Jump to content
Dogomania

Hodowle yorkow...


Kincia

Recommended Posts

Hej wszystkim[B].[/B];-)
Mam zamiar kupic sobie yorkusia w ,,najbliższym" czasie. :eviltong:
Znacie hodowle, ktore sprzedawają szczeniaczki do 1500zł, oczywiscie z rodowodem. ;-)
Co jest lepsze, piesek czy suczka??
Tylko mam problem, w domu mam już jednego psa i tzebabyło go bylo [COLOR=black]wysterylizować[/COLOR] ;/ ale rodzice pewnie na to nie pozwola, żeby meczyc ich malenstwo.:lol: Ale na przyszlosc chcialabym wiedziec, co jest lepsze,piesek czy suczka. :shake: :cool3:
Ok,czekam na odpowiedzi;-)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na forum nie można publicznie podawać linków do hodowli. A co do twojego pytania, to na takiej samej zasadzie można byłoby się zapytać, co jest lepsze: benzyna czy diesel? Woda z gazem czy bez gazu? itp. ;) Było już wiele tematów poświęconych temu zagadnieniu, skorzystaj z opcji szukaj. Lecz jeżeli twoi rodzice nie zgadzają się na kastrację psa, to ja bym suki raczej nie brała...

ps. popracuj nad ortografią troszkę, bo oczy bolą ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pinczerek-Jacky']Jezu juz nawet niemozna sie pomylic :shake: :p

Wojewodztwo Łódzkie..[/quote]
Pomyłka to może być pojedyncza, a w Twoim poście niestety roi się od błędów. Nadal się roi. Potraktuj to jaką dobrą radę, a nie 'czepianie się', wyjdzie Ci to na dobre, jeśli będziesz przestrzegać zasad poprawnej pisowni. Wszystkim to wyjdzie na dobre.

[quote name='Pinczerek-Jacky']Jest tu ktos taki kto posiada yorka i moze mi cos powiedziec jak je wychowac na kochane psiaki moze jakies cenne rady ;) ??[/quote]
No cóż, nie rozpuszczaj pieska, bądź konsekwentna, daj mu dużo miłości (z tym raczej nie będzie problemu podejrzewam ;)). Radzę przejść się też do działu 'Wychowanie' i tam poczytać- bardzo ciekawa lektura :) Dodatkowo zakup sobie jakąś fachową literaturę może ;)

Link to comment
Share on other sites

No cóż, nie rozpuszczaj pieska, bądź konsekwentna, daj mu dużo miłości (z tym raczej nie będzie problemu podejrzewam ;)). Radzę przejść się też do działu 'Wychowanie' i tam poczytać- bardzo ciekawa lektura :) Dodatkowo zakup sobie jakąś fachową literaturę może ;)[/quote]

Ok przejde sie tam ;) Bede konsekwetna xD
A milosci to dam mu duzo:loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziasto4']Pomyłka to może być pojedyncza, a w Twoim poście niestety roi się od błędów. Nadal się roi. Potraktuj to jaką dobrą radę, a nie 'czepianie się', wyjdzie Ci to na dobre, jeśli będziesz przestrzegać zasad poprawnej pisowni. Wszystkim to wyjdzie na dobre.

Ja przewaznie niepisze ę ą ż itd :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]OMG! Cała ta podfora jest o Yorkach! Po co jeszcze tutaj pisać, jak prawie wszystkie tematy są na temat Yorków! No i zgodzę się z poprzedniczkami, jak czytam wypowiedzi z błędami, to aż się we mnie wszystko gotuje. Ja mam bardzo dobrą pamięć, więc ortografia jak dla mnie to nic trudnego, ale 'najblirzszym', 'wysterilizować'. No comment :shake: [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pinczerek-Jacky']
Ja przewaznie niepisze ę ą ż itd :eviltong:[/quote]
Tu nie chodzi o to, że piszesz <e> zamiast <ę>. Nawet w powyższym zdaniu zrobiłaś błąd- nie 'niepisze', tylko 'nie pisze' ;) (pomijając to <ę>)
Wystarczy, że sprawdzisz pisownię chociażby w Wordzie, jeśli otwarcie słownika jest zbyt czasochłonne :razz:

