Jump to content
Dogomania

Stowarzyszenie Dogi Adopcje


Alla Chrzanowska

Recommended Posts

To on jest u p. Grażyny, kurcze jutro nie dam rady, a w niedzielę pracuję w komisji, gdyby został tam dłużej, czego mu nie życzę to może bym odwiedziła mładziaka

Szkoda,miałam właśnie nadzieję,że w niedzielę uda Ci się wpaśc do małego.Może w przyszłym tygodniu

Ja też któregoś dnia go odwiedzę

Link to comment
Share on other sites

Ale w tym hotelu kojec jest wewnątrz,mały widzi wszystko co się dzieje-ludzi,psy,słyszy odgłosy domu

Rano rozmawiałam z p.Grażyną-Mały dużo zajada,mało pije,krzyczy jak sam jest na dworku,woła człowieka,na widok,głos,natychmiast się uspokaja.Dziś w nocy pomerdał już misia

Bym się wybierała we wtorek najpewniej,ew w środę

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Zła jestem

P.Grażyna  wczoraj była na  weselu,dziś na poprawinach i w związku z tym nie ma możliwości odwiedzić Erysia.

Nie podoba mi się to

Mnie jakoś tez nie za bardzo...zwł że to pierwsze dni jego i odwiedziny potwierdziły by czy na pewno wszystko jest takie mega różowe jak telefonicznie...czy też może jest to gadka na zasadzie-"uspokoić te przewrażliwione kobiety, powyje pies to nie umrze od tego a za miesiąc mu przejdzie".

Hmmm na weselach wielu bywałam,poprawiny są z reg w okolicach 15-17tej...i nie trzeba się już do nich tak szykować żeby ktoś nie mógł z rana na godzinę wpaść skontrolować samopoczucia psa...

Link to comment
Share on other sites

Tak Alla jest wspaniała, robi tak wiele, ze nie sposób spamiętać, wyszukje domy, przewozi psy jak trzeba, sparwda domy nie tylko dla dogów, potem utrzymuje kontakt z wieloma domami, śledząc losy naszych podopiecznych. Jej zasługą główna jest coroczny kalendarz i aktualany album powystawowy. Mąż Alli także jest wolnatriuszem SDA. To tyle w skrócie, bo nie wypada całego wątku poświęcić jednej osobie :)

 

Dziękuję Danusiu za zaprezentowanie moich Dzieci. To, co robię wynika z mojej głębokiej potrzeby wewnętrznej. Dogi dały mi tyle (łącznie z uratowaniem życia, kiedy byłam dzieckiem - jak zechcecie, to kiedyś opowiem), że tylko spłacam dług.

Teraz pora, żebyś Danusiu przedstawiła Jolę, Małgosię i SIEBIE :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...