Jump to content
Dogomania

Bystra szuka pilnego DT.


Martuchny

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Martuchny']wygląda na to, że nikt nie zrobił PA i żaden dziś nie pojechał.
wiem, wiem, co zaraz będzie że się nie staramy itd, ale nie miałam możliwości nic z tym zrobić, w tym tygodniu nie miałam czasu pomyśleć jak się nazywam.[/QUOTE]
nie przejmuj się tymi, co mogliby to tak skomentować, przecież wiadomo, że robicie co możecie;

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']A bo lata wszędzie z gałgankami i z pseudoastem i włazi w każdą dziurę i kradnie pranie ze sznurka no to i musi być jakiś uszczerbek w sierści jak się tak rojbuje :)[/QUOTE]
Uczy się dziecko jeszcze, uczy. :evil_lol:
tfu tfu! Toć to już młodzież!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamilka91']Nie mogę ich zlokalizować... :oops:

EDIT: Ok, znalazłam, ale nie wiem czy to o te chodzi (u mnie to strona 13...)[/QUOTE]

a to nie wiem gdzie Cię wysłało... podaję link jeszcze raz
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240827-W-Ha%C5%82abaj%C3%B3wce-czyli-co-w-s%C5%82omie-szczeka-%29/page5[/url]

tj strona 5 post 123 i 125

Link to comment
Share on other sites

[FONT=arial black]Pieniążki są już na moim koncie!
DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM BARDZO SERDECZNIE!:Rose:

[COLOR=#ff0000]176,87 ZŁ

[/COLOR]Po odliczeniu części kosztów transpotru Bystrej na koncie rodzeństwa jest :

[COLOR=#40e0d0][SIZE=5][FONT=Arial Black]+ 76,87 ZŁ[/FONT]
[/SIZE][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

będę dopiero teraz w weekend, w tym musiałam zostać z moim psem bo się poharatał.
napiszę po sobocie ;)
ale z tego co widziałam w zeszłym tygodniu to behawiorystka z wolontariuszką coś tam próbowały, ale chyba tylko udało dać się z ręki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajw']Bystra piękniula jest;) trzymam kciuki za pozostałą piątkę:kciuki::kciuki:[/QUOTE]

Bo ona wcale nie jest taka dzika...boi się jeszcze wielu rzeczy ale nie ma co się dziwić skoro nie miała z nimi kontaktu taki długi czas...

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241240-Jajka-wielkonocne-i-wiosenne-podk%C5%82adki-do-22-marzec-godz-23-00?p=20616530#post20616530"][SIZE=5][FONT=comic sans ms][B]Bazarek dla Kontry...do 22 marca z podkładkami i jajkami :smile:[/B][/FONT][/SIZE][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...