Jump to content
Dogomania

Ansa pojechała do wspaniałego domku!!:) dziękujemy!


Nanka

Recommended Posts

  • Replies 314
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

witamy :)
Ansa jest jednym z wielu ONków z łódzkiego schronu, i moim zdaniem jedym z najbardziej potrzebujących.
banerek do wątku ogólnego jest w moim opisie, pieski do adopcji w dwóch pierwszych postach + na str. 17
zapraszamy ;)
a ja polecam Ansę!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kanzaj']Planuję wizytę w Łodzi w piątek lub niedzielę.[/quote]
Witamy serdecznie na dogo. I zapraszamy do schroniska. Wiele pięknych i zapomnianych psiaków czeka na dom. Pomóc im wszystkim nikt nie jest w stanie, ale każdy zabrany ze schronu psiak to słuszna decyzja. Trzymam kciuki!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania Agata']Julia.zuzanna napisała na innym wątku, że Ansa jest wysterylizowana.
A tutaj można zobaczyć psiaki z łódzkiego schronu
[URL]http://www.schronisko.doskomp.lodz.pl/index.php?co=adopcje&PHPSESSID=479235dc479a6628e6f1534d423b41c1[/URL][/quote]

Oj znam tę stronę już prawie na pamięć... Tylko jak wybrać tego najjjjbardziej potrzebującego misiaczka???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kanzaj']Oj znam tę stronę już prawie na pamięć... Tylko jak wybrać tego najjjjbardziej potrzebującego misiaczka???[/quote]

[quote name='Kanzaj']Hm - w końcu mam dwóch smutnych wdowców...[/quote]

:evil_lol: w Łodzi są bardzo zgrabne dziewczynki, zaraz pokaże ci moje z łódzkiego schronu.

Link to comment
Share on other sites

Julia napisała, że Ansa była sterylizowana w listopadzie 06.
(ok, darujemy sobie Panie ;))
jedną z najbardziej potrzebujących jest też Wołga, chora na skórę. no ale to chyba zakaźne :(
link do wątku łysoli (czyli jej i Alepa, też ONka): [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=57072[/URL]
teraz wygląda już lepiej niż na zdjęciu w pierwszym poście, ale ciągle jest chora :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nanka']Julia napisała, że Ansa była sterylizowana w listopadzie 06.
(ok, darujemy sobie Panie ;))
jedną z najbardziej potrzebujących jest też Wołga, chora na skórę. no ale to chyba zakaźne :(
link do wątku łysoli (czyli jej i Alepa, też ONka): [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=57072[/URL]
teraz wygląda już lepiej niż na zdjęciu w pierwszym poście, ale ciągle jest chora :([/quote]

No mam kilka "faworytek"..... wybór będzie bardzoooooo trudny...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarodziejka']Cieszyłabym się, gdyby to Ansa była jedną z faworytek, ale jeśli wybierzesz inną - też cudownie. A jeśli dwie sunie opuszczą schron....Tylko płakać ze szczęścia![/quote]

NO więcej jak dwie to nie dam rady... - w domu są już cztery psiaki i dwa koty łobuziaki. Choć jak przeglądam wątki na Dogo i zdjęcia ze schronu, to serce mi pęka, łzy leją się ciurkiem, a mój pies patrzy na mnie z wyrzutem...., że zamiast zajmować się wyłącznie nim (no i trochę resztą towarzystwa), to ja jakieś zdjęcia oglądam i ryczę...:placz: :placz: :placz:

Link to comment
Share on other sites

Mam całą stronę w kalendarzu zapisaną swoimi faworytkami... Moja mama już lamentuje, że przywiozę wypchany samochód... Ale muszę zachować się racjonalnie, choć to niezwykle trudne... Przecież adopcja to nie tylko zabranie psa do domu, to potem zapewnienie mu dobrych życiowych warunków na dobre i na złe! Choć przecież sama wiesz to najlepiej... Jak miewa się Saba? Sporo o Niej myślę i pozwolę sobie na taką myśl, że chyba powinna zostać u Ciebie... W Jej wieku i stanie kolejna przeprowadzka nie jest rozsądna. Chociaż zdaję sobie sprawę z wynikających z takiego rozwiązania sprawy problemów i kosztów. Skontaktuję się z Tobą w tej sprawie mailem...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kanzaj']Mam całą stronę w kalendarzu zapisaną swoimi faworytkami... Moja mama już lamentuje, że przywiozę wypchany samochód... Ale muszę zachować się racjonalnie, choć to niezwykle trudne... Przecież adopcja to nie tylko zabranie psa do domu, to potem zapewnienie mu dobrych życiowych warunków na dobre i na złe! Choć przecież sama wiesz to najlepiej... Jak miewa się Saba? Sporo o Niej myślę i pozwolę sobie na taką myśl, że chyba powinna zostać u Ciebie... W Jej wieku i stanie kolejna przeprowadzka nie jest rozsądna. Chociaż zdaję sobie sprawę z wynikających z takiego rozwiązania sprawy problemów i kosztów. Skontaktuję się z Tobą w tej sprawie mailem...[/quote]

W kwestii Saby - dlatego, że ci jej nie wydałam, zostałam publicznie zlinczowana na jej wątku i telefonicznie, ale przecież decyzja o adopcji powinna wyjść od adoptującego...

Link to comment
Share on other sites

Oj, to chyba wyniknęło jakieś nieporozumienie! Ale ja tego linczu nie doczytałam. Jeśli coś "narozrabiałam" - to przepraszam... Tym samym - publicznie przyznaję, że po rozmowie z Czarodziejką - moim skromnym zdaniem - Saba w obliczu swojego wieku i stanu zdrowia, pewnie najlepiej czułaby się już tam, gdzie jest. Tym bardziej, że pokochała się z dzieckiem, co dla psychiki obu stron jest fantastyczne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...