Jump to content
Dogomania

Kochający ludzi piszą w księdze życia Majeczki nowe,szczęśliwe rozdziały!


Recommended Posts

  • Replies 421
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ulvhedinn']Mam pytanie pewnie głupie, co to jest IBAN? :oops: Dostałam SMSa od pani, która chce pomóc Mai, ale potrzebuje tegoż IBANa do przelewu z zagranicy...

Myszko, doszły opatrunki :multi::multi::multi::loveu:[/quote]

Zadzwon lub idź do swojego oddziału i ci podadzą

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Mam pytanie pewnie głupie, co to jest IBAN? :oops: Dostałam SMSa od pani, która chce pomóc Mai, ale potrzebuje tegoż IBANa do przelewu z zagranicy...

Myszko, doszły opatrunki :multi::multi::multi::loveu:[/quote]
super sprawa!!!Jak Maja???

Link to comment
Share on other sites

Majulec ślicznie, goi się koncertowo, nawet skóra na doopce zaczyna sie trzymać ciała (wcześniej odstawała, a spod spodu sączyła sie ropa, była obawa dalszej martwicy) :lol: Poza tym zeszła opuchlizna z łapki i znikneły już wszystkie strupy z łebka i karku :lol:

Wieczorem wstawię pełne rozliczenie, na razie tylko napiszę, że wydałyśmy w ostatnich dniach ok.30 zł na aquagel i 20 na jedzenie odżywcze.

Link to comment
Share on other sites

[B]ROZLICZENIE:[/B]

[B]BYŁO[/B]: [COLOR=red][B]249,00[/B][/COLOR]

[B]WPŁYWY:[/B]
Jola_Pik 50,00
PawełWM 6,50
Grzegorz K. 5,00
Kasia-fajna 21,50
ŁukaszL. 5,00
Artur K. 30,00
Elżbieta K. 10,00
Justyna K. 20,00
belczek 30,00
MDream 10,00
Stella K. 50,00
Robert Mariusz O. 50,00
Paweł F. 6,50
Michalina 5,00
Walenty K. 5,00
Jacek F. 20,00
----------------------
RAZEM:[B] [COLOR=red]324,00[/COLOR][/B]

[B]WYDATKI:[/B]
80 zł wet
30,21 aquagele
20,00 wet
----------------------
RAZEM: [COLOR=red][B]130 zł[/B][/COLOR]

[B]MAMY:[/B]
[COLOR=red][B]443 zł[/B][/COLOR]
[B][/B]
:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Ulviku weź wydęb adres jej właścicieli, tych którzy ja oddali do schronu-wyślij im te zdjecia. jak wrócą do polski niech popatrzą jaki los zgotowali tej biednej psince! :angryy: może bedą mogli dalej spać spokojnie!:angryy:

Psa można wszędzie zabrać...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='demi']Ulviku weź wydęb adres jej właścicieli, tych którzy ja oddali do schronu-wyślij im te zdjecia. jak wrócą do polski niech popatrzą jaki los zgotowali tej biednej psince! :angryy: może bedą mogli dalej spać spokojnie!:angryy:

Psa można wszędzie zabrać...[/quote]
były takie pomysły, ja będę jeszcze naciskać!!! Też jestem za tym!!!Niech zobaczą co zrobili biednej Majeczce...

Link to comment
Share on other sites

Ciotki dostałam kolejnego maila w sprawie Majki. Odpiszcie - to często początek konkretnej pomocy:

[FONT=Arial][SIZE=2]Prosze o Meila w sprawie Pogryzionej MAJI.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieje ze Maja niedlugo wydobrzeje. Trzymam mocno kciuki.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Pozrawiam [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Ewelina Tekiel
[/SIZE][/FONT][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Ciotki dostałam kolejnego maila w sprawie Majki. Odpiszcie - to często początek konkretnej pomocy:

[FONT=Arial][SIZE=2]Prosze o Meila w sprawie Pogryzionej MAJI.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieje ze Maja niedlugo wydobrzeje. Trzymam mocno kciuki.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Pozrawiam [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Ewelina Tekiel
[/SIZE][/FONT][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

:cool1:[/quote]
a co to ma znaczyc???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ecci']a co to ma znaczyc???[/quote]

Pani już parokrotnie pytała interesuje sie zdrowiem Majki. Z poprzednich wynika że myśli jak pomóc a może nawet o adopcji. Uważam że należy odpisywać na takie majle.

Pani zakupiła tez cegiełki, a jak będzie druga edycja jak zechcecie to warto podtrzymac

Taki osobisty grzecznościowy list może plus fotka "Maja dziękuję za zainteresowanie. Czuje się lepiej ale przed nią jeszcze długa droga. Rana goi się blablablabla"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Pani już parokrotnie pytała interesuje sie zdrowiem Majki. Z poprzednich wynika że myśli jak pomóc a może nawet o adopcji. Uważam że należy odpisywać na takie majle.

Pani zakupiła tez cegiełki, a jak będzie druga edycja jak zechcecie to warto podtrzymac

Taki osobisty grzecznościowy list może plus fotka "Maja dziękuję za zainteresowanie. Czuje się lepiej ale przed nią jeszcze długa droga. Rana goi się blablablabla"[/quote]
wyślij jej linka z wątkiem Majeczki, może przybędzie nowa dogomaniaczka...:loveu:

Link to comment
Share on other sites

ale musicie Pani powiedzieć, zeby się zalogowała na dogo, bo inaczej nie bedzie mogła wątka otworzyć. nie wiem czemu tak się dzieje, ale tak jest.

na allegro mogliscie napisać maila i tel kont w razie czego- telefony akurat są, ale maila nie zaszkodzi. naprawde dużo ludzi sie inetesuje takimi biedulkami. lepiej stracić troszke czasu i napisać kilka miłych słów- czesto konczy sie to adopcja:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='demi']ale musicie Pani powiedzieć, zeby się zalogowała na dogo, bo inaczej nie bedzie mogła wątka otworzyć. nie wiem czemu tak się dzieje, ale tak jest.

na allegro mogliscie napisać maila i tel kont w razie czego- telefony akurat są, ale maila nie zaszkodzi.[SIZE=4][B] naprawde dużo ludzi sie inetesuje takimi biedulkami. lepiej stracić troszke czasu i napisać kilka miłych słów- czesto konczy sie to adopcja[/B][/SIZE]:loveu:[/quote]

Dokładnie o to biegusia. Ja odpisuję na każdego maila standardowo. Ale miejcie litość zobaczcie ile mam aukcji. I z tej drugiej cegiełkowej tez mnóstwo maili. A byłoby dobrze aby pani dostała od osoby opiekującej sie Majeczką parę słów, kilka dokładniejszych zdań. Maila oczywiście mogę podać ale już nie w tej aukcji bo jak są już kupione cegiełki to technicznie juz nic nie można zmienić. Można dodać, ale ręczę że nikt akurat tego nie zauważy, skoro nie widzą kobylastego konta i większość pisze prośbę o podanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Za to przy zmianie opatrunku drze sie tak, że niedługo sąsiedzi zgłoszą nas do TOZu....[/quote]

spoko ulviku, jak Cie podadzą, to myślisz, ze Cię ciotka nie obroni:razz: murem za Tobą stanę;) jak trzeba to dziuba się ma, ustawe też sie zna- zawsze się wykręcimy:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...