemy!!?? A telewizji w świeta chyba ze trzy filmy o świętym papiezu... I nikt nie widzi tego absurdu...

Link to comment
Share on other sites

ten piesek jest taki sznaucerowaty - zgłoście go Malawaszce -może coś poradzi

a tego już podobno nie ma
[IMG]http://farm9.staticflickr.com/8098/8570750322_7dd81775e3_z.jpg[/IMG]

zapraszam na wątek olkuski na fb
[URL]http://www.facebook.com/#!/psy.zolkusza?fref=ts[/URL]

powstała tam galeria psów, które jeszcze są w Olkuszu i pilnie szukają domów
[URL]http://www.facebook.com/#!/media/set/?set=a.310189402442739.1073741840.100003550449356&type=3[/URL]

jeżeli macie zdjęcia iinych psów, które są w Olkuszu a nie ma ich w galerii, to mi prześlijcie. Znajdziecie tam przy poszczególnych zdjęciach info, które psy tam jeszcze są, a których nie ma. Same również możecie uzupełniać informacje. Zapraszam do udostępniania galerii psów, które są w domach tymczasowych. Gdy pójdą do ds to zwolnią się miejsca dla następnych

Edited by Alojzyna
Link to comment
Share on other sites

[quote name='beta ata']Na fb... No a tutaj?? Nie każdy ma fb i chce miec, tu jest dogo, dawajcie tutaj te galerię.[/QUOTE]

o Olkuskich psach jest wiele wątków, część dotyczy psów które są w hotelikach, część w domach tymczasowych a część - taki jak Wasz - o tym, że są tam psy...

na fb jest to zebrane razem do kupy, żeby było wiadomo, które już mają nowe, które są w tymczasach, które czekają na wyciągnięcie (są w Olkuszu)...

tak naprawdę, to nie wiem czemu ma służyć Wasz wątek... psów w różnych schroniskach, które szukają domów są tysiące! i prezentowanie pojedynczych zdjęć z tego czy innego schroniska niczemu nie służy. Lepiej skoncentrować swoje wysiłki na jednym konkretnym psie i starać się mu pomóc - najpierw wyciągnąć go a potem znaleźć dom stały tak jak zrobiły to dziewczyny tutaj [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238678-Jamnikopodobny-Ferdynand-z-Olkusza-w-hoteliku-u-Murki!!-Zbieramy-deklaracje[/URL]!! wtedy to ma sens

nie dziwcie się, więc, że niewiele osób jest tu na wątku, bo nie wiadomo o co w nim chodzi, oprócz bardzo szlachetnych intencji i chęci działania...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alojzyna']o Olkuskich psach jest wiele wątków, część dotyczy psów które są w hotelikach, część w domach tymczasowych a część - taki jak Wasz - o tym, że są tam psy...

na fb jest to zebrane razem do kupy, żeby było wiadomo, które już mają nowe, które są w tymczasach, które czekają na wyciągnięcie (są w Olkuszu)...

tak naprawdę, to nie wiem czemu ma służyć Wasz wątek... psów w różnych schroniskach, które szukają domów są tysiące! i prezentowanie pojedynczych zdjęć z tego czy innego schroniska niczemu nie służy. Lepiej skoncentrować swoje wysiłki na jednym konkretnym psie i starać się mu pomóc - najpierw wyciągnąć go a potem znaleźć dom stały tak jak zrobiły to dziewczyny tutaj [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238678-Jamnikopodobny-Ferdynand-z-Olkusza-w-hoteliku-u-Murki!!-Zbieramy-deklaracje[/URL]!! wtedy to ma sens

nie dziwcie się, więc, że niewiele osób jest tu na wątku, bo nie wiadomo o co w nim chodzi, oprócz bardzo szlachetnych intencji i chęci działania...[/QUOTE]

Przemilcze to co napisalas

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...