Jump to content
Dogomania

Otwock: Łagodny wielki czarny uciekinier Bazyl pojechał dziś do DS :)


figbast

Recommended Posts

[quote name='Olusia88']Trzymam kciuki za Bazyla ? [B]Figbast [/B]czy jest mozliwość zobaczyć i wymiziać chłopaka jeszcze jakoś przed jego podróżą do DS ?[/QUOTE]

Kwestia dogadania się z jego tymczasową opiekunką - Bazyl mieszka teraz pod Radzyminem, wczoraj u niego byliśmy, szkoda, że nie pisałaś wcześniej to byśmy Cię zabrali... Jeśli chcesz pojechać, to trzeba się jakoś konkretnie umówić i myślę, że nie będzie problemu :)
Tam co i rusz przyjeżdżają wolontariusze i biorą psiaki na spacer - nie ma z tym problemu :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 427
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='figbast']Kwestia dogadania się z jego tymczasową opiekunką - Bazyl mieszka teraz pod Radzyminem, wczoraj u niego byliśmy, szkoda, że nie pisałaś wcześniej to byśmy Cię zabrali... Jeśli chcesz pojechać, to trzeba się jakoś konkretnie umówić i myślę, że nie będzie problemu
[/QUOTE] to nie wiedziałam , ze on pod Radzyminem myślałąm , ze on nadal w okolicy Otwocka, to muszę jakoś teraz to zaplanować

Link to comment
Share on other sites

Bazylek własnie jest w drodze do domku stałego Trzymajmy mocno kciuki za niego i ludzi ktorzy go wypatrzyli, polubili i zapragneli przyjąć pod swój dach. Powodzenia :)!
A te pasożyty to coś od ptaków :(. Wystarczy odpowiednio przeleczyć :)

Ale sie cieszę :)
Takie chwile sprawiają życie cudownym♡

Link to comment
Share on other sites

Guest westor

a przede wszystkim gratulacje dla Ciebie bo to Ty uratowałaś mu życie i dała nowe, normalne, zawsze jestem dla takich ludzi pełen podziwu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='westor']a przede wszystkim gratulacje dla Ciebie bo to Ty uratowałaś mu życie i dała nowe, normalne, zawsze jestem dla takich ludzi pełen podziwu[/QUOTE]


Eee coś Ty ja go tylko na łańcuch wzięłam ;):evil_lol:.

Dziękuję Wszystkim, którzy mi pomogli w opiece nad Bazylem (mówię o wsparciu "fizycznym" jak i psychicznym):Rose::Rose: bez Was nie dałabym rady mu pomóc :)

Link to comment
Share on other sites

Guest westor

nie bądź taka skromna :cool3: będą jakieś wiadomości z nowego domku kudłacza? zarówno słowne jak i wizualne :)

Link to comment
Share on other sites

Bazyl daleką podróż zniósł dobrze :). Został wykąpany (był z tego bardzo zadowolony) przez co zrobił się jeszcze bardziej puchaty :)
Zdążył już pogryźć buta, a gdy został mu odebrany zabrał się za podgryzanie nadgarstka - typowe dla Bazylicha :evil_lol:.
Nie omieszkał też swej nowej Pani wskoczyć ni z gruchy ni z pietruchy na kolanka :evil_lol: - cały - to przecież malutki niunio ;)
Ogólnie jest dobrze, mam nadzieję, że będzie coraz lepiej :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='westor']Bazyl u singielki czy też pary bo jak zwykle niedoczytałem? :lol:[/QUOTE]

Westor a skąd takie pytania?:cool3: Czyżbyś coś planował w przypadku singielki hihihihi:evil_lol:? Nie odpowiem na to pytanko :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...