Jump to content
Dogomania

Jagger! Już w nowym domku:):) Pozostał dług transportowy....:(


Wiola&Miłosz

Recommended Posts

  • Replies 524
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aimez_moi']Czyli Hubus Bubus do domu i nowa bida......:):)[/QUOTE]

Dzisiaj byl kolejny konkretny telefon. Panstwo z wroclawia. Mlodziez w domu 15 latka.
Poki co to moi faworyci. Jutro opisze szczegoly. Dzisiaj wszystko w biegu bo moja
cudowna szifen sobie cos ubzdurala ze mam zrobic jej na cito...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiola&Miłosz']Dzisiaj byl kolejny konkretny telefon. Panstwo z wroclawia. Mlodziez w domu 15 latka.
Poki co to moi faworyci. Jutro opisze szczegoly. Dzisiaj wszystko w biegu bo moja
cudowna szifen sobie cos ubzdurala ze mam zrobic jej na cito...[/QUOTE]

ooo brzmi niezle:)
to czekamy na dokladniejsze info:)

Link to comment
Share on other sites

Kurcze Aga na chwile odpuscila..
Sluchajcie dzwonila pierw do Mnie dziewuszka lat 17 ja mowie ze adopcja niemozliwa bo slysze dzieciak w glosie. Za chwile dzwoni tatus mowi ze mieli kota etc. Niestety kotek umarl. Tak dokladnie umarl tak pan sie wyrazil wiec mnie to zaciekawilo bo zazwyczaj ludzie mowia zdechl;) Ale kotek umarl na raka watroby. No ale coz. Panstwo nie mieli nigdyu przenigdy psa. Mowia ze corc ia odpowiedzialna ze kotek byl jej przyjacielem byl z nia od malego. No i namowila rodzicow. Rodzice sie zgodzili ale szukaja psa z w/w cechami.
Buba jest idealny. RZozmawialismy poltorej godz. Pan mowi ale to jak on spokojny> Ja
mowie ze noo a pan mowi ze zaklada jakies klopoty zniszczenia. No to ja ze jak takowych sie spodziewa to polecam innego psa zapewni mu rozrywke;)

Generalnie dom idealny- ruchliwa 17 ale nie spaczona w sensie make up dyskoteki chlopaki
tylko rezolutna dziewczyna a tatus tak kocha corcie iu co sie okazalo ze psy ze do sprawdzenia. Generalnie faworyci. Duzo ruchu i kochajacy dzieciak.
Dom z ogrodem ale pies bedzie spacerowal..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']nooo to brzmi fajnie..bo wiesz Wiolus jakie mialam obiekcie ostatnio:roll:
i co zgodzili sie na wizyte?
masz Kogos we Wrocku do wizyty jak cos?[/QUOTE]
Wiem dlatego napisalam Gosiu ze to faworyt;)
Oczywiscie ze mam najbardziej wymagajace ciocie jakie znam:)
A tak jak mowilam dla samotnych babeczek tych co sie szglaszaly
znajde innego psa. mamy ich mnostwo wiadomo.

Tutaj zachecila Mnie ta 17 rozmawiala ze Mna jak stara pytala co je pies
co trzeba z nim robic zapisywala bo mowi pani poczeka bo ja pisze:D

Dla bubcia idealnie. A tatus wszystko potwierdzil zreszta tatus starszy
Mowil ze ktos ich tam skreslil bo wczesniej nie mieli psa..
Ja mowie ze przykre to bo niestety ale kiedys musza sie nauczyc
a Buba uwierzcie Mi jest idealny!!!@

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']ja Ci wierze:):)
oprócz tego, ze mnie troche ciagnał po lodzie to rzeczywiscie idealny:)[/QUOTE]

Powiem ci ze na pierwszy spacer ja z nim nie laze z wiadomych wzgledow..
Przed wczoraj z dobroci serca po glebie ktora zaliczylam pomyslalam ze nie znajde dentysty na cito ktory mi jedynki wstawi;)

Pozniej wiadomo moge z nim smigac nie bardzo chce jak sie zmeczy ale pierwszy spacer..
ufff krotko mowiac horrow;) Wiadomo Milosz lazi:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Jeju ja pisze ostatnio wszystko zdawkowo bo oczywiscie moja kochana szefowa mnie zawalila robota..
Tak wiec Bubejszyn ma sie dobrze;) Odrzucialam dwie samotne babeczki tak wiec w Sobote wizyta adopcyjna we Wroclawiu., przeprowadzi ja Brysia za co jej serdecznie dziekuje.
Dodam tylko tyle ze Brysia jest bardzo wymagajca ale prosilam by byla ciut pokorniejsza;)

Jesli wszystko pojdzie dobrze to 7 kastracja 10 pies trafia do nich:)
Tak wiec jutro montujemy bazarki na pokrycie paliwka za transport do DT i DS.

Kurde ja nie nacieszam tymi psami:)

A Buba jest wyjatkowym psem.. Wyjatkowym..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']jak go przywieziesz - Puszek zaprasza ;)
i ja z cała resztą też !!! :)[/QUOTE]

Marysiu tylko pod jednym warunkiem;) Ze nie zastaniemy sie tak jak ostatnio. Sniadanie , obiad kolacja.. Boze poczulam sie podle.. Nie dosc ze sie wyspala, obzarla to jeszcze na obiad zostala:evil_lol: baa a Milosz z Lesiem wycieraczki naprawili:D

A puszka uwielbiam.. Ten pies jest mistrzunio;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdyska25']to trzymam kciuki za wizytę przedadopcyjną! :)

fakt- nie każde 17-latki latają po dyskotekach i im w głowie tylko to.
ja zaczęłam jeździć do schroniska jako 15-latka i tak już mi zostało. psiara od małego ;)[/QUOTE]

Wiesz ja nie znam dzieci w tym wieku niestety nie mam z nimi wielkiego kontaktu;)
Ale za to sasiadki dzieciak ma jakies 16-17 i powiem ze wrzod na tylku jak nie wiem co..
Na szczescie mam zapewnienie ze to nie wypaczone dziecko wiec jestem spokojniejsza:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...