Jump to content
Dogomania

Jagger! Już w nowym domku:):) Pozostał dług transportowy....:(


Wiola&Miłosz

Recommended Posts

  • Replies 524
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

On po prostu jest papusny:) Magdysiu nasz wet stwierdzil ze 7 na bank
wet w Lublincu 5.. Wiec cos pomiedzy;)

Bubuś jest takim cielakiem ze by tylko spal i jadl. Wydaje Mi sie ze on sie czuje pokrzywdzony jak patrzy ile mu chrupek sypie to widze zal w oczach" w schronisku mialem lepiej";)

Nudnawo z nim troszke:eviltong: je, spi, pobawi sie chwile, nie brudzi, lubi koty, wszystkich toleruje i tylko by sie glaskal.. NUDA jak nic:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tymuś']e tam bąbel mój ma 18 kg nadwagi czili prawie 100% i nie potrafi schudnąć a nic mu nie doskwiera szaleje bawi sie chrapie strasznie a jaki respekt budzi:razz:[/QUOTE]
Respekt to u Mnie w chacie budzi Majkel i koty:diabloti: Tobi to parówka a Jagger to uba buba i on by tylko jadl i spal;)

Dzisiaj bubus dostal karme dla tlusciochow. Czyli taka karma ktora go nasyca ale nie tuczy.
Widzialam ta morde smiejaca sie ze bunio jest pelny:)
Czyli chudniemy racjonalnie i zglowa. I duuuzo lazimy co nie powiem nie zawsze mu
sie podoba. No bo jak to mozna tak ze bubusiowi chce sie spac a tu kaza na spacer isc..

Szczerze powiedziawszy sie nastawilam na ciezka prace z psem.. Komendy, lazenie przy nodze, jakis stresik a tu dupa i czapa.. Zero atrakcji. On wszystko wie on wszystko umie:)
Jak nic chlopaczyna znajdzie domek..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiola&Miłosz']Respekt to u Mnie w chacie budzi Majkel i koty:diabloti: Tobi to parówka a Jagger to uba buba i on by tylko jadl i spal;)

Dzisiaj bubus dostal karme dla tlusciochow. Czyli taka karma ktora go nasyca ale nie tuczy.
Widzialam ta morde smiejaca sie ze bunio jest pelny:)
Czyli chudniemy racjonalnie i zglowa. I duuuzo lazimy co nie powiem nie zawsze mu
sie podoba. No bo jak to mozna tak ze bubusiowi chce sie spac a tu kaza na spacer isc..

Szczerze powiedziawszy sie nastawilam na ciezka prace z psem.. Komendy, lazenie przy nodze, jakis stresik a tu dupa i czapa.. Zero atrakcji. On wszystko wie on wszystko umie:)
Jak nic chlopaczyna znajdzie domek..[/QUOTE]

a nie będzie Ci go żal oddać?a mój Babel mimo że sie rusza i biega i tak jest bachraty:p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...