Jump to content
Dogomania

KARUSIA - piękna sunia, za TM [*][*][*]


Matusz

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 124
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Karusia juz w nowym domku. Dawno czegos takiego nie przezylam: Gdy ta starsza pani odbierala Karusie, to sie tak bardzo poplakala z radosci i wzruszenia, ze w koncu ma swoja corcie, ze w rezultacie, wszyscy szlochalismy. Juz dzios dwa razy dzwonila, bo sie nia nacieszyc nie moze. Gdy Karusie wziela na rece, mala tak sie w nia wtulila, ze nie macie pojecia. Karusia byla dosc przestraszona, ale zostala tak wycalowana, ze cos wspanialego. To chyba jedna z moich lepszych adopcji. Karusia ma do dyspozycji duzy dom z ogrodzonym ogrodem, pania tylko dla siebie, ktora ja caly czas piesci, tylko dla niej gotuje, spia razem w lozku. Karusia jest sliczna i taka bezbronna, mala owieczka. Jestem bardzo szczesliwa, ze wlasnie to malenstwo tam trafilo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pajunia']Karusia juz w nowym domku. Dawno czegos takiego nie przezylam: Gdy ta starsza pani odbierala Karusie, to sie tak bardzo poplakala z radosci i wzruszenia, ze w koncu ma swoja corcie, ze w rezultacie, wszyscy szlochalismy. Juz dzios dwa razy dzwonila, bo sie nia nacieszyc nie moze. Gdy Karusie wziela na rece, mala tak sie w nia wtulila, ze nie macie pojecia. Karusia byla dosc przestraszona, ale zostala tak wycalowana, ze cos wspanialego. To chyba jedna z moich lepszych adopcji. Karusia ma do dyspozycji duzy dom z ogrodzonym ogrodem, pania tylko dla siebie, ktora ja caly czas piesci, tylko dla niej gotuje, spia razem w lozku. Karusia jest sliczna i taka bezbronna, mala owieczka. Jestem bardzo szczesliwa, ze wlasnie to malenstwo tam trafilo.[/quote]



suuper wieści !! :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:

Link to comment
Share on other sites

Jezeli dostane zdjecia, to na pewno wkleje. Zawsze tak do tej pory robilam. Karusia jest dopiero od 3 dni w nowym domu, w domu u starszej pani ( 80 letniej), ktora nie ma cyfrowki i nawet nie wie, co to jest. Wiec moze pozwolicie Karusi sie najpierw zadomowic i zaufania nabrac do tej pani. Z pewnoscia zdjecia dostane, ale na pewno nie po 3 dniach. Tak szybko, to nawet poczta w Niemczech nie chodzi.:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pajunia']Jezeli dostane zdjecia, to na pewno wkleje. Zawsze tak do tej pory robilam. Karusia jest dopiero od 3 dni w nowym domu, w domu u starszej pani ( 80 letniej), ktora nie ma cyfrowki i nawet nie wie, co to jest. Wiec moze pozwolicie Karusi sie najpierw zadomowic i zaufania nabrac do tej pani. Z pewnoscia zdjecia dostane, ale na pewno nie po 3 dniach. Tak szybko, to nawet poczta w Niemczech nie chodzi.:eviltong:[/QUOTE]

Nom. Niech Karusia przyzwyczai się do Gwary niemieckiej :evil_lol: Karusia - międzynarodowy psiak :) :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[IMG]http://farm2.static.flickr.com/1175/1109424830_a44732459a.jpg[/IMG]


[IMG]http://farm2.static.flickr.com/1344/1109422696_377f5f27ef.jpg[/IMG]



Dzis dostalam dwa zdjecia Karusi i bardzo mily liscik od Panci Karusi. W tym lisciku Pani pisze, jak bardzo jest szczesliwa, majac swoja coreczke i jak badzo sie cieszy, ze 6 tygodni temu podjela decyzje wziecia Karusi do siebie. I bardzo mi dziekuje za Karusie.:lol: A ja sie ciesze.:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='pajunia']
Jezeli dostane zdjecia, to na pewno wkleje. Zawsze tak do tej pory robilam. Karusia jest dopiero od 3 dni w nowym domu, w domu u starszej [B]pani ( 80 letniej[/B]), ktora nie ma cyfrowki i nawet nie wie, co to jest. Wiec moze pozwolicie Karusi sie najpierw zadomowic i zaufania nabrac do tej pani. Z pewnoscia zdjecia dostane, ale na pewno nie po 3 dniach. Tak szybko, to nawet poczta w Niemczech nie chodzi.:eviltong:
[/quote]
Pajunia-co się stanie z tą młodą psinką jak ta staruszka 80 letnia umrze?:roll:jej rodzina ją adoptuje po jej śmierci?

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Pajunia-co się stanie z tą młodą psinką jak ta staruszka 80 letnia umrze?jej rodzina ją adoptuje po jej śmierci?
[/QUOTE]

oktavio
o to sie nie musisz martwic, ta sprawa byla juz przed adopcja notarialnie przez rodzine potwierdzona. Ja nie jestem nowicjuszem w adopcjach i na pewno bym nie wyadoptowala psiaka, bez zabezpieczenia przyszlosci. A gdybys ta pania poznala, i jej zwawosc chciala z innymi duzo mlodszymi skonfrontowac, to niejedna mlodka by przegrala. Ale o to sie moglas na priwa mnie zapytac, a nie na watku. Przyjemniej by bylo.:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pajunia']
oktavio
o to sie nie musisz martwic, ta sprawa byla juz przed adopcja notarialnie przez rodzine potwierdzona. Ja nie jestem nowicjuszem w adopcjach i na pewno bym nie wyadoptowala psiaka, bez zabezpieczenia przyszlosci. A gdybys ta pania poznala, i jej zwawosc chciala z innymi duzo mlodszymi skonfrontowac, to niejedna mlodka by przegrala. [COLOR=magenta]Ale o to sie moglas na priwa mnie zapytac, a nie na watku. Przyjemniej by bylo[/COLOR].:eviltong:
[/quote]
[COLOR=magenta]no masz ci los:oops:w takim razie ja[/COLOR]:scared::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jest gdzieś gwiazda, na niebie ukryta
za wszystkimi znakami zodiaku,
nie zliczona jeszcze, nie odkryta,
gwiazda mała, niby ziarnko maku.

Ale świeci ciepło, mruga jasno
do tych ktorzy siedzą na Forum
jak latarnia blyszczy ponad miastem
psia gwiazda, gwiazda wieczoru...

Przyprowadza bezdomne psiaki
tam, gdzie czeka na nie wlasny kąt i miska,
i o starych dziwaczkach pamięta...
psia gwiazda nad ulicą błyska.

Do niej modlą się w ostatniej godzinie
psy i koty odchodząc na zawsze
po promieniu, jak po jasnym moście
po los lepszy, po zycie łaskawsze...

A gdy nasza droga na ziemi
dojdzie kresu, tak jak inna każda,
to bez lęku, z ufnością pójdziemy,
gdzie nas psia poprowadzi gwiazda...

Bo gdzie indziej mialaby prowadzić
jak nie prosto w jasne bramy raju?
A tam przecież stęsknione za nami
nasze psy na nas czekają...

Karusiu, to dla Ciebie. Poznałam Cię osobiście, tak się cieszyłam, że znalazłaś swoją Pańcię...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...