Jump to content
Dogomania

NIUNIA jak Skye Terier do adopcji


MEGNUM

Recommended Posts

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Karilka']Tak, mam dwa namąciłam tacie namaciłam:evil_lol:. Ale kazałam powiedzieć żeby ten pan zadzwonił najpierw do tej pani Ani a potem (po rozmowie) do tej pani, u której przebywa niunia - ok?[/quote]

Super. W takim razie będę czekała na wieści.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']Sorry mój tata zgubił nr telefonów które mu podałam;/. Teraz podałam mu jeszcze raz i ma zadzwonić i przekazać koledze. Przepraszam ale jestem teraz zalatana... mam sunie husky na tymczasie i wydaje szczura w dobre rece....[/quote]

Ok, nic się nie stało. To nie dziwne, że jesteś zalatana. Pies na tymczasie - ta skąd ja to znam. Jeśli na dodatek wychudzony to już wogóle czasu brak na wszystko, bo dogadzasz i pilnujesz. Niech sunia szybko znajdzie domek, trzymam kciuki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']Ten drugi domek aktualny. Zobaczymy co z tego wyjdzie, sunia nie miałaby źle. Zapomniałam ostatnio podać nr telefonu... postaram sie podać w czwartek bo dopiero wtedy będe miała kontakt z ta dziewczyną. Przepraszam za to roztrzepanie...[/quote]

Nie masz za co przepraszać. Jestem Ci wdzięczna, że się starasz. Dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...