Jump to content
Dogomania

Yorki na allegro!!!


Ewelina & Hera

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Biedna sunie :-(
Ale prawdę mówiąc nic nie możemy zrobić :shake:
Jak "znajoma" chce kupić te pieski to i tak kupi :placz::placz::placz:
Do końca 14 godz i myślę że nie odpuści. Szkoda takich piesków które nie zaznają miłości w życiu- przerzucane z rąk do rąk, maszynki do robienia pieniędzy :placz::placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mika...']Biedna sunie :-(
Ale prawdę mówiąc nic nie możemy zrobić :shake:
Jak "znajoma" chce kupić te pieski to i tak kupi :placz::placz::placz:
Do końca 14 godz i myślę że nie odpuści. Szkoda takich piesków które nie zaznają miłości w życiu- przerzucane z rąk do rąk, maszynki do robienia pieniędzy :placz::placz::placz::placz:[/quote]

jak stanie sie tak jak piszesz to niebawem zobaczymy te szczeniaki na jej aukcji a oczywiscie bedzie wciskac kit kupujacym ,ze to z jej hodofffli ..ja mam nadzieje ,ze on kiedys sie wkopie ,ze ktos kogo oszuka jej nie podaruje i wkoncu ten jej proceder sie utnie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Liszka*']Sławny portal chyba wczoraj szwankował ,bo aukcję przedłużono o 24 h.
Do chwili obecnej nie osiągnięto ceny minimalnej,ale na prowadzeniu oczywiście wiadoma osoba :shake:[/quote]

wiecie co i tak i tak nawet jak ona nie wygra tej aukcji to sie pewnie dogadaja poza nia ..te psy inaczej nie trafia bo sam sprzedajacy najwidoczniej chce aby trafily do hodofffli robiac taki opis do aukcji i t jest straszne:angryy:. a to boabsko pewnie tak czesciej kupuje psy ktore potem sprzedaje na allegro wystarczy wejsc na jej strone na allegro zawsze inne rasy i na stronie nie ma o nich mowy wiec cos jest na rzeczy:shake:

Link to comment
Share on other sites

Do końca 2 godziny, "znajoma" nie odpuszcza. Ale cena ponad 4 tyś. i nadal minimalna nie została osiągnięta.
Miejmy nadzieję że nie będzie jej stać na taki luksus. 6 suk po min 1000 zł + szczeniaki z trzech (pewnie najmarniej 6 sztuk) to wydatek minimum 10-12 tyś.
Oby sprzedający nie był desperatem...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lilu']Do końca 2 godziny, "znajoma" nie odpuszcza. Ale cena ponad 4 tyś. i nadal minimalna nie została osiągnięta.
Miejmy nadzieję że nie będzie jej stać na taki luksus. 6 suk po min 1000 zł + szczeniaki z trzech (pewnie najmarniej 6 sztuk) to wydatek minimum 10-12 tyś.
Oby sprzedający nie był desperatem...[/quote]


cena juz osiagnieta 6 tys i powiem wam ,ze ona prowadzi zaluje ,ze nie ma fot tych psow bo mozna potem sledzic jej aukcje ale wiecie co ktos umie zrobic kopie strony ????bo niebawem bedzie je na allegro sprzedawac mozna wyslac nabywcom meile skad ta ;szanowana hodoffla''ma pieski

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jofka']Sama nie wiem, czy takie osoby, tak mocno zajęte "interesem" mają jeszcze czas na dogomanię. Ciekawe czy ona ma rodzinę,czy na przykład to wszystko widzą jej dzieci??[/quote]

Mają sama Pompeo była na dogo. Chyba ma kiedyś na jakiejś aukcji było zdjęcie dziecka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...