Jump to content
Dogomania

Debi - słodka, delikatna sunia w nowym domku!!!


Agula99

Recommended Posts

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

a więc to było tak....

2 dni temu dzwoni do mnie Magda z gabinetu : właśnie wyszli od nas państwo, którzy chca adoptowac Debi, to jest super dom, nasi długoletni klienci, a Debi znaja ze spacerów drogą "okołoprzytuliskową " i chcą jej dać dom. Magda odesłała Państwa do mnie , jako osoby zajmującej się adopcjami ;) , więc czekam sobie na ten telefon, 10 minut póxniej dzwoni pani i mówi, że ona w sprawie Debi, i jakie to trzeba warunki spełnic , kiedy mozna po nia przyjechac i takie tam...no to ja tłumaczę, pytam jeszcze , czy pani jest klientka naszej boguchwalskiej lecznicy, Pani mówi, że tak, od lat, no więc pewna, że to ten super dom, umówiłam się z ludźmi na sobotę na wydanie Debi ( w piątek chcieli jeszcze pojechac kupic jej wyprawke ) . Tego samego dnia wieczorem dzwoni do mnie znowu Pani..w sprawie Debi..ma do mnie numer od pani Magdy z lecznicy i chce sie jakoś umówić.....no to ja wytrzeszczyłam gały:crazyeye:..a to myśmy sie juz nie umówiły???:evil_lol:...No i okazało sie, że to drugi dom ( ten o którym faktycznie Magda mówiła ) koniec końców..Debi została jednak wydana tym pierwszym państwu, ta druga pani stwierdziła, że nie ma problemu, skoro ma byc jej dobrze to niech idzie, pani i tak chciała ja brac w połowie marca i jakby co to będzie czkekac n ajakąs młoda , łagodna i mała suczkę ( nie pytajcie czy nie próbowałam żadnej innej naszej wcisnać, oczywiście, że próbowałam, ale nie pasują )

Tak więc..pare miesięcy ciszy, a potem dup, dwa telefony naraz...taki standardzik mały:lol:

Debi dzis pojechala do domku w Lutoryżu, bardzo blisko od przytuliska, domek jest ogrodzony, mieszkają tam państwo z dorosła córka ( która to również wypatrzyła Debi przez ogrodzenie przytuliska ) Domek jest równiez znany Justynce od lat, ludzie fajni, pies na kanapy i do tulenia, od razu wzięli Debi na ręce, wycałowali, tak więc jest dobrze. Nasz mały diabełek pojechał. Ludzie są cały czas w domu, więc nie będzie może miała okazji nic podemolować. Jak się zadomowi, przyjada na sterylke ;)

[IMG]http://img560.imageshack.us/img560/8609/dscf2868g.jpg[/IMG]

No i mamy jeden dobry niezagospodarowany domek jeszcze na wykorzystanie ( oby nie było kim go zapełnić ;) )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majuska']No i mamy jeden dobry niezagospodarowany domek jeszcze na wykorzystanie ( oby nie było kim go zapełnić ;) )[/QUOTE]

Czujna jestem i już mam kandydatkę :cool3:

To może wzięli by tą bidulkę z Jedlicza, majuska podziałaj w tym kierunku, bardzo Cię proszę :modla::modla::modla:

[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Niewielka, ok. 2-3 letnia suczka została znaleziona 22 lutego w Jedliczu na ul. Betleja. Jest wesołą, młodziutką suczką.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]W tej chwili całkiem sama i przerażona znajduje się w jedlickiej "przechowalni" przy JPGK.

[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana]Jeżeli nie znajdzie się właściciel lub osoba, która przygarnie psiaka za dwa tygodnie zostanie wywieziona do schroniska, a tam już nikt jej nie wypatrzy w morzu psiego cierpienia...[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana]
[/FONT][/COLOR]
Jest młoda, grzeczna, zadbana, ładnie chodzi na smyczy, do innych psów też ok, była razem z niewidomym staruszkiem w pomieszczeniu gospodarczym i było ok.

Telefon do mnie masz jakby co.

[IMG]http://img1.aukcjoner.pl/gallery/012410320/6_f.jpg[/IMG]

[IMG]http://img1.aukcjoner.pl/gallery/012410320/5_f.jpg[/IMG]

Wiecej zdjęć:

[URL]https://picasaweb.google.com/nika.malik/NiewielkaRudaSuczkaSZUKADOMU?authuser=0&authkey=Gv1sRgCMu2gPvNkrOLigE&feat=directlink[/URL]

Edited by JaMnIŚ_Jogi
Link to comment
Share on other sites

Jamniś tak czy inaczej..ja nie moge szukac domu dla psa, którego na oczy nie widziałam, przekaże Ci nr na PW do tej pani i dzwoń powołując się na mnie ( tak BTW to ja tej pani tez kompletnie nie znam - wiem tylko, że to dobry dom ) i rozmawiaj z nią, opisz psa, charakter, zachowanie, stan zdrowia i dogaduj się

Link to comment
Share on other sites

No ona taka przed kolano (tak mi się teraz wydaje), ale drobniutka i smukła, w sumie mała, tylko na długich nóżkach ;)
Myślisz, że za duża będzie? Może by się jednak nad nią zlitowali, zapytasz????
Są ogłoszenia na K24, jak mają neta mogą zajrzeć.

Jak nie ta u Majki w Wysokiej jest malutka, roczna Żabka:

[URL]http://www.kundelek.org/azyl-u-majki/category/540-zabka[/URL]

W sumie to wszystko jedno jaki psiak i skąd znajdzie domek :)

Link to comment
Share on other sites

ja też mam kandydatkę u mnie w domu, małą Tosieńkę / waży 8,5 kilo/, osiedlową znajdkę, cudeńko pod każdym względem, ma ok. 8-9 miesięcy, jest jeszcze mniejsza od Debi ale podobnej budowy. Nikt na ogłoszenia o znalezieniu nie odpowiada, jest u mnie już prawie 3 tygodnie i chyba czas jej szukać domku bo mnie uziemiła trochę. Ale domku bez zastrzeżeń, najlepszego na świecie...aż się boję , że żaden mnie nie zadowoli.
Oczywiście najlepiej by było, żeby ta biedna Szelka jak najszybciej znalazła domek i była bezpieczna bo w Olkuszu nie przeżyje jeśli taka wrażliwa. Ale czytalam na FB że Szelka w razie czego ma dt zabezpieczony.

Edited by Becia66
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...