Jump to content
Dogomania

Yorki na allegro!!!


Ewelina & Hera

Recommended Posts

[COLOR=#0000FF][FONT=MS Shell Dlg 2][U][url]http://www.allegro.pl/item1062359735_york_suczka.html[/url][/U][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2] ----[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Arial]Emi miała dwa razy szczeniaczki i może rodzić nie chciałabym aby ktoś na niej zarabiał ale żeby znalazła dobry i kochanych właścicieli .


co do mojego maklera to w dalszym ciągu sika ale zdecydowanie mniej, co do kuśtykania to będzie musiał przejść operacje bioderka jak dobrze zrozumiałam, lecz wpierw prześwietlenie w szczecinie. Apetyt ma niesamowity pierwszy wszystko zjada, po schodach już chodzi jednak czasem schodząc na dol stwierdzam ze go nie ma , schodzi do polowy i zawraca.
jest tez uciekinierem, gdy poszłam stadem na strzyżenie uciekł z gabinetu, ucieka do pewnego momentu i staje, czasem mam warzenie ze był bity ale to tylko moje domysły na pewno był bardzo chudy patrząc ile on je powinien być gruby jak kluska.

i prośba możecie kliknąć [url]http://warszawa.szerlok.pl/oferta/dziadzio-z-warszawskiego-palucha-ID272M.html[/url] i nakarmić psa.
[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Anastazja&Aleksander'][COLOR=#0000FF][FONT=MS Shell Dlg 2][U][url]http://www.allegro.pl/item1062359735_york_suczka.html[/url][/U][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2] ----[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Arial]Emi miała dwa razy szczeniaczki i może rodzić nie chciałabym aby ktoś na niej zarabiał ale żeby znalazła dobry i kochanych właścicieli . [/QUOTE]


taa... typowe pierd***e. a na jednym ze zdjęć widać karton z kolejnymi szczeniętami zapewne. pewnie suka miała za małe mioty i nie opłaca się jej trzymać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pa-ttti']taa... typowe pierd***e. a na jednym ze zdjęć widać karton z kolejnymi szczeniętami zapewne. pewnie suka miała za małe mioty i nie opłaca się jej trzymać.[/QUOTE]
Jakby babce zależało na tym, by pies trafił w dobre ręce, oddawałaby go za darmo, a nie sprzedawała za grube pieniądze. Wisi jej, gdzie sunia trafi, tylko naciąga nie znających się... :(

Link to comment
Share on other sites

'posiadam dwa pieski tej samej rasy i niestety się nie dogadują'- ciekawe jak było wcześniej tez się nie dogadywały.
'miała dwa razy szczeniaczki i może rodzić'- może 'jednak nie chciałabym aby ktoś na niej zarabiał' poza mną .
Gdybym miała większe możliwości przestrzenne bym ja wzięła, każdego psa można wyprowadzić na ładnego i zdrowego.
Trzeba czasu cierpliwości i nakładu finansowego ale warto.

Link to comment
Share on other sites

No cóż, różne rzeczy się zdarzają. Ciekawi mnie tego drugiego yorka na zdjęciu też chcą oddać? może nie bo jest jeszcze młody i może np rodzić? nie wiem to tylko moje domysły. ja uważam że powinno się być szczerym, i np w takim przypadku napisać "oddam sukę bo szukam dla niej domu na spokojną starość/emeryturę" jeśli ona całe życie rodziła to taka emeryturka jej się przyda. ale nie widziałam jeszcze takiego ogłoszenia. zawsze jest "oddam z powodu wyjazdu". już mnie to irytuje.

Link to comment
Share on other sites

Pewnie jest nie zdolna już do rozrodu :( więc chcą się jej pozbyc a twierdzą ,że z powodu wyjazdu-dziwne!!!...
Własnie dlaczego nie chcą szczeniaka, którego mają w innych przedmiotach oddac za darmo!!!??? Co nie!!! Aż mnie:angryy: szlak trafia jak takie ogłoszenia czytam.

