Jump to content
Dogomania

Szczeniaczki Czekają Na Domki !


_bubu_

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

znalzałam ogłoszenie, wklejam je bo może opiekunowie szczeniaczków mają jakiegoś i mam nadzieję że jeszce aktualne jest:


Region: Śląskie

ogloszenie nr 638967 z serwisu Alegratka.pl


[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Przyjmę za darmo lub za niewielką opłatą szczenię (pies). Mój synek bardzo o nim marzy, a na np. Yorka mnie nie stać. Mieszkam w bloku, więc chcemy małego psiaczka. Jeżeli ktoś chce oddawać do schroniska, bądź pozbyć się szczeniąt w inny sposób bardzo proszę o kontakt, w ten sposób uratujemy choć jednego. Mieszkam w Sosnowcu. [/FONT][/SIZE]

[COLOR=black][FONT=Arial]W przypadku kontaktu ze sprzedającym, prosimy o powołanie się na serwis Alegratka.pl. Dziękujemy.

[URL="javascript:przekieruj_na_email('asiagumis')"][COLOR=#0066ff][email protected][/COLOR][/URL]
Telefon: 693688550


[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[B]zapraszam na bazarek z pięknymi zdjęciami mieszkańców żywieckiego schroniska. Pieniążki z bazarku zostaną przekazane schronisku i wspomogą psiaki które czekają tam latami na domy..
[/B]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=88151[/URL]

Link to comment
Share on other sites

pamiętacie Fionę ratlerkowatą szczeniorkę ?? Zawiozłyśmy ją do Glinki , pani własnie dzwoniła...brak słów. BUBU w niedzielę po schronisku musimy jechać do Glinki. Proszę o choć tymczas dla Fionki.


[IMG]http://img507.imageshack.us/img507/9118/19pm2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Biedna Fionka :placz::placz::placz:
Słów mi brak, jak można byc takim nieodpowiedzialnym.

Ja niestety nie mogę jej wziąć, mam teraz szczeniaka i pełne ręce roboty, a do tego praca i nauka języka. Nie wiem w co mam ręce włożyć.

Może jednak zrobić jej allegro? Takie oddzielne, tylko dla niej?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...