Jump to content
Dogomania

NIUNIA jak Skye Terier do adopcji


MEGNUM

Recommended Posts

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Znam te osoby i myślę że to ok domek, krzywda by się nie działa. Wyprowadzają się z domku na wsi do bloku, powodu rozwodu... na wsi zostaje mąż z 2 psami ( no niestety ale psy żyjące od szczeniaka na podwórku do bloku sie raczej nie nadają) a taka bardzo fajna pani z 15 letnią córką i dorosłym synem będą mieszkać w bloku, chcą małego pieska kanapowca;). Jeszcze do końca nie wiem co i jak ale sie dowiem - zobaczymy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']Znam te osoby i myślę że to ok domek, krzywda by się nie działa. Wyprowadzają się z domku na wsi do bloku, powodu rozwodu... na wsi zostaje mąż z 2 psami ( no niestety ale psy żyjące od szczeniaka na podwórku do bloku sie raczej nie nadają) a taka bardzo fajna pani z 15 letnią córką i dorosłym synem będą mieszkać w bloku, chcą małego pieska kanapowca;). Jeszcze do końca nie wiem co i jak ale sie dowiem - zobaczymy...[/quote]

Byłoby super. Już nawet sobie pomyślałam, ze przy okazji wyjazdu na wystawę do Łodzi możnaby sunię wziąć ehhh. Trzymam kciuki.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]To byłoby świetnie! Ja będę na wystawie, a w ogóle mieszkam blisko Startu i moznaby to jakos dograć. Suczka jest bardzo podobna do skye (a o takim ubarwieniu - nieprawidłowym zreszta - wystepują, aczkolwiek w Polsce jeszcze nie spotkałam). Zawsze mogę poradzic co do pielęgnacji itp.[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sirion'][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]No i trzeba dodać, że skye to prawdziwy terrier mimo kanapowego wyglądu !:evil_lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]

A tak, to prawda!!!! :evil_lol: Rewelacyjnie norują..... w pościeli. Przynajmniej mój to potrafi!!!:cool3:

Link to comment
Share on other sites

MEGNUM, jak wrócisz spróbuj się jeszcze dowiedzieć coś więcej o suni.
1.Czy może mieszkać w bloku,czy lepiej w domu z ogródkiem?
2.Czy nie ma problemów z zostawaniem sama w domu?
3.Czy jest nauczona nie załatwiać się w domu?
4.Czy umie chodzić na smyczy?
5. Jaki jest jej stosunek do dzieci? Czy miała kontakt z dziećmi?
6. Jaki jest jej stosunek do innych zwierzaków np. kotów?
Ufff!!! To już chyba wszystko.

Link to comment
Share on other sites

No hey!
Wiecie co mam jeszcze lepszy! Tamci ludzie nie znaja sie tak dobrze na psach.
Kolega mojego taty, dzisiaj z nim gadałam - ma yorkshirka i chciałby drugiego psa do towarzystwa. Ucieszył się że sunia jest wysterylizowana. Jednak nie wie jak wygląda sky ale mój opis tej rasy bardzo mu sie spodobał. To super domek! Pan ten mieszka w bloku, ma działkę gdzie sunia ze swoim kolegą mogłaby pobiegać do woli.:multi::multi::multi:
O tym domku co wcześniej pisałam: dowiem sie wszystkiego w poniedziałek ale wydaje mi się że ten drugi jest lepszy, bardziej odpowiedzialny. Także którys z tych domków na pewno wypali! Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']No hey!
Wiecie co mam jeszcze lepszy! Tamci ludzie nie znaja sie tak dobrze na psach.
Kolega mojego taty, dzisiaj z nim gadałam - ma yorkshirka i chciałby drugiego psa do towarzystwa. Ucieszył się że sunia jest wysterylizowana. Jednak nie wie jak wygląda sky ale mój opis tej rasy bardzo mu sie spodobał. To super domek! Pan ten mieszka w bloku, ma działkę gdzie sunia ze swoim kolegą mogłaby pobiegać do woli.:multi::multi::multi:
O tym domku co wcześniej pisałam: dowiem sie wszystkiego w poniedziałek ale wydaje mi się że ten drugi jest lepszy, bardziej odpowiedzialny. Także którys z tych domków na pewno wypali! Pozdrawiam![/quote]

Ale super. Trzymam kciuki bardzo bardzo. Jeśli ktoś sie zdecyduje to wyślię numer telefonu na priv.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...