Jump to content
Dogomania

Zosia zasnęła na zawsze :((. Dziękuję Hope2 za miłość i wspaniałą opiekę.


toyota

Recommended Posts

Nie wiem jak to zrobiłam,ale usunęłam post z numerem konta Mondo:oops: Ale musiałam ratować Hadesa przed kocurem...Hades to pies...ale to jego koty gonią i gryzą :oops:
więc jeszcze raz
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Konto do wpłat dla Zoji Z DOPISKIEM "ZOJA"[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Fundacja MONDO CANE[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]ul. Grodziska 13[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]96-321 Żabia Wola[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]konto Bank Pekao S.A. 58 1240 6348 1111 0010 4518 3305[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]zagranica : pay pal - [email protected][/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande][/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]om "ZOJA"[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]IBAN PL581240634811110010451833[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande][/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]05[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]SWIFT: BPKOPLPW[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]____________________[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2'][SIZE=4]Zoja już u Toyoty w aucie :D jadą się zaszczepić i zaczipować...i w nocy suńka dotrze do mnie :)

[/SIZE][/QUOTE]
Byłam na zakupach a tu takie wspaniałe wieści!!!!!!!!!!:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']Nie wiem jak to zrobiłam,ale usunęłam post z numerem konta Mondo:oops: Ale musiałam ratować Hadesa przed kocurem...Hades to pies...ale to jego koty gonią i gryzą :oops:
więc jeszcze raz
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Konto do wpłat dla Zoji Z DOPISKIEM "ZOJA"[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Fundacja MONDO CANE[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]ul. Grodziska 13[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]96-321 Żabia Wola[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]konto Bank Pekao S.A. 58 1240 6348 1111 0010 4518 3305[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]zagranica : pay pal - [email protected][/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]om "ZOJA"[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]IBAN PL581240634811110010451833[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]05[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]SWIFT: BPKOPLPW[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]____________________[/FONT][/COLOR][/QUOTE]
To na to konto mam wpłacić pieniądze z bazarku? :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kolejna kobietka']mysle, ze chyba lepiej na konto Hope2, bo oprocz tego co udalo sie uzbierac na moim bazarku, Hope bedzie musiala doplacic za transport 40 zl, a nie wiem, czy z fundacyjnego konta bedzie mozna te kwote pobrac?[/QUOTE]
Pobrać sie raczej nie da. Mondo może rozliczyć fakturę za paliwo-ale na diesla,a nie wiem na czym jeździ Ulv. Pobrałam dzisiaj z bankomatu 250 zł-dam je Ulv i poproszę,żeby to potwierdziła na wątku. Mondo może opłacać ze swojego konta weta i za karmę również-na podstawie faktur lub rachunków uproszczonych :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']Pobrać sie raczej nie da. Mondo może rozliczyć fakturę za paliwo-ale na diesla,a nie wiem na czym jeździ Ulv. Pobrałam dzisiaj z bankomatu 250 zł-dam je Ulv i poproszę,żeby to potwierdziła na wątku. Mondo może opłacać ze swojego konta weta i za karmę również-na podstawie faktur lub rachunków uproszczonych :)[/QUOTE]
No to dawaj Hope2 na PW swoje namiary bo ja chcę już zgłosić bazarek do usunięcia a jak kasa ciągle u mnie to nie mogę :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='b-b']No to dawaj Hope2 na PW swoje namiary bo ja chcę już zgłosić bazarek do usunięcia a jak kasa ciągle u mnie to nie mogę :D[/QUOTE]
poślę Ci,ale nocką,bo teraz za ciasto sernikopodobne się zabrałam...sama jestem ciekawa co z tego wyjdzie:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']No jak to co, zakalec:eviltong:[/QUOTE]
nie no-zakalca to jeszcze mi się nie udało zrobić...nawet to ostatnie jak się później okazało miało tak wyglądać jak moje...a jakie dobre było :)
Przyjedź kiedyś z Twoimi owcami,to Ci murzynka upiekę,albo torta z owocami ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']nie no-zakalca to jeszcze mi się nie udało zrobić...nawet to ostatnie jak się później okazało miało tak wyglądać jak moje...a jakie dobre było :)
Przyjedź kiedyś z Twoimi owcami,to Ci murzynka upiekę,albo torta z owocami ;)[/QUOTE]