[quote name='Yorkie'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]OMG! Cała ta podfora jest o Yorkach! Po co jeszcze tutaj pisać, jak prawie wszystkie tematy są na temat Yorków! No i zgodzę się z poprzedniczkami, jak czytam wypowiedzi z błędami, to aż się we mnie wszystko gotuje. Ja mam bardzo dobrą pamięć, więc ortografia jak dla mnie to nic trudnego, ale 'najblirzszym', 'wysterilizować'. No comment :shake: [/SIZE][/FONT][/quote]
Sara, rozśmieszyło mnie to 'podfora'- skojarzyło mi się z 'potworą' :evil_lol:
A jeśli już obie jesteśmy takie poprawne 'ortograficznie':cool3:, to powinno się napisać 'podforum' o Yorkach, bo 'podfora' to liczba mnoga, nieprawdaż? ;)


[quote name='Pinczerek-Jacky']Zamiast szukac chcialabym miec to wszystko tu u siebie...[/quote]
Gdyby każdy wychodził z takiego założenia i zamiast szukać, chciałby mieć 'wszystko u siebie' , forum byłoby bardzo zaśmiecone ;) Magda ostatnio utworzyła bardzo przydatny temat: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=60022"]Zanim założysz nowy temat- Przeczytaj[/URL], w którym znajdziesz dużo informacji, nie tylko na temat wychowania ;)

Link to comment
Share on other sites

ha, ha, ja błędami wymiotuję. jak już się czepiamy, to się czepiamy, a ja to jak się czepnę, to nie puszczę...

[QUOTE]Hej wszystkim[B].[/B];-)
Mam zamiar kupic sobie [B]yokusia[/B] w ,,najbliższym" czasie[B].[/B] :eviltong:
[B] I pytam[/B] sie was[B],[/B] czy znacie hodowle[B],[/B] ktore [B]sprzedawaja[/B] szczeniaczki [B]miej[/B] wiecej do 1500zł[B],[/B] oczywiscie z rodowodem[B].[/B] ;-)
Co jest lepsze[B],[/B] piesek czy suczka??
Tylko mam problem[B],[/B] [B]bo mam w domu juz[/B] jednego psa [B]i tak to trzeba by[/B] go bylo [B][COLOR=black]wysterylizować[/COLOR][/B] ;/ ale rodzice pewnie na to nie pozwola[B],[/B] by meczyc ich malenstwo[B].[/B]:lol: Ale na przyszlosc chcialabym wiedziec[B],[/B] co jest lepsze[B],[/B]/[B]:[/B] piesek czy suczka[B].[/B] :shake: :cool3:
Ok[B],[/B] czekam na odpowiedzi;-)[/QUOTE]

mała lekcja ortografii, aby Twój post był zgodny z regulaminem ^^
-nie zjadaj liter
-zdecyduj się - zaczęłaś nowe zdanie czy kontynuowałaś poprzednie? w drugim przypadku nie rozumiem użycia dużej litery, w razie pierwszego - nie zaczynami zdania od 'i'
-'odmianów' nie znamy? :p
-popracuj nad składnią...
-wysterylizować
-zwracaj uwagę na znaki interpunkcyjne, nie bez powodu zostały umieszczone na klawiaturze...
-przeczytaj choć raz to, co napiszesz!

