Jump to content
Dogomania

II OGÓLNOPOLSKI ZLOT DOGOMANIAKÓW


PaYooK

Recommended Posts

  • Replies 723
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wiesz moja mi pozwala
,ale ona pojechała pod namiot jak miała 18 lat z chłopakiem i potem za 9 miesiecy urodziłem sie ja
potem sie ochajtali a 15 lat pózniej rozwiedli :lol:
nie mge opowiesci z krypty

czy bedą tylko spokojne psy ???bo moja jak ja jakis zaczepi to bedzie gonic i szczypac :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

My sie oczywiscie odmeldowujemy na zlocie...W koncu nie moge dzieciakowi odmowic tej przyjemnosci bycia bezkompromisowym i bezwzglednym wodzirejem :evilbat:

Olek,bez obaw.Na zlocie najlepszym kumplem Malenstwa bylo Wilson Agathy,psiak wygladajacy jak labek po matce kaukazce,czy jakus tak :wink:
Jednym slowem,dogomaniackie psy nie sa rasistami :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiunia']Hej!!

[b]Olekg18[/b]ja juz zaczynam rodzicow przyzwyczajac do tej mysli ze sie wybieram na zlocik :evilbat:[/quote]

[b]Asiunia[/b] Ja i Pay jako twoi "dogomaniacy" rodzice wyrazamy zgode....

[b]Oleg[/b]....przyjedz a sie przekonasz...tam wszystkie psy sa spokojne tak jak ich własciciele...

[b]carragan [/b]ty masz tam byc i KONIk...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agga']
[b]carragan [/b]ty masz tam byc i KONIk...[/quote]

Bedziem,bedziem.Szczegolnie,ze w tym roku predko konczymy sezon wystawowy,wiec i sie do Nowego Targu w tym roku nie zmyjemy :wink:

Notabene trzymam Pagajke za slowo,ze wezmie w tym roku ze soba swojego blabladorka 8)

Link to comment
Share on other sites

Olek,Twoja to suczka,a na zlocie byly praktycznie same samce,tylko jedna panna od Agaci,totez Twa pociecha moze sobie klapac.....Samiec (zrownowazony i zdrowy psychicznie) nie odda,co najwyzej godnie lub mniej godnie sie oddali :wink:

Bogarka,ostatni tydzien sierpnia.,w Morsku pod Czestochowa.

Link to comment
Share on other sites

carragan-nio to dobrze wilsona od agathy kaja gryzła w doope :evilbat:
nio jezeli suczka jest mniejsza niz 48cm to kaja nic jej niezrobi gorzej jak większa :evilbat: chociaz wtedy kaja tez sie pilnujre na ile moze sobie pozwolic,a jak tylko jakis na nia kłapnie to bedzie potem go okrązać :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg18']agga-własciciele na sppokojnych niewygladają :evilbat:[/quote]

jak to???? chyba żle patrzysz hihihihi.....

[b]Asiunia napisała:[/b]
[quote]Aggus-dajesz na pismie ze bierzesz odpowiedzialnosc a jestem Twoja :lol: [/quote]

No ja biore za ciebie odpowiedzialnosc kochana razem z tatusiem sie zajmiemy toba...

Link to comment
Share on other sites

[b]Podajecie termin, ale czy ktoś zarezerwował domki (ile) w tym czasie ? 8) [/b]

...mam nadzieję że tak, bo jeśli nie, to co nam po takim terminie ? :roll:




Jeśli jednak nie, to mogę w poniedziałek zadzwonić i zarezerwować, jak będą - tylko jeden czy dwa ??
Może powinniśmy ocenić na oko, bo nie czuję się na siłach drugi raz robić takiej listy i wprowadzać ciągłe zmiany jak rok temu... :roll: (no chyba, ze ktos inny chętny 8)) Po prostu kto pierwszy się zapisze (ale odpowiedzialnie !) ten do domku (jak będzie chciał) a reszta spóźnialskich w namiotach 8)

Moim zdaniem to jeden wystarczy... zawsze z biegiem czasu chętni odpadają, a nocowanie w namiotach jest tam przyjemne :D A ten jeden z kolei jest potrzebny dla celów "śniadaniowo-łazienkowo-imprezowych" 8) Potem dzielimy się wszyscy kosztami zuzycia wody i prądu - tak było rok temu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carragan']Olek,Twoja to suczka,a na zlocie byly praktycznie same samce,tylko jedna panna od Agaci[/quote]

Oj wypraszam sobie :evilbat: 0X :evil:
A moje dwie dziewczyny ???