A to jeszcze nic straconego:evil_lol:

Mniam, mniam...ale mi smaczka narobiłaś:cool3: A ja mam tak do Ciebie daleko:placz:
Z owcami:mad: to pudliszonki są:eviltong: ale nie wiem czy Twój zwierzyniec by taki nalot przetrwał:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']A to jeszcze nic straconego:evil_lol:

Mniam, mniam...ale mi smaczka narobiłaś:cool3: A ja mam tak do Ciebie daleko:placz:
Z owcami:mad: to pudliszonki są:eviltong: ale nie wiem czy Twój zwierzyniec by taki nalot przetrwał:evil_lol:[/QUOTE]
jak się strzyże to owca jest:diabloti: no...moje futra są ugodowe...owiec jeszcze nie widziały...na pewno im szczęki opadną :)
Musisz kiedyś wbić na weekend-młodego do babci odstawię...TZowi damy 6 smyczy do ręki (aż chciałabym to zobaczyć:evil_lol:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gusiaczek']Łomatuluuuuuuu, ale się cieszę:)
Hope ........ :loveu:[/QUOTE]
Gusiaczku-:iloveyou:
Wiecie co Cioteczki...zastanawiam sie jak Zojka znosi podróż...czy auto lubi... czy w domku będzie wolała spać na posłanku/fotelu/kanapie czy ze mną i futrami w łóżeczku?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']jak się strzyże to owca jest:diabloti: no...moje futra są ugodowe...owiec jeszcze nie widziały...na pewno im szczęki opadną :)
Musisz kiedyś wbić na weekend-młodego do babci odstawię...TZowi damy 6 smyczy do ręki (aż chciałabym to zobaczyć:evil_lol:)[/QUOTE]

I co, jak to ktoś zobaczy to takich z kaftanami wezwie, jak nic:diabloti:
Młodego odstawisz? To jakąś :beerchug:małą zrobimy:multi:
No strzygę "na okrętkę" tylko kapelusik i uszy zostają:evil_lol:

Edited by Energy
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']Wiecie co Cioteczki...zastanawiam sie jak Zojka znosi podróż...czy auto lubi... czy w domku będzie wolała spać na posłanku/fotelu/kanapie czy ze mną i futrami w łóżeczku?[/QUOTE]

myślę, ze na podłodze na legowisku bo skakać chyba nie potrafi, a niewskazane, żeby spadła z czegoś bidusia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']myślę, ze na podłodze na legowisku bo skakać chyba nie potrafi, a niewskazane, żeby spadła z czegoś bidusia[/QUOTE]
Legowisko czeka, moje futra ulokowane u młodego w pokoju...jeszcze tylko ładowarkę od lapka schowam :)
Ależ jestem jej ciekawa...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']I co, jak to ktoś zobaczy to takich z kaftanami wezwie, jak nic:diabloti:
Młodego odstawisz? To jakąś :beerchug:małą zrobimy:multi:
No strzygę "na okrętkę" tylko kapelusik i uszy zostają:evil_lol:[/QUOTE]
Eee...chyba nie wezwą...ale ubaw będa mieli :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']Eee...chyba nie wezwą...ale ubaw będa mieli :D[/QUOTE]

No widok by był zajefajny:diabloti:

A przepraszam, że delikatnie zapytam:cool3:
Czy można będzie liczyć na informacje o małej i pytać o jej zdrowie? I liczyć na odpowiedzi? Ewentualnie może coś doradzić gdyby pojawiła sie potrzeba?:cool3:
I czy nikt się za to obrażać nie będzie i traktować tego jak nagonkę?:cool3::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']No widok by był zajefajny:diabloti:

A przepraszam, że delikatnie zapytam:cool3:
Czy można będzie liczyć na informacje o małej i pytać o jej zdrowie? I liczyć na odpowiedzi? Ewentualnie może coś doradzić gdyby pojawiła sie potrzeba?:cool3:
I czy nikt się za to obrażać nie będzie i traktować tego jak nagonkę?:cool3::diabloti:[/QUOTE]
no coś Ty??? fochnę się i będę się logować nic nie pisząc...sprawdzając jakie nastroje panują :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...