Jump to content
Dogomania

Hodowle yorkow...


Kincia

Recommended Posts

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jak już o błędach to jest np u mnie przez pisanie przez gg bo tam sie szybko odpisuje i potem jak się pisze na forum to się nie zauważa błędów...ale wiecie Pinczerek-Jacky chciał sie dowiedzieć czegos o yoraskach a dowiedział się że z gramatyka u niego na "bakier"
troche wyrozumiałości zaraz sie zrazi że u nas na forum o yorkach jest zle traktowany wiec troche więcej uśmiechu i bedzie ok;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='melinda:-)']jak już o błędach to jest np u mnie przez pisanie przez gg bo tam sie szybko odpisuje i potem jak się pisze na forum to się nie zauważa błędów...ale wiecie Pinczerek-Jacky chciał sie dowiedzieć czegos o yoraskach a dowiedział się że z gramatyka u niego na "bakier"
troche wyrozumiałości zaraz sie zrazi że u nas na forum o yorkach jest zle traktowany wiec troche więcej uśmiechu i bedzie ok;)[/quote]

hehe dobra spoko nic sie nie stało;)
Mam pytanie ma ktos z was yorka z hodowli GALUS ?;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='duszek01']oczywiscie ze kazdy powinien przeczytac to co napisał:razz:
Mnie bardziej razi wytykanie błędów niz one same:cool1: .Nie lubie osób zadufanych w sobie z wiedzą Alfy i Omegi;)[/QUOTE]
Ja również takich osób nie lubię i uwierz, że się do takich nie zaliczam ;)
Proszę nie postrzegać moich uwag jako złośliwości, na prawdę o wiele przyjemniej czyta się posty bez błędów :)


[quote name='melinda:-)']jak już o błędach to jest np u mnie przez pisanie przez gg bo tam sie szybko odpisuje i potem jak się pisze na forum to się nie zauważa błędów...ale wiecie Pinczerek-Jacky chciał sie dowiedzieć czegos o yoraskach a dowiedział się że z gramatyka u niego na "bakier"
troche wyrozumiałości zaraz sie zrazi że u nas na forum o yorkach jest zle traktowany wiec troche więcej uśmiechu i bedzie ok;)[/QUOTE]
Nie ma co unosić się ambicją i zrażać ;) Nie tędy droga :p
Jak widać Pinczerek podchodzi do sprawy bardzo pogodnie i o to chodzi :lol:


A teraz do rzeczy...

[B]Pinczerek[/B] jesteś na 100% zdecydowana na yorka? Czy nadal czekasz na rady na WoPie? :)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny trochę przesadzacie z krytyką ortografii nowej koleżanki.Ja też nie lubię jak ktoś popełnia błędy ale są sprawy ważne i ważniejsze.Pinczerek-Jacky chciała się dowiedzieć czegoś o hodowlach yorków a Wy nie dość że jej nie pomogłyście:shake: to jeszcze wytykacie jej błędy....
Tu na forum jest kilkoro bywalców będących na bakier z ortografią i jakoś nikt się nie czepia.Zamiast miło witać nowe twarze to z marszu dajecie wykład o sprawie nie związanej z forum.
Uważam,że jeśli mamy trochę wiedzy o yorkach,to forum jest po to żeby się dzielić z nią a nie robić offowe tematy o cudzych błędach......
A tak na marginesie to mam kolegę po studiach z dysleksją który popełnia mnóstwo ortów,więc zamiast tak rzucać w kogoś pomyślcie że może mieć problem większy niż lenistwo i zaniedbania ortograficzne.
Pinczerku-Jacky dobrych hodowli jest troszkę poszukaj w necie na stronach o yorkach.Pozdrawiam Cię.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daria1']Dziewczyny trochę przesadzacie z krytyką ortografii nowej koleżanki.Ja też nie lubię jak ktoś popełnia błędy ale są sprawy ważne i ważniejsze.Pinczerek-Jacky chciała się dowiedzieć czegoś o hodowlach yorków a Wy nie dość że jej nie pomogłyście:shake: to jeszcze wytykacie jej błędy....
Tu na forum jest kilkoro bywalców będących na bakier z ortografią i jakoś nikt się nie czepia.Zamiast miło witać nowe twarze to z marszu dajecie wykład o sprawie nie związanej z forum.
Uważam,że jeśli mamy trochę wiedzy o yorkach,to forum jest po to żeby się dzielić z nią a nie robić offowe tematy o cudzych błędach......
A tak na marginesie to mam kolegę po studiach z dysleksją który popełnia mnóstwo ortów,więc zamiast tak rzucać w kogoś pomyślcie że może mieć problem większy niż lenistwo i zaniedbania ortograficzne.
Pinczerku-Jacky dobrych hodowli jest troszkę poszukaj w necie na stronach o yorkach.Pozdrawiam Cię.:lol:[/QUOTE]
Proszę, proszę, jakie tolerancyje społeczeństwo nasze polskie :diabloti:
Dla dyslektyków słowniki są również dostępne, także to jest żadne wytłumaczenie :p A nasza 15-letnia koleżanka Pinczerek powinna być wdzięczna za poprawienie błędów- poprawna pisownia jak znalazł do egzaminu gimnazjalnego czy też maturalnego :razz:

Pinczerek- może skontaktuj się z oddziałem ZK w Twojej okolicy i tam popytaj o hodowle?