Oleq dla Ciebie
Limba - 57 cm w kłębie
Vega - 51 cm w kłębie :lol:

Link to comment
Share on other sites

A co sie na takim zlocie robi? A czy tam jest moze jakas woda gdzie psy moga sie kapac? A czy bez psa tez mozna przyjechac? Oczywiscie wolalabym go wziac tylko ze on jest sklonny na udar cieplny i w zwiazku z tym w ciagu dnia musi przebywac w cieniu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Manu'][b]Podajecie termin, ale czy ktoś zarezerwował domki (ile) w tym czasie ? 8) [/b]

...mam nadzieję że tak, bo jeśli nie, to co nam po takim terminie ? :roll:




Jeśli jednak nie, to mogę w poniedziałek zadzwonić i zarezerwować, jak będą - tylko jeden czy dwa ??
Może powinniśmy ocenić na oko, bo nie czuję się na siłach drugi raz robić takiej listy i wprowadzać ciągłe zmiany jak rok temu... :roll: (no chyba, ze ktos inny chętny 8)) Po prostu kto pierwszy się zapisze (ale odpowiedzialnie !) ten do domku (jak będzie chciał) a reszta spóźnialskich w namiotach 8)

Moim zdaniem to jeden wystarczy... zawsze z biegiem czasu chętni odpadają, a nocowanie w namiotach jest tam przyjemne :D A ten jeden z kolei jest potrzebny dla celów "śniadaniowo-łazienkowo-imprezowych" 8) Potem dzielimy się wszyscy kosztami zuzycia wody i prądu - tak było rok temu :)[/quote]
Jestem za :D
Mogę pociągnąć sprawy formalne, ale niestety nie znam się na ukatualnieniach stron internetowych. Tamta strona z opisem ośrodka mogła by być tutaj umieszczona, ale bez listy i uaktualnień. Listę i uaktualnienia mogłabym robić w pierwszym poście wątku o trzecim zlocie na przykład.
Zresztą, Manu w poniedziałek odezwę się do Ciebie, do Paya też i pogadamy na ten temat.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg18']bogarka-ze zdjątek wynika ,ze tam robisz 3 podstawowe rzeczy
-pijesz
-jesz
-smiejesz się
dlatego chce jechać;)[/quote]

Dodajmy do tego spacery i zabawy czworonogow.
Co do wody....Hmm,to trzeba sie spytac innych....Wiem,ze graniczylismy z basenem i milymi panami ratownikami co ciagle puszczali "czarne oczy" :wink: Wprawdzie nasze psy sie nie kapaly bo byly za ciezkie do przerzucenia,no ale greya moze damy rade.... :wink:
PS.Czy wolno bez psa ? Jasne ! W koncu bylo sporo osob bez psow :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mrowka']Pagaj :o cos Ty robila ze ostrzezenie dostalas :o

Moze i mi uda sie tym razem dotrzec na Zlot :wink: ale znajac zycie i moje szczescie to malo prawdopodobnejest to, wiec czekam na zdjecia :drinking:[/quote]
Cześć mrówcia!! :D
Znasz mnie przecież... 8) Jestem taka grzeczna, spokojna, układna... i sama się cholera zastanawiam, skąd to się u mnie wzięło???? :o

:wink: :evilbat:

No, ale przez to powiedz sama, jak się ślicznie wyróżniam!!!! :evilbat:
:drinking:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...