Jump to content
Dogomania

Hodowle yorkow...


Kincia

Recommended Posts

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Pegaza']Może kiedyś przy okazji... a narazie nie zaśmiecam juz tematu o hodowlach:eviltong:[/quote]

No dajesz :cool3: :cool3: I tak już jest zaśmiecony :roll: :eviltong:
A ty z jakiej hodowli masz swojego psiaczka:loveu: :cool3:
Bo ja się zastanawiam nad Galus bo jest najbliżej :eviltong: i czekam na opinie jak coś to najwyżej gdzieś indziej:eviltong: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daria1']Jadę se bimbą po pyry,bo dzisiaj na obiad pyry i gzik.Na podwieczorek kupię szneki z glancem.Po południu wyrychtujemy sie na spacer i zapakujemy szneki z glancem w tytkę :loveu:[/quote]

No to kto się podejmie tłumaczenia?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daria1']Jadę se bimbą po pyry,bo dzisiaj na obiad pyry i gzik.Na podwieczorek kupię szneki z glancem.Po południu wyrychtujemy sie na spacer i zapakujemy szneki z glancem w tytkę :loveu:[/QUOTE]
O rety :)

Ziemniaki z białym serem...chyba znam ten smak :) Jadamy od czasu do czasu kluski ziemniaczane z twarogiem, skwarkami i cebulką- palce lizać :)

Szneki z glancem? Cóż to? :) Bo jak na spacer, to kojarzy mi się tylko aparat i zapasowe baterie :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daria1']Pyry z gzikiem to po naszemu ziemniaki z białym serem
to takie poznańskie danie bardzo dobre jedzone szczególnie na postne dni
Jak chcesz spróbować to wyślę Ci przepis :evil_lol:[/quote]

Hehe mozesz wyslac :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daria1']Jadę se bimbą po pyry,bo dzisiaj na obiad pyry i gzik.Na podwieczorek kupię szneki z glancem.Po południu wyrychtujemy sie na spacer i zapakujemy szneki z glancem w tytkę :loveu:[/quote]

daria poproszę o dokładne tłumaczenie, bo u mnie przed komputerem wspólne rodzinne zebranie (rodzice pochodzą z Wielkopolski:lol:). Sznek z glancem - Drożdżówka z dżemem?:cool3:

Wogle ten temat jakiś niepotrzebny:evil_lol: Rozmowy off'owe na temat ortografii

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda_Miki']daria poproszę o dokładne tłumaczenie, bo u mnie przed komputerem wspólne rodzinne zebranie (rodzice pochodzą z Wielkopolski:lol:). Sznek z glancem - Drożdżówka z dżemem?:cool3:

Wogle ten temat jakiś niepotrzebny:evil_lol: Rozmowy off'owe na temat ortografii[/quote]


Mial byc o yorkach a stal sie jakis otwarty :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...