Jump to content
Dogomania

Majk pojechał do nowego domu do Mikołowa. (trzymać kciuki)


Diabełek

Recommended Posts

Więc powiedziałam Panu że najpierw musi być wizyta przedadopcyjna, dopiero adopcje ew. jeśli wyrazimy na to zgodę, poprosiłam o umożliwiennie wykoniania zdjęć na posesji.nie mniej jednak pan sie uparł ze w sobotę by przyjechał zobaczyc Majka ze swopim ojcem. Osoba która bedzie wykonywała wizyte musi wiele pytać na rózne okoliczności, Pan w rozmowie wydaje się byc miły oraz otwarty, ale ja nie widzę Majka jako psa podwórkowego. Ula też nie nie widzi w takiej roli Majka - rozmawiałam z nią jakis czas temu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']To nie ma sensu robic ludziom nadziei. W następnych ogloszeniach trzeba napisac, ze szukamy domu . Wykluczone są budy i kojce.[/QUOTE]

W ogoszeniach jest napisane z tego co widze, ze nie oddajemy psa do kojca, ani na łańcuch + mozna dopisac ze do budy tez nie.
Powinno byc tak napisane [SIZE=4][B]
Majk zostanie wydany tylko do ludzi, którzy zapewnią mu to czego potrzebuje najbardziej.. miłość i BLISKOŚĆ człowieka..
Żaden kojec!!! Żadna buda!!! Tylko pobyt w domu!!!
[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

jasno i rzeczowo :)

co do ogłoszeń to ja się zastanawiam, czy ludzie w ogóle czytają to co człowiek pisze? czasami wydaje mi się, że nie i tylko zdjęcia oglądają.
Dzwonią do mnie i pytają ile pies ma lat (chociaż w pierwszym zdaniu jest napisane zaraz po imieniu, np. Max ma ok. 5 lat), albo pytają się, czy akceptuje psy- w teksie wyraźnie jest napisane, że musi iść do domu bez innych zwierząt (więc jako osoby rozumne i myślące- powinni wiedzieć, że drugi pies też się zalicza do zwierzęcia).
czasami mi ręce opadają.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Teraz juz nic sie nie da zmienic w ogłoszeniach. W nastepnych tak trzeba napisac.[/QUOTE]
A kiedy nastepne ogłoszenia bedziemy robić,ja moge w pracy troche porobić, ale nie narobie dużo, moze ktos pomoże ??? Dziewczyny jak macie fanty to zbieram na bazarek :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kama79']Majk to nie jest pies do pilnowania posesji ani owiec. Według mnie to nie jest dobry pomysł.
Temu panu można ewentualnie poszukać innego psa.[/QUOTE]
Powiedziałam panu że Majk to lizaczek, nie ma w nim agresji i nie będzie mu posesji pilnował każdego na nią wpuści( jemu nie chodzi o agresora ale by wyglądem odstraszał), on go koniecznie chce zobaczyć... Twierdzi że szczekania nauczy się od jamnika który tam jest juz od kilku lat. Mnie niepokoi wiek ojca Pana, ma prawie 80 lat.... jak mu sie coś stanie to co z Majkiem? Albo czy poradzi sobie z nim? I ta buda.... nie odpowiada mi, pies zdzidzeje jak nie bedzie miał kontaktu, zabawy z człowiekiem...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diabełek']Powiedziałam panu że Majk to lizaczek, nie ma w nim agresji i nie będzie mu posesji pilnował każdego na nią wpuści( jemu nie chodzi o agresora ale by wyglądem odstraszał), on go koniecznie chce zobaczyć... Twierdzi że szczekania nauczy się od jamnika który tam jest juz od kilku lat. Mnie niepokoi wiek ojca Pana, ma prawie 80 lat.... jak mu sie coś stanie to co z Majkiem? Albo czy poradzi sobie z nim? I ta buda.... nie odpowiada mi, pies zdzidzeje jak nie bedzie miał kontaktu, zabawy z człowiekiem...[/QUOTE]

