Jump to content
Dogomania

Stowarzyszenie Dogi Adopcje


Alla Chrzanowska

Recommended Posts

Kira dba o forme uprawiając aquaaerobic albo aquadance pływając przy tym równie oryginalnym stylem jak jej umaszczenie. Poczatkowo mocno wystarszyła Gosię i ta chciała skoczyć do wody by ratować psa, ale zorietowała się, ze jednak Kira się nie topi :)

 

Kira ala "żółta łódź podwodna"

 

11892145_698307790269112_738115160521441

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Zapraszamy na fantastyczny bazrek na FB na którym można kupić

- albumy z wystawy

- kalendrzez dogami

- notesy z dogami

- i książki "Psie życie"

 

https://www.facebook.com/events/707686689374853/?ref=1&action_history=%5B%7B%22surface%22%3A%22permalink%22%2C%22mechanism%22%3A%22surface%22%2C%22extra_data%22%3A%5B%5D%7D%5D

 

 

Jeśli ktos nie ma konta na FB, to może zamówić tutaj na dogomanii :)

Link to comment
Share on other sites

Dostaliśmy sygnał o suni doga pod Białymstokiem, Alla podjechała na miejsce i sprawdziła, nie ma powodu do interwencji, ale inna dobra dusza Agata będzie monitorować czy suni nie dzieje się krzywda. Pierwsze wiadomości były bardzo niepokojące, na szczęście nie potwierdziły się :)

Link to comment
Share on other sites

Zwariowałam :)

 - Filipek + gitary (już pomijam zachwyt nad "w ogóle" ;) )

https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/11885369_858231824232535_3257042840477180346_n.jpg?oh=02bfa9384c908ee6215d23d9a3546c52&oe=56717C8B

 

gwoli wyjaśnienia - syn Filip gitarzysta ( z Doga nie tyle gabaryty, co piękne usposobienie, niebiański wręcz charakter ;)),

no, i w rzeczy samej, nie do adopcji

Link to comment
Share on other sites

pamiętam jak wiozłam Tosia do domu, to zadzwoniłam do koleżanki, zeby jej przeazac infromację, że w poblizu będą teraz 3 Tośki (bo ona ma Tosia na imię i jej córka też) . Poprosiła o zdjęcie malucha, wysłałam jej smsem stwierdziła tylko, ze wszystkie Tośki są ładne :)

Link to comment
Share on other sites

Dostaliśmy sygnał o suni doga pod Białymstokiem, Alla podjechała na miejsce i sprawdziła, nie ma powodu do interwencji, ale inna dobra dusza Agata będzie monitorować czy suni nie dzieje się krzywda. Pierwsze wiadomości były bardzo niepokojące, na szczęście nie potwierdziły się :)

 

Danusiu!

Tu może być jeszcze różnie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...