Jump to content
Dogomania

Bandyta

Members
 • Posts

  148
 • Joined

 • Last visited

Converted

 • Location
  Bydgoszcz

Bandyta's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Jak psy zjedzą duży worek, który przyszedł dzisiaj to będę mogła napisać jak się mają po dłuższym okresie stosowania. Po 3 kilogramach wersji adult small & medium stwierdzam, że psom smakuje i brak sensacji żołądkowych ( to być może zasługa jednego ze składników karmy). Zamawiałam na Allegro. Karma wszędzie w cenie 179, ale jako gratis dostaliśmy smycz flexi oraz puszkę Animondy.
 2. Ja jestem zdania, że pies w różnych miejscach jak najbardziej tak, ale tylko wtedy kiedy ten pies czuje się tam komfortowo a nie trzęsie się ze strachu i myśli tylko jaky się wydostać z tego miejsca. Jestem też przeciwna rasizmowi i dyskryminacji ze względu na wygląd i uważam, że jeżeli w danym miejscu może przebywać york to takie samo prawo ma też dog niemiecki.
 3. No śliczny zadbany psiak.
 4. Żebyś się nie zdziwiła ilu prawdziwych hodowców w Biedronce jedzonko dla psów kupuje.
 5. moim skromnym zdaniem z żadną rasą. Czystej krwi kundel polski.
 6. Mam obroże z DS z ta odblaskową nitką. Różową dla Bory i chabrową dla Bundyego. Wykonanie świetne. Kolory bardzo ładne.
 7. Dzieci wróciły z kolonii i nudzą się przed komputerem.
 8. Pewnie jakąś chorobą nagłego wzrostu yorków. Bardzo popularne schorzenie w moich okolicach, gdzie co drugi yorkopodobny jest większy od mojego 6 kilogramowego Bandziorka.
 9. Moje psy jedzą suchą i dostają również gotowane oraz twarogi, jogurt czy maślankę. Daję im owoce i warzywa do pochrupania. Nie miewają żadnych sensacji a jeden z nich choruje na zewnątrzwydzielniczą niewydolność trzustki. Myślę, że dzięki temu, że pies nie je tylko jednego rodzaju pożywienia nie dostanie rozwolnienia w razie zjedzenia czegoś co sam na spacerze znajdzie. No i moje psy lubią jadać różne rzeczy a ja nie widzę powodu żeby ich w taki sposób nie karmić.
 10. Widzisz jak łapie mysz i ją męczy? Pozwalasz na to?Rozumiem, że ze zwierząt to tylko swojego psa lubisz a inne to już można zamęczać na śmierć bo są tylko myszami. Trzymaj psa w domu i wychodź z nim na spacery gdzie ćwiczysz posłuszeństwo, bawisz się z nim i Ty znajdujesz mu zajęcia a nie, że sam sobie szuka rozrywek. Zmęcz go tak żeby w domu odpoczywał. W domu też posłuszeństwo.
 11. Nie rozumiem dlaczego skoro pies odmawia jedzenia suchej karmy nie dasz mu czegoś innego. Moja suka w wieku kilku miesięcy też odmówiła jedzenia karmy. Była szkielecikiem ze schroniska i na dodatek aktywna niesamowicie. Zaczęłam jej po prostu gotować kurczaka z ryżem i warzywami. Zawsze większą ilość porcjowałam i zamrażałam. Nie jest to problemowe bo wrzucasz do gara i się gotuje. Psica wyrosła wspaniale. Obecnie karmię psy suchą karmą bo tak mi wygodniej. Suka wybredziocha bez problemu zjada joserę festival ( nie żadna super jakość, ale smakuje bardzo). Psy dostają gotowane raz w tygodniu, twarożek, owoce i warzywa, mięso. Może spróbuj zamiast upierać się wyłącznie przy suchym.
 12. Mój trzustkowiec znakomicie się czuje jedząc Joserę Festival i Pro Plan z łososiem a nie są to karmy z małą ilością tłuszczu. Jak dostawał karmę o z 5,5% (o ile dobrze pamiętam) tłuszczu to po pierwsze nie bardzo chciał jeść a po drugie widać było, że nie za dobrze się po niej czuł. a Od razu napiszę, że po Ojrienie i Acanie miał biegunki. Na karmach z niższej półki jest za to znakomicie. Jestem przeciwna reklamowaniu karmy jako idealnej dla konkretnego schorzenia bo jak ktoś nie potrafi wyciągać wniosków to będzie ją podawał psu nawet jeśli nie pomaga a wręcz szkodzi. Tylko dlatego, że ktoś coś napisał na opakowaniu albo wet doradził.
 13. Jak dla mnie na równi jeśli mówimy tu o naszej odpowiedzialności za niego i zapewnieniu mu wszystkiego co potrzebuje do dobrego życia. Myślę, że dla każdego normalnego rodzica jego dziecko powinno być ważniejsze niż pies, oczywiście nie mam na myśli zaniedbywania zwierzęcia.
 14. Nie doczytałaś/eś. A nie należy wyjmować jednego zdania z całej wypowiedzi i dopisywać własnej filozofii. Akurat ten mój pies poszukuje swoich starych kup aby je zjadać. Drugi sprzedaje kupony w krzaczorach i choćbym chciała krzaki oczyszczać to nie weszłabym w nie. Na łączce, którą mam niedaleko domu i chodzę na nią bardzo często zawsze po nim sprzątam bo na drugi dzień nie mógłby biegać na niej luzem gdyż zjadłby własne gówno, a zawsze pamięta gdzie zrobił. Bynajmniej nie jestem świruską, która zbiera kupy w lesie.
 15. Dog niemiecki mi w kartach wyszedł.
×
×
 • Create New...