Jump to content
Dogomania

AJZA miniaturka husky, pojechała do domu do Krakowa!


Bjuta

Recommended Posts

Dziewczyny za dużo jest bezdomnych psów aby na świat przychodziły nowe. Niestety życie jest okrutne.

Azja dostała kroplówki wzmacniające i rana posterylkowa jet większa. Ma założony szew zewnętrzny czyli za około 10 dni trzeba będzie go zdjąć i tyle.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 312
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moja Mama miała lepszą przygodę, a właściwie jej koleżanka. Całe życie była gruba. Skarżyła się mojej mamie, że ma torsje, że lekarz nie znajduje przyczyny, boi się, że ma nowotwór, bo czuje "obcego" w brzuchu. Mama się pyta - nie jesteś czasem w ciąży? Nie ale skąd, ma miesiączkę. I faktycznie ponoć miała. Przytyła tam trochę - no ale zawsze była gruba, nikomu nie podpadło. Zorientowała się jak poród był w toku. Ale to jeszcze nie jest pointa... Najlepsze jest to, że się urodziły bliźnięta.... To było jakieś 40 lat temu, ale jednak.

Z gminą nadal nic. Nie ma tej pani Magdy z którą toczyłam wszystkie rozmowy. Ponoć ma być jutro i mi oddzwonić. No zobaczymy. Ja na pewno będę dzwonić.

Link to comment
Share on other sites

Przykro ze strylka byla aborcyjna ale dobrze ze Sunia ma sie dobrze. Zycze Bjutce wystarczajaco sily do walki z Gmina.

Bjutko, u nas jest taki program w TV o kobietach , ktore nie wiedza ze sa w ciazy . Naprawde wierzyc sie nie chce ale to sa prawdziwe historie. Glownie mlode, glupie I grube dziewczyny.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj - to znaczy w czwartek, bo już po północy, w drugim dniu po zabiegu, Ajza się czuje b. db. Je za dwóch i wygląda na zadowoloną z życia! :) Odpowiedź z gminy mam być jutro, jak się księgowa zastanowi, czy mogą mieć fakturę od weterynarza z którym nie mają podpisanego kontraktu.

Link to comment
Share on other sites

Z Azją fizycznie wszystko dobrze. Niestety charakter jej się zmienił. Atakuje inne psy, nie chce wychodzić na spacery, nawet na mnie nawarczała. Dzwoniłam do weta twierdzi, że to sprawa hormonów. Ciąża była dość wysoka i ona jeszcze nie zdaje sobie sprawy, że szczeniaczków nie będzie i szykuje sie do porodu. Przykre to jest bardzo.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Azja w ogóle odmówiła samodzielnego wyjścia na spacer. Musiałam ją wziąść na smycz i przy pomocy przysmaków i trochę łagodna perswazją wyprowadzić. Gdy już wyszła zachowywała się normalnie tzn była radosna i w ogóle, niestety bardzo szybko chciala wracać do domu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pocahontas']malawaszka powinnaś pozabierać wszystkie zabawki.[/QUOTE]

tak tak pozabierałam już - to zdjęcie zrobiłam zanim zorientowałam się, że to sceniacki... dawno nie miałam tego w domu bo zawsze wszystko szybko ciachamy, więc to było zaskoczenie i dopiero jak wstawiłam to zdjęcie to mnie znajoma oświeciła :splat: zabawki pochowane do odwołania, a teraz walczymy o każde znalezione skarpetki :lol:

Link to comment
Share on other sites

aZJA CZUJE SIĘ JUŻ PRAWIE DOBRZE, CZASAMI TYLKO PROBUJE PRZYATAKOWAĆ JAKIEGOŚ PSA ALE TYLKO W POBLIŻU DOMU GDY JESTESMY JUZ NA SPACERZE TO BIEGA ZUPELNIE SWOBODNIE. NA SPACERY WYCHODZI JUZ SAMODZIELNIE NIE MUSZE JEJ PROWADZIĆ NA SMYCZY. JEST RADOSNA I ZNOWU POSŁUSZNA. MYŚLĘ, ŻE MOŻNA JEJ JUŻ SZUKAĆ DOMU. mUSZĘ TYLKO JESZCZE Z NIĄ PODJECHAĆ DO ZDJĘCIA SZWÓW. CZIPOWAĆ JĄ WTEDY? KOSZT 50 ZŁ. nO I ZASZCZEPIĆ CHOCIAŻ NA WŚCIEKLIZNĘ BY SIĘ PRZYDAŁO.

Link to comment
Share on other sites

Ulko - zaczipuj oczywiście i szczep - tylko może te wirusówki, za jakieś dwa tygodnie, co? Bo organizm skołowany.
A z gminą stanęło na tym, że za Ajzę nie zwrócą, ale jeśli Ulko, trafi do ciebie inny psiak i zechcesz go zawieźć do weta z umową (no właśnie nie pamiętam gdzie, ale gdzieś blisko - w razie czego dostanę dokładny adres), to oni tamtego psiaka wysterylizują. Sztuka jest sztuka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Malawaszko, a czy uda Ci się może pojechać do Ulki z aparatem? :) :) Bo jak zrobiłaś foty Zdzisiowi, to ludzie zaczęli dzwonić... (Co prawda za dobre te foty, bo myślą, że młody...) :evil_lol:[/QUOTE]

:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...