Jump to content
Dogomania

Majk pojechał do nowego domu do Mikołowa. (trzymać kciuki)


Diabełek

Recommended Posts

Sierść ma matową, bo po leczeniu skóry nikt nie był łaskaw go wykąpać w hotelu... To na pewno po pierwsze a po drugie nie wiemy jaką karmę jadł, a to ma znaczący wpływ na wygląd futra. ADHD miałby każdy pies, który siedzi prawie 2 miesiące w kojcu a na spacery wychodzi do ogrodu i to na smyczy.:shake:
Cóż, człowiek się uczy na błędach, ale jestem bardziej niż pewna, że na tym doświadczeniu skorzystają inni :)
Dobrze mówię, Kasia? ;) :wink:
Teraz jestem dużo spokojniejsza, poprostu kamień z serca :jumpie:

Link to comment
Share on other sites

Moze ktos zasponsoruje Majkowi np. olej z wiesiolka w kapsułkach ? Nie jest specjalnie drogi, a poprawia wygląd siersci.
A na allegro są obroze foresto
[url]http://allegro.pl/bayer-obroza-foresto-70cm-od-8kg-kiltix-i3148231218.html[/url]
lub zwykły kiltix
[url]http://allegro.pl/obroza-kiltix-70cm-bayer-pchly-kleszcze-szybka-wys-i3165412931.html[/url]
Mysle, ze obroze trzeba zamówic.

Link to comment
Share on other sites

dobrze zrobiłyście zabierając go w inne miejsce- tamten hotel nastawiony na zarobek i nic więcej:shake:


ile potrzebujecie na olej? u mnie 60 kapsułek kosztuje 13,63 ale koszty przesyłki - szkoda gadać. A dostaje surowe żółtko?

Edited by mdk8
Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Ależ u Majkela się podziało :crazyeye:
Czyżby w Wieliczce wyrósł nam kolejny "czarny kwiatek" ?[/QUOTE]

Na to wygląda, niestety. Jestem dość zaangażowana w Majkową sprawę i mogłabym tu wysmarować cały esej na ten temat. Wolę jednak siedzieć na razie cicho.
Ważne, że Majki już nie musi tam siedzieć :)

Link to comment
Share on other sites

Ciotki Majkowe,reklamujcie bazarek na FB,bo dogo wygląda na nasycone Chmielewską,wstawiłam link do bazarku na FB,ale rzadko tam bywam,no i przypominam o podrzucaniu tutaj
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242191-Czytanie-uszlachetnia-Majk-zaprasza-do-22-04-2013[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Moze ktos zasponsoruje Majkowi np. olej z wiesiolka w kapsułkach ? Nie jest specjalnie drogi, a poprawia wygląd siersci.
A na allegro są obroze foresto
[URL]http://allegro.pl/bayer-obroza-foresto-70cm-od-8kg-kiltix-i3148231218.html[/URL]
lub zwykły kiltix
[URL]http://allegro.pl/obroza-kiltix-70cm-bayer-pchly-kleszcze-szybka-wys-i3165412931.html[/URL]
Mysle, ze obroze trzeba zamówic.[/QUOTE]
Z pieniedzy Majka mozna takie kapsulki zamowic :)? I obroze, ale na razie mamy tyle ile mamy. Dzis zrobilam przelew dla Uli z do konca miesiaca - 16 dni = 192 zl

Obroza ta tansza 51 zl , zamawiamy ? A moze ktos zasponsoruje? ;)

Edited by Diabełek
Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Ależ u Majkela się podziało :crazyeye:
Czyżby w Wieliczce wyrósł nam kolejny "czarny kwiatek" ?

Dobrze, że udało się znaleźć inne miejsce :multi:
Trzymam kciuki za chłopaka :thumbs:[/QUOTE]
Marzenko bradzo czarny, bez komentarza - ale powinno sie cos z tym zrobic. Kobieta umie oczy kazdemu mydlic. Dobrze ze Majk nie siedzi w boksie sam i obecnie ma opieke itd , tylko szkoda bylo psa i naszych pieniedzy. Ale czlowiek uczy sie na bledach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kama79']Nie, z tego co mi wiadomo Majk był sam.[/QUOTE]