No i głównie o to chodzi, że Majk nie powinien być puszczony na posesji w samopas. To jest pies do towarzystwa, on musi mieć kontakt z właścicielem, musi przebywać z człowiekiem. Co do wieku... moja własna babcia ( 83 lata) mnie do rozpaczy doprowadziła ostatnio, bo ma psa od 5 lat i powiedziała mi, że ona już go nie chce. Bo to niestety obowiązek, karmienie, doglądanie, itp. Tam psy były ZAWSZE, ale teraz właśnie ze względu na wiek babcia nie daje rady.
Pan chce Majka, bo jest duży i czarny? No tak... wyglądem może i robi wrażenie na intruzach. Tylko co z tego, jeśli charakter nie ten?

Edited by Kama79
literówki
Link to comment
Share on other sites

Zagladam, i sciskam ogromnie za serdunko Majkuniowe:iloveyou: nie wydawajcie Majkunia dziewczyny o tych ludzi:shake: ...od jamnisia się szczekac nie nauczy:shake:nie słuchajcie gadania:crazyeye: faceta ech ....Majkunio jest nakolankowy przytuylankowy cudny , do tulenia , do wspólnego zycia , obdarzonego miloscia i ludzmi wokół psiego serca ,stróżem nie będzie , boc to ksieciunio cudny domowy jest:loveu:. pozdrawiam...dziadydze się znudzi psina , albo kolor będzie nie takli ...albo odstraszal nie będzie ..... nie można ryzykowac

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Kasiu, sprawdz jeszcze raz adres ! Nie ma takiej ulicy.:shake:
Wizyta moze sie odbyc dopiero w weekend, ,bo Julia cały tydzien pracuje do wieczora.[/QUOTE]
Bela on mi taka ulicę podał, mam w parcy adres jeszcze sprawdze, oki ? Do Uli moze zadzwoń jej tez podawał, może w pracy bo mam słabe słyszenie, źle zapisałam...

Link to comment
Share on other sites

przepraszam a znacie może kogoś z Włodawy, kto mógłby przeprowadzić wizytę przedadopcyjną?
dla suni z tego wątku:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229600-MOJRA-CZYLI-SŁODKA-BUŁKA-zabłąkana-(ale-ułożona)-amstaffka-szuka-domu[/URL]!

NIEAKTUALNE!

Edited by magdyska25
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poprawna']Trzeba w takim razie zrobić wizytę i albo rozwiać wątpliwości albo odmówić. Nie ma przebacz ;)[/QUOTE]
Tak też uczynimi, Panu zależy do soboty, lub ostatecznie w sobotę by ktoś przyjechał na PA, bo chciałby jak powiedział juz w niedziele rano po psa przyjechać, tak jakby był pewien że go dostanie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdyska25']przepraszam a znacie może kogoś z Włodawy, kto mógłby przeprowadzić wizytę przedadopcyjną?
dla suni z tego wątku:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229600-MOJRA-CZYLI-SŁODKA-BUŁKA-zabłąkana-(ale-ułożona)-amstaffka-szuka-domu[/URL]![/QUOTE]
Ja niestety nie znam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diabełek']Tak też uczynimi, Panu zależy do soboty, lub ostatecznie w sobotę by ktoś przyjechał na PA, bo chciałby jak powiedział juz w niedziele rano po psa przyjechać, tak jakby był pewien że go dostanie ;)[/QUOTE]

Wizyta moze odbyc sie w sobote. Przyslij mi prosze nr tel. tego chętnego pana, ktory tak sie w Majku zakochał.
Ja wykupiłam nowy pakiet ogloszen, tylko nie wiem na jakie wojewodztwo go dac. Dalej na śląskie ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Wizyta moze odbyc sie w sobote. Przyslij mi prosze nr tel. tego chętnego pana, ktory tak sie w Majku zakochał.
Ja wykupiłam nowy pakiet ogloszen, tylko nie wiem na jakie wojewodztwo go dac. Dalej na śląskie ?[/QUOTE]
ja bym dała na łódzkie mieszkam tu , z transportem bym jakoś sobie poradziła :) Może tu by mu sie poszczęściło :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...