Jump to content
Dogomania

Stowarzyszenie Dogi Adopcje


Alla Chrzanowska

Recommended Posts

Jestem stałym gościem i z rozkoszą oglądam zdjęcia maluszków, ciekawi mnie, co u Was się dzieje.

Jednakowoż to od Was zależy, jak to miejsce będzie wyglądało.

Konto na fb mam, ale kompletnie dla mnie bezużyteczne - nie odnalazłam się tam i już ;)

Pozdrawiam serdecznie :)

 

 

Ja poproszę o dużo,dużo zdjęć,bo choć się mało odzywam-jeśli wogóle to z wielką przyjemnością oglądam i podziwiam te kolosy.

Elżbieta

 

Życzenie gości jest święte - Danusiu! wstawiaj zdjęcia, dawaj informacje. Cieszę się, że ten wątek ożyje :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Szczerze mówię-dużo zdjęć szczególnie Jasia-biedaka...Jaki on jest ładny,jaki dostojny i nic..Ludzie są dziwni..

A Wy kochani przyjaciele Dogów i Wasza organizacja jesteście jedną z dwu organizacji,której ufam.Szczególnie w świetle wydarzeń związanych z SOS Bokserom i fundacji,,Zwierzę nie jest rzeczą,,...

E/W/R

Link to comment
Share on other sites

Dopiero odnalazłam wątek, i też jestem za dużą ilością zdjęć :)

 

 

Jestem stałym gościem i też poproszę zdjęcia :)

Zenusiowi,to te łapki się naprawią czy już takie zostaną?

 

No to mamy jasność w kwestii zdjęć :) Zdjęć będzie DUŻOOOOO! :)

 

Mamy nadzieję, że łapki Zenusiowi jeszcze się poprawią, ale i tak już jest znacznie lepiej

Link to comment
Share on other sites

Szczerze mówię-dużo zdjęć szczególnie Jasia-biedaka...Jaki on jest ładny,jaki dostojny i nic..Ludzie są dziwni..

A Wy kochani przyjaciele Dogów i Wasza organizacja jesteście jedną z dwu organizacji,której ufam.Szczególnie w świetle wydarzeń związanych z SOS Bokserom i fundacji,,Zwierzę nie jest rzeczą,,...

E/W/R

 

Dlatego objęlismy pomocą Stefana, bo on ma cudwny dom tylko chcoroby doknęły jego rodzinę, ale nie można w tej sytuacji krzwdzić Stefcia i jego opiekunów, oni mają tylko siebie, to byłóby niehumanitarne, gdyby Stefan nie mógł zostać z nimi dlatego. że leczenie jest tak kosztowne że czasem nie starcza na wiele rzeczy..

 

Dopiero odnalazłam wątek, i też jestem za dużą ilością zdjęć :)

 

 

Jestem stałym gościem i też poproszę zdjęcia :)

Zenusiowi,to te łapki się naprawią czy już takie zostaną?

 

 

Jeżeli mogę się wypowiedzieć ,to ja poproszę więcej zdjęć.Nie jestem na FB , a ten wątek czytam namiętnie i często nie wiem o co chodzi jakiemu psu pomagacie. Jestem jeśli to tak można nazwać cichą sympatyczką dożej rodziny . :)

 

 

Cieszymy się :)

 

Mnie nie przeszkadza ilość,ważne,żeby informacje były wszystkie na bieżąco,bo zdarza się,że coś umyka

 

Danusia-działaj :)

 

 

Jestem stałym gościem i z rozkoszą oglądam zdjęcia maluszków, ciekawi mnie, co u Was się dzieje.

Jednakowoż to od Was zależy, jak to miejsce będzie wyglądało.

Konto na fb mam, ale kompletnie dla mnie bezużyteczne - nie odnalazłam się tam i już ;)

Pozdrawiam serdecznie :)

 

 

Ja poproszę o dużo,dużo zdjęć,bo choć się mało odzywam-jeśli wogóle to z wielką przyjemnością oglądam i podziwiam te kolosy.

Elżbieta

Cieszy mnie bardzo, że pomysł takiego ożywienia wątku przypadł Wam do gustu, postaramy się spełnić oczekiwania.

 

Co się tyczy łapek Zenusia, to wet twierdzi, że jeszcze się troszkę wyprostują, ale będą konsutowane. Są zdecydowanie ładnijsze niż były i w brykaniu ani innych szaleństwach mu nie przeszkadzają. Teraz jeszcze dosatnie albo nawet już dostaje bardzo dobry preparat na stawy, z którego prawie wszystkie nasze psy prywatne i nie tylko korzystają i jest rewelacyjny

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

W tej chwili pod opieką SDA są

 

Jaś, przesympatyczny w tyie doga, troche nam się chłopak zasiedział, ale mamy cały czas nadzieję, że jednak czyjeś serce do niego mocniej zabije :)

 

10696203_670487319732240_882104987104967

 

Toluś, zabrany ze schorniska, ze względu na wiek, zdecydowallismy wspólnie, że zostanie naszym rezydentem :)

 

1800468_670486843065621_7158063959115582

 

Zefir, mieszka w domu tymczasowym razem z adoptowanym Indim, przeszdł operację, przed nim jeszcze troche leczenia, może rehabilitacji, a to jest kosztowne. Bardzo mozliwe że jego dom tymczasowy będzie domem stałym :)

 

10389498_796245267156444_242214573862076

 

Zenuś, od kilku dni pod naszą opieką, ma 8 miesięcy, przeszdł bardzo powazna operację, liczymy się z tym, że będie wymagał dlaszego leczenia

 

11889595_826193307494973_778986480896880

 

Jest jeszcze Floer, zdjęcie w poscie powyżej

 

Ponadto pomagamy Stefciowi, staramy się zabrać Klarę z przytuliska i pewnie za chwilę będzie coś więcej wiadomo o suni z Ciechocinka, która też już jest pod naszą opieką od dziś. Pewnie jak ją troszkę ogrnie Gosia przekże infromacje

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pisałam już, że staramy się wyciągnąć Klarę z przytuliska. Klara - tak ją tam nazwano już pod naszą opieką, całkiem dogiem to ona nie jest, ale zrobił bardzo dobre wrażenie na początku i chyba boi się mężczyzn, zobaczymy co bedzie dalej, teraz jak widac musi troche ciałka nabrać :)

 

11903724_857177377671313_334554801747795

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

A co jest w niej ,,nie dogowe,,?Uszy..chyba...Kolor..?

E/W/R

Zdjęcia nie oddają wszystkiego do konca, na jednych jest mniej na innych bardzie, z pewnością jest w typie doga, osoby, które ją widziały okreslają ją  miniaturką doga :) Kolejne zdjęcia i wiesci będą, tak czy siak jest urocza

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...