Jump to content
Dogomania

GALERIA (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Asia_Focus

Recommended Posts

Radek75 twoja Bańka na wszystkich fotkach ma taki wyraz pyszczka, że poprostu mnie rozwala - sama słodycz :buzi:

Pozdrawiamy :hand:

No i właśnie przez to mam kłopoty wychowawcze z Bańką. Bo jak taką skarcić, kiedy ona patrzy w taki sposób;-)

B40.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Radek75 jaśniejsze noski, to kwestia mniejszej ilosci pigmentu - tak słyszałam. Z doświadczenia wiem też, że na zime noski jaśnieja - tak ma mój funfel; a na wiosne znowu węgielek.

Wrzucam ocalałe fotki Goldka:

_360208_n.jpg

_360210_n.jpg

_360212_n.jpg

_360211_n.jpg

_360209_n.jpg

_360213_n.jpg

no i to na tyle.

Pozdrawiamy :user:

Link to comment
Share on other sites

I znowu Labrador z brązowym noskiem (u Zachraniarki stronę wcześniej także);-) Czy to częsta cecha u Labków?

U biszkoptów częsta. Nosy czasem zmieniają swój kolor w zależności od pór roku, a czasem są zawsze takie same. Mój miał długo czarny nochal, ale raz zimą mu się rozjaśnił i teraz w zależności czy lato czy zima to oscylujemy w różnych kolorach brązów.. czasem wpadamy nawet w róż :roll:

Dla mnie jest to niestety :cry: , ponieważ mi się podobają czarne nosy u labów i u goldków zresztą też :D

Link to comment
Share on other sites

A ja chciałam donieśc na Pagaja :lol: , bo ma piękne foty Pagajątka, ich tu nie wstawiła :evil:. A wiem, bo bezczelnie wlazłam do Jej albumu na onecie :oops: i cóż widzę, że nie wstawia. Natychmaistow wezwanie do poprawy :lol: :wink: (fota z grzybem jest świetna)

Link to comment
Share on other sites

argo cóś się chyba pokręciło bo jak się klika na pierwszy obrazek to sie pokazuje 6 portretów Arga a nie to zdjęcie co jest malutkie i tak się zastanawiam... albo to taka pułapka albo mam już z samego rana zwidy :o :wink:

A ja chciałam donieśc na Pagaja , bo ma piękne foty Pagajątka, ich tu nie wstawiła

Ja też widziałam jedno z żabą na "wszystko o psach"... Pagajątko takie dorosłe i poważne jest... Chcemy więcej!!! :laola:

Link to comment
Share on other sites

argo cóś się chyba pokręciło bo jak się klika na pierwszy obrazek to sie pokazuje 6 portretów Arga a nie to zdjęcie co jest malutkie i tak się zastanawiam... albo to taka pułapka albo mam już z samego rana zwidy :o :wink:

:lol: :o

To ty nie wiesz żem 'pokrencony'? :roll: :lol:

Napisałem :wink:

Nie tylko szczeniak :roll:

:wink:

Acha ... byłbym zapomniał :oops: :roll:

_234857_n.jpg

:evil_lol:

:gent:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...