Jump to content
Dogomania

Stowarzyszenie Dogi Adopcje


Alla Chrzanowska

Recommended Posts

Leoś jak był zestresowany to się drapał, prawie tak w powietrzu, ale w każdej sytuacji która miała wpływ na jego emocje, początkowo podejrzewalismy że ma alergię, albo jakiegoś pasozyta zewnętrznego, miał robione różne badania, które nic nie wykazały, w końcu zadomowił się i przestał się drapać

Link to comment
Share on other sites

Kurcze to jakaś seria i znowu płaszczyk, wszystkich jest mi diabelnie szkoda i zawsze łzy mam w oczach, ale jak jest dog w umaszczeniu takim jak moje domowe to nie potrfię zapanować nad emocjami i za każdym razem serce mi pęka, pewnie dlatego tak szybko zdecydowałam sie na Leosia

Link to comment
Share on other sites

Zabieramy Impulsa na tymczas. Olga od Zuzki go weźmie. Badyy (Michał) jutro może go przewieźć.

Allu mogłabyś przedzwonic do Psanatorium i dac znać - nie wiem czy Maciek zajrzy to dzisiaj

Uff

pod troskliwą opieką się pewnie wyciszy,te rączki kiepsko wyglądają

Link to comment
Share on other sites

Uff

pod troskliwą opieką się pewnie wyciszy,te rączki kiepsko wyglądają

Przede wszystkim chodzi o możliwość jak najczęstszego przebywania z człowiekiem :roll:

W poprzednim domu miał tego za mało więc teraz potrzeba wiele by nadrobił zaległości...

 

No i jest :) Na razie pracujemy, a o 18 będziemy próbowali wcisnąć się do auta i pojechać do domu. Na razie jeszcze nie wiem jaki jest Impuls, ale wygląda mi na poczciwą ciapę ;)

Więc jednak wiesz :-P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...