Jump to content
Dogomania

GALERIA GRUPY VI - (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Poświata

Recommended Posts

  • Replies 416
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pięęęęękne te wszystkie Wasze psiaki :D

Kika:

Mnie się z zasady podobają dalmatyńczyki, ale przyznaję, że Twoja 'panna' oczarowała mnie bardzo, jest wyjątkowej urody - naprawdę!!!

PATI:

Super, że dałaś się zwerbować bo dzięki temu po raz pierwszy widzę Kenię w całej (gończej zresztą) okazałości. :D

Tutaj wklejam jeszcze dwa zdjęcia dorosłej już Rasty, podczas jednego z lubionych zajęć, czyli leżenia na powietrzu w plamie słońca 8)

Rasta_balkonowa_01.jpg

Rasta_balkonowa_02.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kika uzupełnij album koniecznie. Mam fioła na punkcie zdjęć. Sama lubię robić zdjęcia, wykańczam wszystkie aparaty po kolei, a oglądać mogę je godzinami. Stąd właśnie wziął się pomysł galerii.

PATI dorzuć jeszcze jakieś zdjęcie, baardzo lubie rodezjany. Sama chciałam takiego mieć, ale przeraził mnie kiedyś film na Animal Planet, wymiękłam i teraz mam ogarynkę

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

PATI napisała

A coz oni tam takiego pokazali, ze Cie to tak przestraszyło? :o

Ano - pokazali pana, właściciela rodezjana (gdzieś w Ameryce), który codziennie uprawiał z psem wycieczki rowerowe. Takie króciutkie ok. 40 km i to po górach wysokich. No i z tych wycieczek pan wracał umęczony a piesio tylko ciut zziajany. I to przez całą wycieczkę prowadził pies, a pan za nim ledwo nadążał. Komentarz był taki, "żeby rodezjan był szczęśliwy to musi mieć bardzo duuuuużo ruchu". Ja już swoje latka mam, ciutek domowych obowiązków na głowie i tak wyobraziłam sobie te kilkudziesięciokilometrowe wycieczki.... i dlatego wymiękłam. Poza tym wtedy jeszcze rodezjanów było niewiele, za jakieś chore pieniądze no i małżonek mi kaprysik z głowy wybił. I tym sposobem po jakimś czasie trafiła do nas Poświata. Może kiedyś jak dzieciaki podrosną to przemyślę wtedy sprawę jeszcze raz - niech one za nim nadążają.

Link to comment
Share on other sites

Ano - pokazali pana, właściciela rodezjana (gdzieś w Ameryce), który codziennie uprawiał z psem wycieczki rowerowe. Takie króciutkie ok. 40 km i to po górach wysokich. No i z tych wycieczek pan wracał umęczony a piesio tylko ciut zziajany. .

To nie mogl byc Rodezjan. Rodezjan nie wrocilby zziajany :lol:

A tak serio, to wiekszosc psow jest najszczesliwsza jak ma duzo ruchu. Ja zdawalam sobie z tego sprawe, sama mam konia wiec na przejazdzki konne moja Kenia sie zalapuje nader czesto (no, ostatnio rzadziej, ale nadrobimy!)

Link to comment
Share on other sites

To nie mogl byc Rodezjan. Rodezjan nie wrocilby zziajany :lol:

:lol: :lol: :lol: Dlatego zaznaczyłam ciut zziajany. Sama widzisz, że Kenia jest szczęśliwa jak ma dużo ruchu. Wszystkie psy lubią ruch, ale nie wszyscy właściciele mają możliwości im to zapewnić w takim wymiarze w jakim jest to im potrzebne. Dlatego nie mam rodezjana czy border colli, tylko ogara. Ona lubi ruch, ale lubi też się wylegiwać. Najważniejszy jest w tym wszystkim dobór rasy do swoich możliwości. Co nie zmienia faktu, że rodezjany szalenie mi się podobają.

pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...