Jump to content
Dogomania

EMI - maleńka kruszynka sznaucerka z olkuszai MA DOM i własnego Bubola :)


malawaszka

Recommended Posts

[quote name='ania0112']Tyle co twój szczeniaczek :)
A fotki się podobają? I co nikt nie chce dostać pięknej walizki podróżnej z Emisią w środku?:evil_lol:[/QUOTE]

No własnie a on taki malutki kruchutki az sie boje bo ja bez wyczucia po 3 latach z olbrzymem;)

A za Emisie dziękujemy, wystarczy nam rewolucji w domu na jakiś czas;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to trzeba będzie chłopaka trochę temperować - Emi też taki bidok nie jest jak chce to potrafi odszczeknąć! Słyszałam, ze chce Pani przyjechać na spacer zapoznawczy - było by super. Mama w tym tygodniu ma wolne więc proszę do niej zadzwonić i spróbować się dogadać na jakis termin. Ja niestety nie mogę tu decydować bo ja w domu tylko weekendowo. Najważniejsze w wyprawce jest adresówka :) Z zabawkami proszę nie szaleć bo ona jak na raze nie bawi się - jej ulubioną zabawą jest głaskanie i podawanie łapek by więcej się głaskać :)

Link to comment
Share on other sites

Adresówka to podstawa :) oczywiście jak nam troszku zaufa ( nie będziemy na początku znajomości jej stresować ) to będzie i chip , jakoś mam większą pewność niż adresówki.Czytam jej historię od początku i wiem że jak na razie za zabaweczkami nie szaleje :) Właśnie to nam się podoba że jest taką przylepą :) u nas będzie dużo łapek do głaskania i rozpieszczania , nasz to położy się obok na narożniku ale chociaż żeby jedną stopką kogoś dotykał to jest zadowolony :) .Dobrze że mi Pani powiedziała , będę dzwonić na wspólny wypad :)

Link to comment
Share on other sites

To Pani piesek jest jak nasza Inka a Emi to zupełnie inny typ, ona np. dziś rano wchodzi do każdego pokoju gdzie ktoś spi i czeka i sprawdza czy ta osoba chociaz moze odrobine poglaskac, jak spimy to nawet 3 głaski po głowce jej starcza i daje spokoj ale jak widzi ze jest szansa na pieszczenie to ona pierwsza. jak w pokoju wszyscy siedzimy to patrzy po kolei - ten kto na nią spojrzy to już biegnie bo to znowu sznasa na głaskanie :) o jak ślicznie łapkę podaje i głowką trąca by głaskac:loveu: ale jeszcze nie jest tak namolna jak Brokat - jak powie sie ze koniec i wraca sie do swoich spraw to odpuszcza ( przeważnie:diabloti:), ewentualnie idzie znaleźć inną osobę do głasków :) my już ją kochamy bardzo ale nie mozemy zatrzymac więc chcemy domku dla niej gdzie będzie glaskana i bedzie spac w łozku bo to królewna mała :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania0112']To Pani piesek jest jak nasza Inka a Emi to zupełnie inny typ, ona np. dziś rano wchodzi do każdego pokoju gdzie ktoś spi i czeka i sprawdza czy ta osoba chociaz moze odrobine poglaskac, jak spimy to nawet 3 głaski po głowce jej starcza i daje spokoj ale jak widzi ze jest szansa na pieszczenie to ona pierwsza. jak w pokoju wszyscy siedzimy to patrzy po kolei - ten kto na nią spojrzy to już biegnie bo to znowu sznasa na głaskanie :) o jak ślicznie łapkę podaje i głowką trąca by głaskac:loveu: ale jeszcze nie jest tak namolna jak Brokat - jak powie sie ze koniec i wraca sie do swoich spraw to odpuszcza ( przeważnie:diabloti:), ewentualnie idzie znaleźć inną osobę do głasków :) my już ją kochamy bardzo ale nie mozemy zatrzymac więc chcemy domku dla niej gdzie będzie glaskana i bedzie spac w łozku bo to królewna mała :)[/QUOTE]


No to pasuje do nas doskonale :) córka już woła , że chce z nią spać :) Nasz Scooby śpi u siebie a raczej zasypia bo zawsze rano dziwnym trafem budzimy się we dwójkę he he

Link to comment
Share on other sites

Gwarantowac nie moge ze Emi wybierze córki łożko jako to idealne do spania to nie mogę , ale na 100% jezeli córka zawoła Emi to ona przybiegnie do niej by sie glaskac i tulic! no i bawic czyli podawac łapki, pychol szczerzyć w uśmiechu i mruczec - bo to jej cała zabawa. Chip jej nie zaszkodzi ale adresowka nie jest zła :) Emi teraz ma do obrozy dopiętą kostkę na której jest wygrawerowany nr telefonu do mamy - nie odkreci sie, nie odpadnie i nie zniszczy a koszt całe 6 zł na allegro :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania0112'] Emi teraz ma do obrozy dopiętą kostkę na której jest wygrawerowany nr telefonu do mamy - nie odkreci sie, nie odpadnie i nie zniszczy a koszt całe 6 zł na allegro :)[/QUOTE]
Jeśli kostka jest metalowa to przetrwa dłużej, ale te z tworzyw sztucznych, to mi zdarza się, że odpadają.

Co się nie chwalicie, ze domek się roi? ;)

Link to comment
Share on other sites

ta jest z tworzywa sztucznego ale jak narazie idzie super.. brokat nosi i nic jej nie zrobil bo te metalowe kapsułki to tak co 3 mc jakas uszkodzil odkrecil, zgubil. A to do P.Prezes zażalenia.. ;) my to tylko piesiowi dach nad głową dajemy :eviltong:
Na pewno byśmy się chwalili gdyby już było po wizycie p/a i po wspolnym spacerku bo wtedy juz wszytsko bylo by gotowe na 100% :)

Link to comment
Share on other sites

Metalowe kapsułki są beznadziejne, a te z tworzywa tak samo. Wytrzymywały do pierwszej wyprawy w las :shake: A wiadomo, ze jak pies da nogę, to po chodniczku niekoniecznie grzecznie będzie spacerował :shake: Od roku mam metalowe kostki i dobrze się sprawują.
A na prezesową nie ma co liczyć, ze choć rąbka tajemnicy uchyli :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...