Zanieopokoilo mnie to ze Gacka tak szybko zabrali, rozmawialam juz o tym z Kama79. Potem mowili ze tam takiego psa nie bylo, napisze tylko tak dziewczyna nie ma pojecia o hotelowaniu psow, nie ma czasu na to bo pochlonieta jest praca i kariera oraz zarabianiem. warunki kojcowe nie oznaczaja , siedzenie caly czas psa w kojcu , i tylko wychodzenie na smyczy 3 razy w ciagu dni. Na poczatku byly obawy ze pies zaraza, potem ze gryzie i uciekinie. W ostatnim tel. dowiedzialam sie ze Majk byl u nich w domu, wybielanie sie na koniec pobytu psa jest tez wyjscie. Ech dziewczyna powinna dac sobie spokoj z hotelem, bo zniszczy psy ja mam nadzieje ze tam nik juz psa nie da pod opieke ktorej " nie ma"

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny na siersc najlepsza jest biotyna, wczesniej mial ja podawana.

Przypominam ze na razie w miesiacu kwietniu wplynelo 30 zl deklaracji stalych :( teoretycznie mamy wiecej ale niestety nawet marcowa deklaracja z FB nie wplynela , wiec nie mamy co na to liczyc.

Dlatego potrzebujemy stalych deklaracji - przypominam ze zmienilam konto dla wplat dla Majka
Stan konta na dzien dzisiejszy to 317 zl

Edited by Diabełek
Link to comment
Share on other sites

Cioteczki dzis zaloze bazarek dla Majka z bizuterii, ktora robilam sama, poprosze o reklame :) podam pozniej link do bazarku jak sie obrobie.
EDIT. Bazarek załozony Zapraszam !!!![url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242382-Bransoletki-i-inne-recznie-wykonane-fanty-16-04-24-04-godz-14-00[/url]

Edited by Diabełek
Link to comment
Share on other sites

Sytuacja Majka nie jest wesoła. Ale na razie bedą wpływac pieniadze z bazarków.
Obroze trzeba zamówic, bo potem wiecej moze kosztowac leczenie po ukąszeniu kleszcza lub pcheł.
Szykujcie następny bazarek.
Jesli macie jakies fanty, to prosze przesłac mi zdjecia, wystawie.
I proponuje nie dawac wysokich cen, wtedy łatwiej sprzedac wystawione rzeczy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Sytuacja Majka nie jest wesoła. Ale na razie bedą wpływac pieniadze z bazarków.
Obroze trzeba zamówic, bo potem wiecej moze kosztowac leczenie po ukąszeniu kleszcza lub pcheł.
Szykujcie następny bazarek.
Jesli macie jakies fanty, to prosze przesłac mi zdjecia, wystawie.
I proponuje nie dawac wysokich cen, wtedy łatwiej sprzedac wystawione rzeczy.[/QUOTE]

To tak zamawiam dzis na adres Uli obroze dla Majka, bo faktycznie pora kleczowa juz jest bo sie mendy pojawily, z przesylka 51 zl minus z budzetu Majkowego. Biotyne kupie ze swoich i wysle do Uli

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Sytuacja Majka nie jest wesoła. [B]Ale na razie bedą wpływac pieniadze z bazarków.
[/B]Obroze trzeba zamówic, bo potem wiecej moze kosztowac leczenie po ukąszeniu kleszcza lub pcheł.
Szykujcie następny bazarek.
Jesli macie jakies fanty, to prosze przesłac mi zdjecia, wystawie.
I proponuje nie dawac wysokich cen, wtedy łatwiej sprzedac wystawione rzeczy.[/QUOTE]

Z naszego bazarku jest już pewne 201 zł a bazarek kończymy wieczorem :) liczę że na koniec posypią się jeszcze oferty ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diabełek']Dziewczyny na siersc najlepsza jest biotyna, wczesniej mial ja podawana.

Przypominam ze na razie w miesiacu kwietniu wplynelo 30 zl deklaracji stalych :( teoretycznie mamy wiecej ale niestety nawet marcowa deklaracja z FB nie wplynela , wiec nie mamy co na to liczyc.

Dlatego potrzebujemy stalych deklaracji - przypominam ze zmienilam konto dla wplat dla Majka
Stan konta na dzien dzisiejszy to 317 zl[/QUOTE]


Kasia, moja poszła dzisiaj.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...