Jump to content
Dogomania

Marcus Muhle


barbarasz49

Recommended Posts

[quote name='barbarasz49']Czy karmicie swoje psy karmą Marcus Muhle i jaka jest Wasza opinia o tej karmie?[/QUOTE]

Karmię dwa swoje wyżły już od dłuższego czasu. Weimarka to sunia przygarnięta ok. 2 miesiące temu i na początku miałam z nią duży problem, żeby trafić z karmą, bo po większości miała rozwolnienie. Ponieważ MM karmiłam Sajana zanim ona do mnie trafiła, postanowiłam spróbować ponownie.
To był strzał w 10: psiska jedzą chętnie, mają ładną sierść, kupska też super:)
MM kupuję na zooplusie - biorę od razu pakiet dwóch worków po 15kg, bo wychodzi taniej.

Link to comment
Share on other sites

ja karmie od 3 tygodni MM, jest super, skład bardzo dobry, pies wciąga ze smakiem i bez kręcenia nosem od samego początku aż do teraz co wcześniej się nie zdarzało, mimo, że granule spore, a z reguly psiaki wola mniejsze to wogole jej to nie przeszkadza, jak zaleje się wodą to robi się apetyczna papka także dla starszych psow z problemami z gryzieniem super. Karma jest bardzo ciężka, wiec objetosciowo daje sie mniej .

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie to rewelacyjna karma. Naprawdę. W swojej klasie cenowej a i w wyższych też jest bezkonkurencyjna! Stosunek cena/jakość nie ma sobie równych. My ją stosujemy od ponad dwóch lat jeszcze jak nie było polskiego dystrybutora i odrazu nam przypasiła. Raz na jakiś czas tak dla urozmaicenia dajemy jakąś inną ale i tak MM bije wszystkie. Skład, kompozyjca składu, jakośc produktów jest bardzo dobra. Ja polecam:lol:

Link to comment
Share on other sites

Karmię nią swojego staffordshire bull terriera od końca sierpnia. Jest OK, nic złego się nie dzieje. Wprawdzie muszę dosmaczać, ale u nas każda sucha karma musi być dosmaczana.
Duża wielkość krokietów nie robi na moim psie wrażenia. Ale jak skończymy to co mamy, dla odmiany spróbujemy teraz Platinum Natural.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakonna']moja sucz nie chce jeść tej karmy :flaming: nad miską się modli, nawet karmiona z ręki bierze w zęby tak jakby ją gryzły te chrupki... i w rezultacie mam prawie cały worek karmy, głodnego psa i zero kasy do stycznia żeby kupić coś innego...[/QUOTE] szkoda, że nie mieszkasz bliżej, odkupiłabym kilka kg na próbę. Próbki dostałam na jakieś wystawie, moje jadły ze smakiem, ale nie wiem jak działa jako normalna karma. Mam zamiar w tym roku wypróbować ją

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Teraz w zooplusie mają nowy rodzaj MM Czyli Marcus Muhle Black Angus,15 kg worek jest o 60 zł.droższy od MM tzn.kosztuje 199 zł. Ale ta karma ma ciekawy skład np zamiast kurczaka jest kaczka,wołowina z bydła szkockiego no i śledź.Wprawdzie moja Luna wcina od ponad roku MM ale zastanawiam się czy jej nie urozmaicić karmienia.Czy ktoś z Was dawał pieskowi ta karmę?

Link to comment
Share on other sites

Ja od miesiąca daję Markusa. Ale dzisiejsza porcja obiadowa była ostatnia.
Bundy odkąd zaczęliśmy jeść jakiś miesiąc temu miał już 4 ataki padaczkowe. Wcześniej zdarzały się nawet rzadziej niż raz w miesiącu. Od wczoraj wymiotował kilka razy rozmoczoną karmą. Straszny smród tych wymiocin. I tak samo mu z pyska śmierdzi. Kupki jednak nadal robi wzorowe. Odkąd zmieniliśmy już kilka razy miał takie gorsze dni kiedy było widać, że z żołądkiem nie najlepiej.
Także wracamy do PP z łososiem. Zobaczymy czy zmiana karmy na poprzednią da efekt zdrowotny.
Szkoda bo psu karma bardzo smakuje, a i mi wydaje się fajna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barbarasz49']Teraz w zooplusie mają nowy rodzaj MM Czyli Marcus Muhle Black Angus,15 kg worek jest o 60 zł.droższy od MM tzn.kosztuje 199 zł. Ale ta karma ma ciekawy skład np zamiast kurczaka jest kaczka,wołowina z bydła szkockiego no i śledź.Wprawdzie moja Luna wcina od ponad roku MM ale zastanawiam się czy jej nie urozmaicić karmienia.Czy ktoś z Was dawał pieskowi ta karmę?[/QUOTE]
Właśnie kończymy worek 15 kg:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja też właśnie dostałam worek karmy MM Black Angus i jak na razie sunia wcina ze smakiem tak jak wcześniej Marcus Muhle. MM karmiłam ją prawie 1,5 roku wygląda po niej pięknie,jest okazem zdrowia,czarna sierść wygląda jak by ją napastowano,nigdy nie miała żadnych zaburzeń pokarmowych typu wymioty,biegunki itp. Wagę też ma prawidłową. Zdecydowałam sie na MM Black Angus żeby jej trochę jedzenie urozmaicić, ta karma zawiera więcej rodzajów mięsa,a biorąc pod uwagę fakt że to karma tego samego producenta do którego mam pełne zaufanie,myślę że wyjdzie Lunie tylko na zdrowie jak MM.

Link to comment
Share on other sites

Mojemu psu MM Black Angus w ogóle nie podszedł- kończymy 15 kg worek i pojawił się łupież, nieprzyjemny zapach z psyka, kupę też robi zdecydowanie za często.
Więc radzę najpierw kupić małe opakowanie i sprawdzić jak psiak zareaguje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...