Jump to content
Dogomania

AJZA miniaturka husky, pojechała do domu do Krakowa!


Bjuta

Recommended Posts

  • Replies 312
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zapraszam na wątek foksterierki.
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240153-M%C5%82oda-foksterierka-szuka-pilnie-domu?p=20472045#post20472045"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240153-M%C5%82oda-foksterierka-szuka-pilnie-domu?p=20472045#post20472045[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Czy dam radę to nie wiem, ale na pewno będę próbować! Gmina Niegowa jest to Ajzie winna![/QUOTE]


Dopiero teraz dopatrzyłam, że to Ajza, a nie Azja :crazyeye:
Zdecydowanie trzeba próbować, niech wreszcie gminy wezmą się za to, co jest ich obowiązkiem!

Link to comment
Share on other sites

U Ajzy wszystko w porządku. Jedyne co mnie niepokoi to to, że wydaje mi się, że jej się powiększył brzuch. Ona już jak przyjechała do mnie była dosyć gruba. Nie wiem może jest w ciąży, ale z drugiej strony na pewno miała cieczkę bo krwawiła. Nie wiem może też być tak, że mi się wydaje.Ale myślę, że spróbuję umówić sterylkę na 8 marca bo mnie ta sytuacja stresuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ULKA12']U Ajzy wszystko w porządku. Jedyne co mnie niepokoi to to, że wydaje mi się, że jej się powiększył brzuch. Ona już jak przyjechała do mnie była dosyć gruba. Nie wiem może jest w ciąży, ale z drugiej strony na pewno miała cieczkę bo krwawiła. Nie wiem może też być tak, że mi się wydaje.Ale myślę, że spróbuję umówić sterylkę na 8 marca bo mnie ta sytuacja stresuje.[/QUOTE]

Dpbry pomysl .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ULKA12']U Ajzy wszystko w porządku. Jedyne co mnie niepokoi to to, że wydaje mi się, że jej się powiększył brzuch. Ona już jak przyjechała do mnie była dosyć gruba. Nie wiem może jest w ciąży, ale z drugiej strony na pewno miała cieczkę bo krwawiła. Nie wiem może też być tak, że mi się wydaje.Ale myślę, że spróbuję umówić sterylkę na 8 marca bo mnie ta sytuacja stresuje.[/QUOTE]
Podaj mi proszę namiary na weta - to będę atakować gminę Niegowa. Dla mnie im szybciej ta sterylka tym lepiej, bo będę mogła ruszyć z kampanią ogłoszeniową.

Link to comment
Share on other sites

Ale z wielką przyjemnością zapytam ich na jaki adres wystawić Fakturę... Ulko, a podaj mi proszę jakieś namiary na tego weta (nazwisko, gdzie przyjmuje) bo za punkt honoru mam dręczenie gminy Niegowa, która Ajzę totalnie olała...

Link to comment
Share on other sites

Tak, tak przecież na początku wet mówił, że sterylka w połowie marca, więc to było szybciej. Jak to jest, czy w tym wypadku rekonwalescencja będzie dłuższa i trudniejsza?

Wiecie co - mam kaca. Wiem oczywiście, że nie ma innej opcji, ale cholera tak jakoś źle się czuję z wizją aborcji. No ale wiadomo - każda z nas ma po kilkaset bezdomnych psów w głowie. Gmina pewnie byłaby zachwycona, gdyby Ajza urodziła pod szkołą w jakiejś jamce. Same by sobie wyzdychały. A tu ktoś coś chce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ULKA12']Było, pisałam tutaj gdzieś, że nie podoba mi się jej brzuch, do tego ma gęste futro i jak już przyjechała była dosyć gruba.[/QUOTE]

Faktycznie, wybacz, zapomniałam:shake:


Bjuta, nie ma co sobie wyrzutów tym robić. Ja też jak czytałam o sterylkach aborcyjnych, to jakoś mi się tak ciężko na sercu robiło, ale z drugiej strony nie ma domów dla dziesiątek tysięcy psów, jak nie więcej i każdego dnia pojawiają się nowe...Całego świata się niestety nie da uratować :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...