Jump to content
Dogomania

Łatek prosi o pomoc w spłacie długu - 30 zł :((((


toyota

Recommended Posts

wplaty na Łatka

[TABLE="class: list, width: 570"]
[TR="class: white"]
[TD="class: cellKwota, align: right"][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD]

[TABLE="class: list, width: 570"]
[TR="class: white"]
[TD="class: cellKwota, align: right"][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD]15 MARTA N. GNIEZNO
50 PAULINA A. STRZELCE
50 LIDIA P. (LIDA) WARSZAWA
20 JOANNA C. WARSZAWA[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: cellKwota, align: right"][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 513
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zalogowac sie przez telefon na dogo to jakis koszmar ale udało się...jak tam nasz piesio? jeszcze tylko tydzień, czy piesek ma wycięte te większe splatane kudelki? napewno strasznie mu przeszkadzają....a moge prosic tel do pani u której jest , jezeli to mozliwe oczywiście, nie moge juz sie doczekac , robie sie nieco niecierpliwa

Link to comment
Share on other sites

przeklejam z fb:
"Jesteśmy po wizycie w Klinice Doktora Garncarza. Przyjęła nas Dr Marta Warzęcha. Okazało się, że Łatek ma dwoje oczu. Niestety prawe oczko, najprawdopodobniej na skutek urazu, jest malutkie i nieczynne. Najlepszym wyjściem będzie usunięcie oka i zaszycie oczodołu. Drugie oko jest w stanie rewelacyjnym. Nie ma zaćmy, co pozwoliło nam na przypuszczenie, że Łatek nie jest bardzo posunięty w latach. Łatek, pomimo kiepskiej fryzury i marnych perfum wzbudził sympatię u każdej osoby w przychodni. Był zestresowany, ale daliśmy radę. :)"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kolejna kobietka']przeklejam z fb:"Jesteśmy po wizycie w Klinice Doktora Garncarza. Przyjęła nas Dr Marta Warzęcha. Okazało się, że Łatek ma dwoje oczu. Niestety prawe oczko, najprawdopodobniej na skutek urazu, jest malutkie i nieczynne. Najlepszym wyjściem będzie usunięcie oka i zaszycie oczodołu. Drugie oko jest w stanie rewelacyjnym. Nie ma zaćmy, co pozwoliło nam na przypuszczenie, że Łatek nie jest bardzo posunięty w latach. Łatek, pomimo kiepskiej fryzury i marnych perfum wzbudził sympatię u każdej osoby w przychodni. Był zestresowany, ale daliśmy radę. :)"[/QUOTE]Dziekuje za wiesci.Zastanawiam sie tylko dlaczego pies nie zostal wykapany?Przeciez dla niego bylaby niewiarygodna ulga,po schronisku.Domyslam sie,ze dredy te najwieksze tez nie wyciete.....W koncu jest w platnym hoteliku i wcale nie takim tanim.

Link to comment
Share on other sites

jednak zadzwoniłam i faktycznie usłyszałam same ochy i achy o piesku, chwalony jest za wszystko i nawet słyszałam jego głosik... ale faktycznie nie został wykapany i nie ma wyciętych dredów, ale jest szansa ze zostaną one wycięte i będzie ok...ale i tak muszę umawiać małego jak najszybciej do psiej pani fryzjerki aby Misiek wypiękniał. A co do oczka to u nas w Gryfowie nie ma lekarza dobrego od oczek któremu bym powierzyła usunięcie oczka, na pewno w grę wchodzi Wrocław może Jelenia Góra, ...mam nadzieje ze to nie jest takie pilne i nie ruszałbym tego bynajmniej narazie. Słoneczko czekamy!!!

Jeżeli będzie konieczność zakraplania oczka, pilnowania by sobie nie zabrudzał, jakiegoś mycia specjalnego to jak najbardziej my się tego podejmujemy, przez błoto i większe trawy na rekach będziemy nosić aby tylko nic sie tam nie dostało..miesiąc temu mieliśmy niewidząca i niesłysząca Nelunie wiec trzeba było być jej oczkami i czuwać na każdym kroku by nic złego jej się nie stało i tez na rekach nosiliśmy te 5 kilo cudownej psiny..

Edited by asiek.l-g
Link to comment
Share on other sites

[quote name='kolejna kobietka']hihi no wymowka jak najbardziej wlasciwa :evil_lol:[/QUOTE]

cwaniak znalazł rerezentanta w mojej osobie i ja sobie moge iść jak najbardziej a on zostanie z miskiem i bedzie go rozpieszczał...i bedzie jak zawsze ..."Ja tylko Twój a Ty tylko mój"...a ja ta gorsza od czesania, od zaglądania w uszka i od wszelkich innych spraw...

Edited by asiek.l-g
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havanka']Asiu, dzięki za link. Przeczytałam wątek i nie powiem, łezka szczęścia w oczach się zakręciła. Dorzucę jakiś grosik na potrzeby Łatka, tylko proszę o nr konta.
Będę zaglądać. Powodzenia Łatuś ! Naprawdę jesteś szczęściarzem ![/QUOTE]

Dziekuje Słońce, najwazniejsze aby juz był..bym mogła wpatrywac sie jak sobie słodko odpoczywa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havanka']Asiu, dzięki za link. Przeczytałam wątek i nie powiem, łezka szczęścia w oczach się zakręciła. Dorzucę jakiś grosik na potrzeby Łatka, tylko proszę o nr konta.
Będę zaglądać. Powodzenia Łatuś ! Naprawdę jesteś szczęściarzem ![/QUOTE]

dziękujemy ślicznie! :)
ja na fb zbieram na konto:

4DogS - VIVA
Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt
Nr konta: 16 1370 1109 0000 1706 4838 7315
ul. Kawęczyńska 16 lok 42a
03-772 Warszawa

--- Konto dla wpłat zagranicznych---
SWIFT- MHBFPLPW
IBAN- PL16137011090000170648387315

z dopiskiem "dla Łatka" pieska bez oka

nie wiem, czy na to konto chcialabys wplacic, czy na dogo, to juz asiek bedziesz zbierac na swoje?

Link to comment
Share on other sites

My właśnie przy % w sylwestrową noc nazwaliśmy naszego psa. Ktoś błyskotliwie wymyślił imię Sylwester, ale z powodu braku akceptacji innych Sylwestrem nie jest :) Jest Rudolfem, nie wiedzieć czemu ;)

A ja już się nie mogę doczekać zdjęć Łatka: czyściutkiego, pachnącego, po wizycie u fryzjera z domku asiek.l-g :)

Edited by basiunia131
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...