Link to comment
Share on other sites

Witam. 07.05.2010 w naszej domowej hodowli urodziły się przepiękne miniaturowe szczeniaki rasy Yorkshire Terrier (2 suczki i 1 piesek). Szczeniaki sa wychowywane razem z dziećmi w domowej atmosferze, są rozpieszczone, skore do zabawy, otoczone miłością. Są to szczenięta po rodowodowych rodzicach, zarówno matka jak i ojciec posiadają doskonałe rodowody (do wglądu na miejscu),i spełniają wszystkie wymagane kryteria zgodnie ze wzorcem i standarem rasy Yorkshire Terrier (piękny jedwabisty stalowo- złoty włos, mocne czyste i żywe kolory- co widać na zdjęciach, wzorowa budowa i wielkość- są ich atrybutem). [B][COLOR="#ff0000"]Waga matki 2,20 a ojca 2,30. Kupując u nas macie państwo 100% pewność, że są to miniaturowe szczeniaki czystej rasy (MINIATUROWE- proszę nie mylić ze skarłowaciałymi kilogramowymi YORKO- PODOBNYMI stworkami)[/COLOR][/B]

nr. 1086917904

Link to comment
Share on other sites

sory że się wtrące ale to na 100% nie są szczenięta z hodowli diamond passion:shake:nie te psy i nie ta miejscowość.
Martyna(chyba:roll:) dała to ogłoszenie w sensie że pseudohodowla kolejna:roll:
ale lepiej niech się wypowie ktoś bardziej obeznany:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Princess_York']Witam. 07.05.2010 w naszej domowej hodowli urodziły się przepiękne miniaturowe szczeniaki rasy Yorkshire Terrier (2 suczki i 1 piesek). Szczeniaki sa wychowywane razem z dziećmi w domowej atmosferze, są rozpieszczone, skore do zabawy, otoczone miłością. Są to szczenięta po rodowodowych rodzicach, zarówno matka jak i ojciec posiadają doskonałe rodowody (do wglądu na miejscu),i spełniają wszystkie wymagane kryteria zgodnie ze wzorcem i standarem rasy Yorkshire Terrier (piękny jedwabisty stalowo- złoty włos, mocne czyste i żywe kolory- co widać na zdjęciach, wzorowa budowa i wielkość- są ich atrybutem). [B][COLOR="#ff0000"]Waga matki 2,20 a ojca 2,30. Kupując u nas macie państwo 100% pewność, że są to miniaturowe szczeniaki czystej rasy (MINIATUROWE- proszę nie mylić ze skarłowaciałymi kilogramowymi YORKO- PODOBNYMI stworkami)[/COLOR][/B]

nr. 1086917904[/QUOTE]
Może napisz, że to kopia ogłoszenia z alledrogo, bo ludzie się mylą?

Link to comment
Share on other sites

to kopia ogłoszenia z allegrogo oto tresc:(nr.aukcji 1097239224)
Sprzedam Śliczną Suczkę Yorkshire terrier .. Urodzona 26.02.2007r. Ubarwienie Stalowo- Złote .Miała 3 razy Szczeniaczki, jest zaszczepiona,odrobaczona. W Listopadzie nie mogła Urodzić ostatniego Pieska i poród odbył się przez Cesarskie Cięcie . Można Ja już dopuścić w Sierpniu ponieważ będzie miała Cieczkę. Jest pewność , że Urodzi zdrowe Szczeniaczki bo był Weterynarz i ją dokładnie sprawdził. Kryć Pieskiem małym , drobnym żeby Suczka łatwo urodziła. Pieska sprzedaje z powodu, że wyjeżdżam i nie ma się Nią kto zaopiekować . Udzielę więcej Informacji pod nr. 505-552-710 lub 500-083-427. lub Gadu Gadu 15892451 .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...