i nie jestem złośliwa - chcę pomóc ^^

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziasto4']Sara, rozśmieszyło mnie to 'podfora'- skojarzyło mi się z 'potworą' :evil_lol:
A jeśli już obie jesteśmy takie poprawne 'ortograficznie':cool3:, to powinno się napisać 'podforum' o Yorkach, bo 'podfora' to liczba mnoga, nieprawdaż? ;)[/quote]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Ah Madziu, przyłapałaś mnie :roflt: Nawet nie zdałam sobie sprawy, że tak napisałam :mdleje: Ale to nawet nie było ortograficzne, tylko gramatyczne, i sama się ośmieszyłam. Chyba schowam się do mysiej dziurki :oops: [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yorkie'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Ah Madziu, przyłapałaś mnie :roflt: Nawet nie zdałam sobie sprawy, że tak napisałam :mdleje: Ale to nawet nie było ortograficzne, tylko gramatyczne, i sama się ośmieszyłam. Chyba schowam się do mysiej dziurki :oops: [/SIZE][/FONT][/quote]


Ehh:p I co pasuje wam czy nadal si[B]ę[/B] będziecie czepiały. Ja jak pisze to nie zwracam uwagi na ą ę , najwyżej co to ?? albo!! Jak tu pisze to zamiast kropki daje duzą litere to kazdy sie chyba skapnie nie :p ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yorkie'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Ah Madziu, przyłapałaś mnie :roflt: Nawet nie zdałam sobie sprawy, że tak napisałam :mdleje: Ale to nawet nie było ortograficzne, tylko gramatyczne, i sama się ośmieszyłam. Chyba schowam się do mysiej dziurki :oops: [/SIZE][/FONT][/QUOTE]
Potwora wyszła Ci bosko :evil_lol:

[quote name='Pinczerek-Jacky']Ehh:p I co pasuje wam czy nadal si[B]ę[/B] będziecie czepiały. Ja jak pisze to niezwracam uwagi na ą ę , najwyżej co to ?? albo!! Jak tu pisze to zamiast kropki daje duzą litere to kazdy sie chyba skapnie nie :p ?[/QUOTE]
My się nie czepiamy, tylko zwracamy uwagę na poprawną pisownię. Czepiać to się może rzep psiego ogona.
P.s. 'Nie' z czasownikami pisze się oddzielnie. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziasto4']Potwora wyszła Ci bosko :evil_lol:


My się nie czepiamy, tylko zwracamy uwagę na poprawną pisownię. Czepiać to się może rzep psiego ogona.
P.s. 'Nie' z czasownikami pisze się oddzielnie. ;)[/quote]


No fajnie tylko ten watek jest o yorkach, a nie o pisowni ale lusss:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pinczerek-Jacky']No fajnie tylko ten watek jest o yorkach, a nie o pisowni ale lusss:p[/QUOTE]
Z mojej strony rady na temat yorka już dostałaś, a jeśli chodzi o poprawną pisownię...:
[quote name='Regulamin Forum']14. Użytkowniku – zanim wyślesz posta, skorzystaj z opcji podgląd – pozwoli Ci ona wyłapać ewentualne braki, literówki i błędy. Forum to nie czat, nie musisz się spieszyć. Prosimy również o rozsądne ilości emotikonów w treści – post upstrzony nadmiarem emotków jest po prostu nieczytelny. Jeśli zapomniałeś skorzystać z opcji „podgląd” a w poście są błędy itp. – skorzystaj z opcji w prawym, górnym rogu Twojego postu.[/QUOTE]

A użytkownik ma obowiązek stosować się do regulaminu :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='duszek01']ja bym radziła kazdemu wytykającemy spojrzec na siebie:razz:
Mnie np. takie błędy troche dziwią,ale to nie moja sprawa:shake:
To nie forum ortograficzno-gramatyczne:roll:[/QUOTE]
[B]Duszku[/B], ja rozumiem, że ktoś ma problemy z ortografią, gramatyką- to ludzka rzecz popełniać błędy :) Ale jaki problem sprawdzić pisownię słowa w słowniku lub chociażby w Wordzie :niewiem: To jest dla mnie zwykłe lenistwo :razz:

I jak nabardziej patrzę na siebie ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...