Link to comment
Share on other sites

Z tego co wyczytałam, Pinczerek_Jacky chciała się dowiedzieć czegoś o wychowaniu, a nie hodowlach... przynajmniej teraz.

Przepraszam w takim razie, że zwróciłam komukolwiek uwagę za złą pisownię. Już nikogo nie poprawiam, nie zwracam uwagi, w końcu to nie moja sprawa, kto się jak wysławia, prawda? Chciałam pomóc, a także pokazać nieco szacunku dla naszego języka, nie wiedziałam, że wywoła to taką powszechną krytykę.
Nie wiem, czy zdajecie sobie sprawę, że takie rozmowy(przez internet) także wpływają na poziom znajomości ortografii. Na razie może nie być to problemem, gdy są to pogaduchy o psiakach. Problem wychodzi dopiero potem, kiedy przychodzi do pisania różnych prac, podań, dokumentów, opowiadań, artykułów. Wydaje mi się, że Pinczerek_Jacky jest mniej więcej w moim wieku - więc co z różnymi egzaminami? Zawsze trzeba na to zwracać uwagę - w przeciwnym razie utrwalają się złe nawyki.
Alfy i Omegi nawet nie skomentuję...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daria1']Dziewczyny trochę przesadzacie z krytyką ortografii nowej koleżanki.Ja też nie lubię jak ktoś popełnia błędy ale są sprawy ważne i ważniejsze.Pinczerek-Jacky chciała się dowiedzieć czegoś o hodowlach yorków a Wy nie dość że jej nie pomogłyście:shake: to jeszcze wytykacie jej błędy....
Tu na forum jest kilkoro bywalców będących na bakier z ortografią i jakoś nikt się nie czepia.Zamiast miło witać nowe twarze to z marszu dajecie wykład o sprawie nie związanej z forum.
Uważam,że jeśli mamy trochę wiedzy o yorkach,to forum jest po to żeby się dzielić z nią a nie robić offowe tematy o cudzych błędach......
A tak na marginesie to mam kolegę po studiach z dysleksją który popełnia mnóstwo ortów,więc zamiast tak rzucać w kogoś pomyślcie że może mieć problem większy niż lenistwo i zaniedbania ortograficzne.
Pinczerku-Jacky dobrych hodowli jest troszkę poszukaj w necie na stronach o yorkach.Pozdrawiam Cię.:lol:[/quote]

hehe ;) ;) Dobra nic sie nie stalo;)

[B]Pinczerek[/B] jesteś na 100% zdecydowana na yorka? Czy nadal czekasz na rady na WoPie? :)[/quote]

Na 100% ale chcialabym sie dowiedziec cos od was xD

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pinczerek-Jacky']
Na 100% ale chcialabym sie dowiedziec cos od was xD[/QUOTE]
Przewertuj od deski do deski nasze forum :loveu: Kopalnia wiedzy :loveu:

A jeszcze jeśli chodzi o płeć przyszłego psa...Ja mając psa, zdecydowałam się również na płeć męską drugiego zwierza.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziasto4']Przewertuj od deski do deski nasze forum :loveu: Kopalnia wiedzy :loveu:

A jeszcze jeśli chodzi o płeć przyszłego psa...Ja mając psa, zdecydowałam się również na płeć męską drugiego zwierza.[/quote]

;) ;)
Troche to potrwa :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziasto4']Proszę, proszę, jakie tolerancyje społeczeństwo nasze polskie :diabloti:
Dla dyslektyków słowniki są również dostępne, także to jest żadne wytłumaczenie :p A nasza 15-letnia koleżanka Pinczerek powinna być wdzięczna za poprawienie błędów- poprawna pisownia jak znalazł do egzaminu gimnazjalnego czy też maturalnego :razz:

Pinczerek- może skontaktuj się z oddziałem ZK w Twojej okolicy i tam popytaj o hodowle?[/quote]
Jestem tolerancyjna Madziu to podstawa człowieczeństwa .............

Link to comment
Share on other sites

Nawiąże do tematu o błędach ja czasem też je pewnie robie a napewno nie robie przecinków tak często jak powinny być przyznaje się, że mi się nie chce:eviltong: A i jeszcze chce dodać, że i tak się staram pisać żebyście mnie zrozumiały, bo moge gwarą pisać i wtedy wątpie żebyście cos skumały z tego:evil_lol: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...