Jump to content
Dogomania

"Małolaty" dla mieszańców


Dioranne

Recommended Posts

Nie jestem pewna co do trocin,ale Melka pod stałym moim nadzorem jest.
Widać,że zabolała ją śmierć jej "siostrzyczek"
Po świętach prawdopodobnie dostanę nowe myszy,nie z zoologicznego tym razem.
Mam znajomości,które hodują sobie myszki dla przyjemności,może jakieś mi dadzą:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 479
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeżeli mogę zapytać. Czy Twoje koleżanki hodujące myszki rodziców miotów mają z zoologa, hurtowni czy innego źródła? Jeżeli tak to wychodzi na to samo, jakbyś kupiła małą w zoologu. ;) Hodowle myszy rasowych są zarejestrowane w związku. Jeżeli Twoje koleżanki nie są w związku zarejestrowane to zwykła pseudohodowla (nic nie ujmując Twoim koleżankom).

Link to comment
Share on other sites

To nie są moje koleżanki,tylko mamy.
Nie wiem nawet,ale przeglądałam hodowle i nigdzie nie ma w pobliżu,bo są zawieszone wszystkie.
Tak czy siak,nie dostanę od znajomej,obczaję inne sklepy,bo już znalazłam sklep,w którym są zdrowe<widziałam inne zwierzaki stamtąd,długo żyją,wyglądają ładnie,zachowują się jak należy> Więc może coś z tego być.

Link to comment
Share on other sites

ooo:D
Ja też,tylko tych pierwszych zadań nie jarzyłam jakoś na początku:D


Dzisiaj wymiana trocinek,zostałam ugryziona w rękę.
Melka odmawia mi posłuszeństwa,nie ma zamiaru się dawać złapać ani za ogon,ani za ciałko
Podstępem też ją ciężko zwabić,no ale przeżyłyśmy.
Melka okropnie nudzi się w transporterku,dzisiaj gryzła,biegała,szalała w nim bo się nudziła heh;)

Teraz się obróciłam,ujrzałam biały cień biegnący w tunelku,jak myślicie,kto to był?:D

Dzisiaj oglądałam zdjęcia..Znalazłam zdjęcie Melki i Minnie jak spały w tunelu..Chcecie?:(
Tak dla upamiętnienia..
[B]Pamiętam o was skarby[/B]
[*]<na zdjęciu Minnie i Tosia..>
[IMG]http://img836.imageshack.us/img836/3873/tototototootototot.jpg[/IMG]

Edited by Mani2000
Link to comment
Share on other sites

Od wtorku(8.04) mam nowe myszki.
O wiele lepszy sklep,Pani bardzo dobrze na myszach się zna.
Dziewczynki są dwie,jedna czarno-biała z maską Zorro(Dostała imię Kiki <3),a druga biała łobuziara,przez którą musiałam barykadować całą klatkę,bo skacze sobie do prętów,przez które może się przecisnąć..Imię wybrała moja znajoma,Lucy,chociaż ja na nią mówię Dzika/Dzikus ^^

Niedługo zdjęcia panienek,wydaje mi się,że okropnie ciekawi jesteście wyglądu Kiki :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mani2000']Od wtorku(8.04) mam nowe myszki.
O wiele lepszy sklep,Pani bardzo dobrze na myszach się zna.
Dziewczynki są dwie,jedna czarno-biała z maską Zorro(Dostała imię Kiki <3),a druga biała łobuziara,przez którą musiałam barykadować całą klatkę,bo skacze sobie do prętów,przez które może się przecisnąć..Imię wybrała moja znajoma,Lucy,chociaż ja na nią mówię Dzika/Dzikus ^^

Niedługo zdjęcia panienek,wydaje mi się,że okropnie ciekawi jesteście wyglądu Kiki :D[/QUOTE]

Czekam i czekam, kiedy zdjęcia? umieram z ciekawości!!! Gratuluję nowych myszątek, mam nadzieję ,że dłuuuugo (bez żadnych chorób oczywiście ;) ) pożyją!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Melka dzisiaj o mały włos by mi nie uciekła.Chciałam ją sobie na rączkę zabrać,pogłaskać.Oczywiście,najpierw za ogonek,potem ciałko,żeby nie uciekła.To panna się zaczęła po ręce wspinać,końcówkę ogona zdążyłam złapać i zniszczyć jej złowieszczy plan ucieczki.I tak jest sprytniejsza niż sądziłam,bo jednak nie pomyślałam o tego typu skutkach ubocznych łapania myszki :/

Link to comment
Share on other sites

Hejo! :)
Znalazłam wątek, to się postanowiłam przywitac :)
Jestem z 2000 roku, ale chodze do I gim (poszłam rok wcześniej do szkoły) :)
Bez przerwy straszą nas egzaminami, że w 3 klasie nie będzie na wszystko czasu itd. Koszmar... :/
Test szóstoklasistów napisałam na 37 pkt, chociaż się okropnie stresowałam ^^ Więc wam też na pewno super pójdzie! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...